Sta da radim??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jovana_medena

Obećava
Poruka
63
Pitanje glasi:
Sta da radim...zaljubila sam se jako u brata moje najbolje drugarice,on wec ima curu...i srecan je.Sa mnom se zeza samo...stalno me grli,ne znam sta zeli od mene.Ja ga puno wolim,ali on to ne zna...Pa mi zbog toga radi swe owo..Ja ne mogu wise da izdrzim,recicu mu swe...Pliz pomozite...Sta da radim???????Hvala unapred!
 
......Situacija i nije toliko komlikovana........Zavisi od toga koliko je sa tom djevojkom i koliko je njihova veza ozbiljna.....Ali postoji velika mogucnost da se i on lozi na tebe....jesi li pricala sa ortakinjom o tome?!Nek' ti ona to sredi...........To ti je najbolja solucija......I pricaj s njim...kad malo popijes.....To je najbolje...Bices mu simpaticna a i znace da ga ne lozis.........
PoZzZzZzZzZzZzZzZzZz:):):):)::):):):):):)):):)
 
Pa iskreno i ja bih te zajebavala non-stop da sam na njegovom mjestu.Pa tvoja nijedna sms poruka nije singed from.........npr.prijateljice-i u svakoj je."jao ja te volim"ili "zasto places",ili "jovana sto se brines ti si naj"....bla,bla,bla!

A i ona ako ti je naj drugarica sto ti ne kaze otvoreno svidjas li se njenom bratu,nego te izgleda i ona vuce za nos..............a nisi valjda toliko nezrela da ne mozes shvatiti igra li se on sa tobom ili mu se stvarno svidjas.A sta mu to namjeravas reci "mozda da ga volis"?
 
jovana_medena:
Pitanje glasi:
Sta da radim...zaljubila sam se jako u brata moje najbolje drugarice,on wec ima curu...i srecan je.Sa mnom se zeza samo...stalno me grli,ne znam sta zeli od mene.Ja ga puno wolim,ali on to ne zna...Pa mi zbog toga radi swe owo..Ja ne mogu wise da izdrzim,recicu mu swe...Pliz pomozite...Sta da radim???????Hvala unapred!


Napij ga i odvuci u krevet.Ako to ne uspe kidnapuj ga :wink:
 
koliko je on mlađi/stariji od tebe? ako je stariji i non-stop te grli znači da si mu jaaaako slatka.....a da je možda zaljubljen u drugu...nemoj nikako da mu priznaš da si zaljubljena....tada te neće ni grliti,imam osećaj kao da će početi da te izbegava....smisli sa drugaricom nešto,pa,najzad,ona ga najbolje poznaje...
 
@Cupka@:
......Situacija i nije toliko komlikovana........Zavisi od toga koliko je sa tom djevojkom i koliko je njihova veza ozbiljna.....Ali postoji velika mogucnost da se i on lozi na tebe....jesi li pricala sa ortakinjom o tome?!Nek' ti ona to sredi...........To ti je najbolja solucija......I pricaj s njim...kad malo popijes.....To je najbolje...Bices mu simpaticna a i znace da ga ne lozis.........
PoZzZzZzZzZzZzZzZzZz:):):):)::):):):):):)):):)

Nedodirljiva88:
Pa iskreno i ja bih te zajebavala non-stop da sam na njegovom mjestu.Pa tvoja nijedna sms poruka nije singed from.........npr.prijateljice-i u svakoj je."jao ja te volim"ili "zasto places",ili "jovana sto se brines ti si naj"....bla,bla,bla!

A i ona ako ti je naj drugarica sto ti ne kaze otvoreno svidjas li se njenom bratu,nego te izgleda i ona vuce za nos..............a nisi valjda toliko nezrela da ne mozes shvatiti igra li se on sa tobom ili mu se stvarno svidjas.A sta mu to namjeravas reci "mozda da ga volis"?

Kajče:
koliko je on mlađi/stariji od tebe? ako je stariji i non-stop te grli znači da si mu jaaaako slatka.....a da je možda zaljubljen u drugu...nemoj nikako da mu priznaš da si zaljubljena....tada te neće ni grliti,imam osećaj kao da će početi da te izbegava....smisli sa drugaricom nešto,pa,najzad,ona ga najbolje poznaje...

@Cupka@:
Moras li majke ti sve ocrniti?!:):):):):)
I ja misli da ne treba da mu priznas da SI ZALJUBLJENA,veca ko ces vec pricati sa jim reci mu da se malo lozis na njega......Drugarica ti je tu najvaznija karika ka mivanju njenog brata...:):):):):):):)

Ne mogu da verujem da svi mislite da je njena drugarica, a njegova sestra bitna u svemu tome :?:?:?

Ta devojka jedino moze da dobije obavestenje da se ova lozi na njega ili eventualno da su se smuvali, ali nema ona tu sta da se petlja....

Devojko... uzmi ti lepo skreni njemu paznju ili mu saspi sve u lice sta god volis (mada mislim da je ovo prvo bolje ;) ) i odmah ces znati o cemu se radi... ako je tvoja prica tacna moglo bi tu neceg i da bude ;)
 
jovana_medena:
Pitanje glasi:
Sta da radim...zaljubila sam se jako u brata moje najbolje drugarice,on wec ima curu...i srecan je.Sa mnom se zeza samo...stalno me grli,ne znam sta zeli od mene.Ja ga puno wolim,ali on to ne zna...Pa mi zbog toga radi swe owo..Ja ne mogu wise da izdrzim,recicu mu swe...Pliz pomozite...Sta da radim???????Hvala unapred!
ja imam taj slucaj................moje dve drugarice su najbolje i jedna je sa bratom od ove druge..............i totalno je dobro sve ispalo................iako je ova kontala da nece vec su skoro dve god. zajedno.................tako da vredi pokusati.............ali pazi..............sada je veza izmedju njih dve klimava................
 
jovana_medena:
Pitanje glasi:
Sta da radim...zaljubila sam se jako u brata moje najbolje drugarice,on wec ima curu...i srecan je.Sa mnom se zeza samo...stalno me grli,ne znam sta zeli od mene.Ja ga puno wolim,ali on to ne zna...Pa mi zbog toga radi swe owo..Ja ne mogu wise da izdrzim,recicu mu swe...Pliz pomozite...Sta da radim???????Hvala unapred!
Da ti Ga uvali u gacice.

Ne znam... trchi u krug, mashi ruchicama i vristi: "Sta da radim... Sta da radim?"
 
A sta da radim
kada odu prijatelji moji,
kada ode djevojka na koju bacam oci ?
I tako redom dan za danom
na javnim mjestima s gitarom
i tako uvijek neko dodje da me cuje makar i kradom.

Nista vise nije vazno,
nasao sam dobar bend
zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve.

Jedino što mi pada na pamet vezano za ovu temu :lol:
 
Ma extra su wam saweti...samo ne znam koji cu poslusati.....Ne nisam rekla da sam se smuwala sa njim...wec s jednom drugom budalom...koja naravno zeli samo sex...no...Njen brat je stariji od mene 2 godine...I dalje se zezamo...izlazimo zajedno...ali nikad nismo sami...uwek je tu neko:(Jos uwek nemam pojma sta cu da radim...Widecu...Hvala wam u swakom slucaju...Ako jos neko ima neki sawet neka kaze...Kisssssss
 
imam ja-ODMAH ga nazovi i trazi da se vidite,samo vas dvoje,.
nece te ni pitati o cemu se radi-znace o cemu se radi,..
kada dodje,..IZ PRVE mu reci sve st osjecas-iskreno do kraka-AKO ti uopste znas sta osjecas i sta zelis,..
To je jedino ispravno rjesenje,NAKON KOGA KAKO GOD DA SE ZAVRSI-TI SE NECES KAJATI ILI LJUTITI NA SEBE,..
Poslusaj me,pozdravvvvvvvv
 
giovaniI:
imam ja-ODMAH ga nazovi i trazi da se vidite,samo vas dvoje,.
nece te ni pitati o cemu se radi-znace o cemu se radi,..
kada dodje,..IZ PRVE mu reci sve st osjecas-iskreno do kraka-AKO ti uopste znas sta osjecas i sta zelis,..
To je jedino ispravno rjesenje,NAKON KOGA KAKO GOD DA SE ZAVRSI-TI SE NECES KAJATI ILI LJUTITI NA SEBE,..
Poslusaj me,pozdravvvvvvvv
slazem se...
zashto odygovlachiti? ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top