ima li povezanosti?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
NARAVNO DA NEMA POVEZANOSTI, PA NI NE LICIMO JA I
OVAJ MOJ "KONKURENT", JE MANJI OD MENE 20 CM I JA SAM "ZGODNIJI" (KAO)
ALI PO ONIM OPISIMA GARANT BI SE SVIDIO MALOJ,
IZGLEDA DA ONA MALO NA BRENU LICI : A JA BI SRCE MOGLA POKLANJATI SVIMA....
 
livija:

a jabuke? pa qpine....? pa panchicjeva omorika.... e da... i gljivice..... sve nacionalna dobra....
mada.... za gljivice ne znam.... njih sam ubacila da ostanem u vezi s podforumom....
Jabuke uvozimo iz Spanije, kupine su zarasle u... kupine, a gljivice... pa mnogo stanovnika ih ima po nogama... samo ne vidim kakve veze one (gljivice) imaju sa temom?
 
kako uvozite jabuke? kad... pa ja gde god da se nacrtam u srbiji il me jabuka zvekne il orah.... ok shljiva... al shljiva se ne rachuna shljiva je gnjecava....
a gljivice sam ubicila chisto da ne odstupamo od teme... tj sad si me zbunio.... mislila sam da se zovu gljivice..... verovatno ne.....
stvarno jabuke iz spanije? mislila sam da serije uvozite iz shpanije..... eventualno farbe..... jabuke.... he.. ta shpanija je jedna zemlja u usponu
 
Serije uvozimo iz Meksika, Argentine, Kolumbije, Cilea, Brazila i Hrvatske...

Iz Spanije uvozimo Jabuke (i iz Turske, ali zanemarljivo)

Orasi... njih uvozimo iz Indije i Brazila (doduse u dosta vecem izdanju i dosta drugacijem obliku... neko bi cak rekao i da su druga vrsta...) ali sve sto je iz Indije je dobro... magija, orasi, Cigani...

Sljive... njih trampimo za struju, tako da sve sto nadjemo od njih damo da bi imali struju, a struju dobijamo tako sto pet crnaca, po skupoj ceni (0.5c dnevno... sveukupno) voze improvizovani bicikl "petosed" koji je fiksiran, a umesto lanca je sajla koja je povezana za generator, tako da dok god okrecu struje ima... kad kazu "jeftina struja" znaci da su dvojica otisli na spavanje i tako... pre par godina jedan je umro, pa smo imali strasne nestasice... haos... a sto se tice sljiva... pa moraju ti crnci nesto jesti, pa ljudi smo pobogu... jesmo li?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top