Idol

Ne.. Jer ne kapiram zasto bi trazio nekog kao idola i da pokusam sebe da forimiram da budem kao ta osoba.. Da pokusam da zivim njegov zivot, kopiram ga u svemu.. Meni to malo glupo zvuci, jer uvek sam ono sto jesam i furam nesto svoje tako da ono.. Koji ce mi racku idol :D
 
vidi ga ovaj biblijash
s396.gif
 
Slazem se! Mada sam se kao mladja divila nekim svojim poznanicama, kao ,,vidi sto je ona pametna, lepa...''. Medjutim to nigde ne vodi!!! Kako rece nasa dobra stara Lisa Simpson, ,,Believe in yourself and you'll do everything you want...'' Znate sta? Ja sam sama sebi idol.
 
Keeper:
"ne pravite sebi idola ne imajte drugih bogova do mene"

Uffffff...
Smiri se, smiri se....

Zbog te rechenice mislim da je hrishcjanstvo najizopachenija religija, ever! Jedina religija koja ne ostavlja mogucjnost izbora...

Ok.. mirna sam...


Nemam idole. Glupo je sebi stvarati idole. Treba od sebe napraviti svpg idola. Truditi se da dostignesh sebe, a ne druge...


Btw, kad sam otvorila temu pomislila sam da je rech o onoj emisiji na BK :P
 
Electra:
Slazem se! Mada sam se kao mladja divila nekim svojim poznanicama, kao ,,vidi sto je ona pametna, lepa...''. Medjutim to nigde ne vodi!!! Kako rece nasa dobra stara Lisa Simpson, ,,Believe in yourself and you'll do everything you want...'' Znate sta? Ja sam sama sebi idol.
Upravo tako"Ja sam sama sebi idol". :)
 
Electra:
Slazem se! Mada sam se kao mladja divila nekim svojim poznanicama, kao ,,vidi sto je ona pametna, lepa...''. Medjutim to nigde ne vodi!!! Kako rece nasa dobra stara Lisa Simpson, ,,Believe in yourself and you'll do everything you want...'' Znate sta? Ja sam sama sebi idol.
 
DevouredSoul:
Keeper:
"ne pravite sebi idola ne imajte drugih bogova do mene"

Uffffff...
Smiri se, smiri se....

Zbog te rechenice mislim da je hrishcjanstvo najizopachenija religija, ever! Jedina religija koja ne ostavlja mogucjnost izbora...

Ok.. mirna sam...


Nemam idole. Glupo je sebi stvarati idole. Treba od sebe napraviti svpg idola. Truditi se da dostignesh sebe, a ne druge...


Btw, kad sam otvorila temu pomislila sam da je rech o onoj emisiji na BK :P

pazi, ene pada mi na pamet da se izdajem za hriscanina, ovog ili onog, to se valjda vec zna od onih proslih tema, ali necu da slusam gluposti. religije postujem ..... one nisu izopacene, sve redom su lepe i za postovanje. a to sto su ih crkve i vlasti unistile, druga je prica.
hriscanstvo nije nista bolje niti gore od ostalih religija, a najlepse je i najvise je puna ljubavi od svih .......

tako da ne mlati gluposti i mani se pred-ubedjenja samo zato sto ti se zbog necega ne svidja religija.
 
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:
emy_yu:
Keeper:
"ne pravite sebi idola ne imajte drugih bogova do mene"
Bravo!ti si ,ovaj,bas,bas pobozan......
ovo je bilo dobro.. hihihi.. dobro.. sta zna dete.. :lol: :lol: :lol:

:D ... ma nisam to ja pisao, moj burazer je :D
ozbiljno ili se zezas? :? milsim znam da bi to on napisao.. ali zar bi ulazio ovde umesto tebe :roll: :?

ma zezam se, ja sam to napisao ....... ajd' sad, pa sta ako sam citirao bibliju, heheheh, pa nisam ja neki hriscanomrzac ......
 
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:
emy_yu:
Keeper:
"ne pravite sebi idola ne imajte drugih bogova do mene"
Bravo!ti si ,ovaj,bas,bas pobozan......
ovo je bilo dobro.. hihihi.. dobro.. sta zna dete.. :lol: :lol: :lol:

:D ... ma nisam to ja pisao, moj burazer je :D
ozbiljno ili se zezas? :? milsim znam da bi to on napisao.. ali zar bi ulazio ovde umesto tebe :roll: :?

ma zezam se, ja sam to napisao ....... ajd' sad, pa sta ako sam citirao bibliju, heheheh, pa nisam ja neki hriscanomrzac ......
ma neeeeeeeeeeee.. hihi.. salim se :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top