Штрајк глађу у Хагу и Загребу

MAXIMUS !

Primećen član
Banovan
Poruka
962
Некоме је штрајк глађу мајка а некоме маћиха.
Ако штрајкујете глађу у Загребу можете да избегнете кривицу за најгнуснија убиства и нађете се на слободи (као главаш),а ако штрајкујете глађу у Хагу завршите у болници и коми(као Шешељ)
 
jomini:
Šeki je u komi???

Мислим да ме нисте разумели ,први је због штрајка завршио на слободи до "даљег" а други вероватно због штрајка глађу и тврдоглавости у "коми",шта би могло друго да се догоди?Све једно неком је дијета начин живота а другом средство за остварење циљева?
 
jomini:
Koliko se može izdržati bez hrane? A samo sa tečnošću? Mesec dana?

Зависи од много фактора,мислим да Шешељ овако на води може да штрајкује од 45 до 50 дана и то ако је соли у неким моментима.Био је неко вече онај ...који је у Сремсккој митровици штрајковао 40 и нешто дана а каже да су они Ирци када их је челична лејди затворила штрајковали 60 да први је умро после 40 и нешто а задњи после 60 и нешто,завици од конституције од предходног начина живота итд...
 
Па да али ту је наш велики проблем што и ова нова држава Србија и тај нови устав који смо "изгласали",једноставно не заступају наше грађане у њиховом најбољем интересу,па рвати пустише кешовину на слободу а ми за Шешеља неможемо ни лекарску помоћ да обезбедимо 30 дана,ако је он крив у Хагу онда смо сви ми криви.нека му се суди у Србији ако је неком крив онда је то нашем народу а не сигурно Хашкој инквизицији и америчким освајачима и разбојницима.
 
Ko je kriv Šešelju što malo ne razmisli, da izađe i kao čovek se brani svojim pravnim argumentima. Najlakše je inatiti se, duriti kao malo dete. Sad ti je Glavaš kriv što je ispao pametniji od Šekija. Nismo mi krivi što je Šeki pravio gluposti na raznim ratištima, nego on sam. Ne brani on moje interese, ja nisam za nasilje i ubijanje, kao Šeki. Zbog čega bih ispaštao, zbog nekog manijaka i njegovih suludih ideja. Ako ti želiš da mu daš podršku, izvadi vizu, pa idi tamo pa ga brani ako ga toliko ceniš ili ako poštuješ ta njegova nedela. Ne budi patriota ispred kompjutera, nego uzmi transparent, pa šetaj do mile volje. Malo je hladno za šetnju? E moji licemeri, jaki ste na rečima.
 
Jelena87:
Ajd nek mi neko kaze da je ziveo mesec i nedelju dana bez hrane!? I naravno,Glavas nam je na slobodi...I bas se juce setam kraj te krvave Drave i razmisljam kako ce proci nekaznjeno....
Главаш је можда зато и штрајковао.Али у Шешељевом случају се крше елементарна права човека.
Велика је разлика у мотивима штрајка.
 
jedite_kod_Joa:
Главаш је можда зато и штрајковао.Али у Шешељевом случају се крше елементарна права човека.
Велика је разлика у мотивима штрајка.
:p Lepo je vreme, što ne izađeš malo i proluftiraš se, prijateljski savet. Još malo i odoh u šetnju.Nemam nameru da tupim sa vama ceo dan. Mnogo toga korisnijeg može da se radi. Pa kad dođe loše vreme, eto opet nas "u prvim borbenim redovima".
 
Jelena87:
Ajd nek mi neko kaze da je ziveo mesec i nedelju dana bez hrane!? I naravno,Glavas nam je na slobodi...I bas se juce setam kraj te krvave Drave i razmisljam kako ce proci nekaznjeno....

a jel koji put uzmeš auto i odeš malo do Ovčare da prošetaš
tamo je ipak bilo puno više krvi
nije daleko od Osijeka
a to što si izjavila da ćeš glasati za radikale
ako oni dođu na vlast u Srbiji
1. Hrvatima u Srbiji jako teško u Srbiji živjeti
2. a i time će i Srbima u Hrvatskoj biti još teže
budimo realni
evo zbog čega, pogledaj dokumentarac kratak o Nikoliću(SRS):


objavio sam to na hrvatskom forumu da svi Hrrvati vide kakvi još političari postoje u Srbiji!!!
pa ako ti radikali dođu tamo na vlast bit će vam još teže
jer Srbi moraju shvatiti Hrvati neće dozvoliti nikakvo cjepkanje Hrvatske
a i sama to dobro znaš

pa stoga "seko" samo naprijed i udri glavom o zid i glasaj za SRS
 
kyo:
a jel koji put uzmeš auto i odeš malo do Ovčare da prošetaš
tamo je ipak bilo puno više krvi
nije daleko od Osijeka
a to što si izjavila da ćeš glasati za radikale
ako oni dođu na vlast u Srbiji
1. Hrvatima u Srbiji jako teško u Srbiji živjeti
2. a i time će i Srbima u Hrvatskoj biti još teže
budimo realni
evo zbog čega, pogledaj dokumentarac kratak o Nikoliću(SRS):


objavio sam to na hrvatskom forumu da svi Hrrvati vide kakvi još političari postoje u Srbiji!!!
pa ako ti radikali dođu tamo na vlast bit će vam još teže
jer Srbi moraju shvatiti Hrvati neće dozvoliti nikakvo cjepkanje Hrvatske
a i sama to dobro znaš

pa stoga "seko" samo naprijed i udri glavom o zid i glasaj za SRS
Ne pada mi na pamet ici na Ovcaru,ima previse mog naroda koji je nastradao da bi zalila vaš!
 
знам која је твоја омиљена ново-хрватска повијесна реч Самокрес ,
па зато ти лутко овде јашеш по форуму да добијеш други део ове речи?
Неможе солидариши се са Гла вашем апстинирај,савлађивање бола је пут ка савршенству,само немој предуго да не сагориш.
Од распада Сфрј госпођице су на дијети ?
 
Englez:
Ko je kriv Šešelju što malo ne razmisli, da izađe i kao čovek se brani svojim pravnim argumentima. Najlakše je inatiti se, duriti kao malo dete. Sad ti je Glavaš kriv što je ispao pametniji od Šekija. Nismo mi krivi što je Šeki pravio gluposti na raznim ratištima, nego on sam. Ne brani on moje interese, ja nisam za nasilje i ubijanje, kao Šeki. Zbog čega bih ispaštao, zbog nekog manijaka i njegovih suludih ideja. Ako ti želiš da mu daš podršku, izvadi vizu, pa idi tamo pa ga brani ako ga toliko ceniš ili ako poštuješ ta njegova nedela. Ne budi patriota ispred kompjutera, nego uzmi transparent, pa šetaj do mile volje. Malo je hladno za šetnju? E moji licemeri, jaki ste na rečima.
Mozda bi on i uzeo pasos da ga brani al sta vredi kad srpski pasos nije aktuelan za izlazak preko grane mozemo ga koristiti samo kad ponestane toalet papira kao prinudno resenje.
 

Back
Top