Ко никако несме да вас погледа у лице?

MAXIMUS !:
Па неко је имао сличан слоган,да ли му сада овај боље стоји,
мислим слаже му се уз боју очију или отвара га у струку?
Коме највише лежи овај слоган ?


Fina parodija na onaj davnašnji slogan:" KO UVEK SME DA VAS POGLEDA U OČI"
 
Мјау,мајау....
Хухуху,хухуху...
Па немој Мито молим те ?
Наградно питање за тебе са ким се ноћу дозива милорад гвоздени кук на ове напред наведене начине ако није са човеком коме је образ као ђон,а очи пуне...
Ако му госпођи узму фијакер има да га пошаље у кошпичић.
 
pavlec:
Ne sme, dve reči, treći razred osnovne.


Браво павле ц,еурека! Ти си павле ц категорија учесника у расправи,коментаришем само а.
Дечкић ја пишем тако из неких својих разлога ово није форум правописних грешака,
него политичке теме а ту је потребно да се користе различите технике,
довољно сам академски образован да знам да нећу, нисам,немој, немам пишу се заједно остало је раздвојено бар у оно време када сам ја учио школу,подкрала се грешка,да ли то нешто мења?Значи то је разлог што в.к и остали не смеју да нас у очи погледају каква симболика "у тренутку растанка она једе ко гладна година".
Само ако си се већ укључио на ову тему кажи нешто о томе ко не сме никако да нас подледа у очи?Зашто кријеш поглед,да ли си и ти ДОСтупан или си аут оф а реинџ лаик јор бос(мају и хуху кинг)?
Тема је ко не сме да нас погледа у очи? Зна се млохави,ловокрадица,мали перица и остало друштво ...Да ли је тако учитељу ? одржи ми сад ти предавање молим те.Који си ти разред скојевац ?
Шта су ти студенти запале жито па побегну после ће народ да плаћа њихове грешке.
Који ти је ранији ник (нолт )да није амбасадор Полт (и он толико добро зна Српски )?
 
MAXIMUS !:
Па неко је имао сличан слоган,да ли му сада овај боље стоји,
мислим слаже му се уз боју очију или отвара га у струку?
Коме највише лежи овај слоган ?
Sirom otvorenih ociju obecali 6000 000 000 dolara; Prevarili nas i otisli zatvorenih ociju u neke aleje velikana bulevare i ko zna gde??.... A sirotinja grca......i dalje?????
Bolje zivjeti jedan dan kao milijunas nego citav zivot u BJEDI??
Ceda je izgleda jedini shvatio ......i beba ...........???
Sta zelite da izvrgnete ruglu ?
Glasaci na baterije. vratili se iz belog sveta ?rat se zavrsio a vi niste ni znali ?
Kao kostunjavi je funjara ??? JESTE !!!!
Al izmedju njega i vas opusteno biram njega!!!!!
Baloni dzipovi malogradjanstina FUJ FUJ FUUUUUUUUJJJJ
Kvazi elito opet ces izduvati?
 
Korner zastavica:
MAXIMUS,ajde MOLIM TE ispravi ono "nesme" u naslovu. Bode mi oci. :D

То много мање боли од онога шта нам је урадио онај који не сме никога да погледа у очи,а нама свакодневно баца прашину у очи,па смо изгледа сви ослепели?
У реду изменићу ја наслов не сме,а народ нека измени њега да нека буде у будуће неко ко СМЕ!
 
Au, teshko pitanje:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
kostunicaturistui3.jpg
 
брррр!
Затварај се народе у куће иде млоха страшни,
ако му одузму госпођи фијакер има да га пошаље у кош пичић,
не не него у коштуничић! ма незнам тачно само кажу да му је мали пренела госп. из кор.цен.за КиМ.добар је моха али му је много мали,ваљда је мислила на моб.телефон.Осведочени ЛЕГИЈАЛИСТА !
 

Back
Top