Ucestvujte na aukcijskoj prodaji,pomoc pronalazacu Keresicu

SrbskiPronalazac

Početnik
Poruka
2
Postovani prijatelji,
Ja sam Jovan Keresic,jedan od 6,639,385 punoletnih gradjana Srbije,ja sam pronalazac i redovni clan medjunarodne unije pronalazaca sveta IFIA iz Zeneve od 1998 godine,svoje clanstvo sam dobio zahvaljujuci svom delu jos davne 1998 godine,ali nazalost zbog situacije i stanja u zemlji ja sam samo ulagao i nisam mogao da uspostavim proizvodnju .Borio sam se svih ovih godina i osnovno je bilo da uspem da prehranim svoju porodicu.Cena je bila prevelika i nazalost
nezeleci ,dosao sam u nezavidnu situaciju do velikog duga za mene i to 92000 dinara i od Septembra mi je iskljucena e.energija.Mislim da nisam osnovni krivac tome,ali sam ispastao i dalje sam spreman da snosim posledice,ali...
Moj rad kao coveka koji se bavi pronalazastvo zasnivao se i na upucivanju
predloga vladama koje su se smenjivale,ali one su ostale neme,a ja postao
socijalni slucaj.
Trenutno i ja i gospodja smo bez posla,primanja kao nezaposlena lica i dodatak za
decu su skromna ,sto je malo da resim pitanje,a od privatnihposlova uspem da zaradim negde oko 50 eura.
U elektrodistribuciji Ruma su mi rekli da bi morao da uplatim polovinu da bi
me prikljucili,ja ih nemam,predlazeci resenje ponudio sam da radim na odredjeno
vreme i da radom odradim dug,jer sam po struci el.tehnicar za mreze i postrojenja i radiosam u EPS-u,ali receno mi je da je to nemoguce,pobunio bi se sindikat.U aprilu sam podneo tuzbu vrhovnom i ustavnom sudu,ali zbog nedostatka sudija,nece zasedati do maja sledce godine,opet nevidim moju krivicu ...
Pokusavamlegalnim putem i borbom da resim problem,obracao sa Predsedniku drzave i Narodnojkancelariji,predsedniku vlade i ministrstvima,predsedniku skupstine,Izvrsnom vecu,nacelniku okruga,predsedniku opstine.neki nisu nadlezni neki nisu od aprila mi ni odgovorili, ali vreme leti, te sam zahvaljujuci majtorskoj radionici gospodina Vesic Miodraga iz Sombora,dobio da putem aukcije prodam stilski namestaj i dodjem do preko potrebnih sredstava...
Molim vas da kupovinom Unikatnog namestaja mi pomognete da prevazidjem
nastalu situaciju,osim izlozenog mozete poslati vasu sliku i u roku mesec
dana po dogovoru bice Vam uradjen namestaj,koji ste Vi trazili.
Ukoliko ova akcija da efekta,ostatak sredstava preko 100.000 dinara bice
usmerena na racun mojih kolega,koji imaju slicnih problema i po mojim
saznanjima svakim danom sve teze opstaju.
Molim sve ljude dobre volje za pomoc,za ovu svrhu otvoren je racun
Account With Institution
Banca Intesa ad Beograd
Milentija Popovica 7b,11070 Novi Beograd
Serbia and Montenegro
beneficiary Customer
CS73160553020003070023

Ili dinarski racun broj:
160-5500100005833-36

Namestaj i cene videcete na adresi Yukotatami - Srpski pronalazaci :
Ideja jednog coveka moze doneti ogromno dobro celom covecanstvu > Opste
diskusije Aukcija-Prodaja kupovina:http://www.yukotatami.co.yu/forum/index.php?showtopic=434,
a isti mozete poruciti na:
Keresic Jovan
aukcija@yukotatami.co.yu
ili mobil:+381 (0)64 1223310
Ruma,Srbija
 

Back
Top