Тијанић стари Удбаш

MAXIMUS !

Primećen član
Banovan
Poruka
962
Јасно је и неком ко не разуме наше политичке прилике да је Тијанић преживео све ове године само као сарадник страних и домаћих обавештајних служби.
Најновији пример је да исти лансирао причу о земунцу који је у Задру
( Милисављевић "Будала") .Уствари Тијанић је лажно и тенденциозно интерпретирао информацију да су ухапшени били у ранијем периоду у послу са Земунцима.
Нормално сарадник "Глава" је то пребацио на домаћи терен како су Земунци ван Србије и јадна биа,мали перица млохави и ловокрадица р.б и а.т су једва успели да овог Ацу Симовића ухвате,као да он није имао сех три године него сада први пут и одмах су га наватали,какав успех.Тијанић сарадник удбе и страних обавештајних службе,да ли је зато поштеђен када је Славко убијен или се одаљио довољно од свог пријатеља? Па нису се ваљда такви злотвори уплашили "седе главе" па су га поштедели,мора да је баба Јула дала пропусницу ,прст на горе браво гладијатору сваке службе Тијанићу.
 
Све је то што кажеш "лепо и красно", да не кажем тачно, само не помињеш оно најбитније, а то је да му је управо Коштуница поверио веома значајну функцију директора јавног сервиса - с којим имамо право да не знамо ништа... Чиме ли га је то Тијанић задужио?
 
У време када је Тијанић постао новинар НИЈЕ БИЛО МОГУЋЕ да ико постане новинар а да при томе није САРАДНИК УДБ-е, а то се поготово односи на новинаре који су се бавили рубриком "политика", тако да твоје обележавање само њега малко није фер.

Хоћеш да кажеш да ова Суша није удбашица --- а потпуно је супротстављена Тијанићу... треба још доста времена да прође па да новинарство буде ослобођено тајне полиције, али проблем је у томе што ове млађе генерације такође раде за тајне службе АЛИ ИНОСТРАНЕ.
 
eremita:
У време када је Тијанић постао новинар НИЈЕ БИЛО МОГУЋЕ да ико постане новинар а да при томе није САРАДНИК УДБ-е, а то се поготово односи на новинаре који су се бавили рубриком "политика", тако да твоје обележавање само њега малко није фер.

Хоћеш да кажеш да ова Суша није удбашица --- а потпуно је супротстављена Тијанићу... треба још доста времена да прође па да новинарство буде ослобођено тајне полиције, али проблем је у томе што ове млађе генерације такође раде за тајне службе АЛИ ИНОСТРАНЕ.

А и ово стоји да су готово сви новинари старије гарде сарадници службе (домаће), а ови из млађе гарде (Б92, СТБ...) - стране службе...
 
Тема је Тијанић због тога што је он део злочиначког удружења " Стара Удба"које је у циљу стицања против правне имовинске користи и опстанка на власти изношењем лажних и нетачних информација доводила у заблуду грађане Србије да су припадници Земунског клана ван Србије и да нису под заштитом актуелне власти,што очигледно није тачно имајући у виду шта се догађа последњих дана у специјалном суду! Такође све остале медиске манипулације у име актуелне власти обавља сарадник "Седа Глава" а ја би додао и кратка памет(јер никоме није горела до зоре) Тијанић је стари удбаш,а ту су и мали перица,ловокрадица Јоца млохави и р.б ,а.т и остали,да ли је то моје мишљење близу истине?
Ево и последње лажи и конструкције када је пренето да је на митингу СРС испред америчке амбасаде било 25.000 учесника,што је очигледна лаж било их је нај мање 50.000.
 
eremita:
У време када је Тијанић постао новинар НИЈЕ БИЛО МОГУЋЕ да ико постане новинар а да при томе није САРАДНИК УДБ-е, а то се поготово односи на новинаре који су се бавили рубриком "политика", тако да твоје обележавање само њега малко није фер.

Хоћеш да кажеш да ова Суша није удбашица --- а потпуно је супротстављена Тијанићу... треба још доста времена да прође па да новинарство буде ослобођено тајне полиције, али проблем је у томе што ове млађе генерације такође раде за тајне службе АЛИ ИНОСТРАНЕ.


Па добро онда нека направе мало простора овим млађим новинарима,
само тешко да би код млађиш прошле те приче о тзв.националном интересу чије је право име опстанак на власти .
 
Као очигледан пример за ове моје тврдње је учешће напред наведеног у афери Делимустапић,а и то на који начин је из исте изашао без последица и још моћнији...
 
eremita:
У време када је Тијанић постао новинар НИЈЕ БИЛО МОГУЋЕ да ико постане новинар а да при томе није САРАДНИК УДБ-е, а то се поготово односи на новинаре који су се бавили рубриком "политика", тако да твоје обележавање само њега малко није фер.

Хоћеш да кажеш да ова Суша није удбашица --- а потпуно је супротстављена Тијанићу... треба још доста времена да прође па да новинарство буде ослобођено тајне полиције, али проблем је у томе што ове млађе генерације такође раде за тајне службе АЛИ ИНОСТРАНЕ.
Da,da...sve to uopste nije daleko od istine,napritiv.

@Strela

Bitno je da nijedan radikalski novinar ili sta slicno nije uopste nikakav saradnik udbe.A najvise saradnika udbe ima bas medju radikalima. Oni su najbodobniji za obradu i vrbovanje.
 
Bitno je da nijedan radikalski novinar ili sta slicno nije uopste nikakav saradnik udbe.A najvise saradnika udbe ima bas medju radikalima. Oni su najbodobniji za obradu i vrbovanje.[/QUOTE]


Ко то каже?
"Лепо је мени говорио мој добри шеф Миљо сви смо ми шпијуни".
Само имам једну вест за необавештене СРС новинари нису уопште толико заступљени да би неко могао да их критикује ,имају своје новине и чита их ко жели
што се за ове режимске не може рећи јер мора човек да их слуша и чита сваки дан
која је алтернатива ? Само Тијанић је скроз удба новинар, слабо образован а пун неког зла.
 
Niko te ne tera da slusas,gledas ili citas bilo koji mediji svaki dan. Nije ovo Severna Koreja.
Ja znam ljude koji uopste nisu memorisali kanale koji imaju politicke emisije. gledaju samo National georaphic,explorer,history...i slicne kanale.
A to sto radikalski novinari pisu sam za radikalske novine,dovoljno govori o njihovim novnarskim kvalitetima i sve ostalom.
 
Korner zastavica:
Niko te ne tera da slusas,gledas ili citas bilo koji mediji svaki dan. Nije ovo Severna Koreja.
Ja znam ljude koji uopste nisu memorisali kanale koji imaju politicke emisije. gledaju samo National georaphic,explorer,history...i slicne kanale.
A to sto radikalski novinari pisu sam za radikalske novine,dovoljno govori o njihovim novnarskim kvalitetima i sve ostalom.

Браво црвени пресвучен у жуто,
уствари напред жуто позади браон.
Шта има ко да ме тера то је јавни сервис који плаћам и имам право да сам не задовољан,а што се радикалских новинара тиче то су све етнузијасти,
ја не делим новинаре на те категорије као ти по страначкој припадности него по томе да извештавају и пишу истину или пишу наручене и унапред плаћене неистине, капиш,казн фром пест?
Значи Тијанић је мачка са девет живота или сарадник страних и домаћих обавештајних служби,јер јасно је да од новинарства у његовом случају постоји само НО ! а дали је винар или пивопија његов проблем,далеко му лепа кућа,
барем га од јануара 2007 нећемо трпети на РТС-U!
Када кажем U мислим на његове везе у ХОС -U и на лош покушај да се прикаже да су Земунци у кроацији,а скрене пажња на то како ничу ко печурке после кише,када требају актуелним ловокрадицама,малим прерицама и млохавим мачкарима и совуљагама да се одрже на власти и прикажу као легалисти од тог легализма
једино им је Лег ијин брат остао да на конвенцији маше са заставицом из 6 реда у 19 и 38 пираказано јуче на пинк тв у плаћеном термину,толико о легијалистима.
 

Back
Top