Na listi SPO-a i Marijan Risticevic (NSS)

_Milanche_

Poznat
Poruka
7.334
Srpski pokret obnove potpisao je sporazum o zajedničkom izlasku na predstojeće parlamentarne izbore sa Narodnom seljačkom strankom.

"Na izbornoj listi SPO naći će se i kandidati Narodne seljačke stranke jer je oporavak sela i modernizacija poljoprivredne proizvodnje jedan od stubova privrednog razvoja zemlje", rekao je potpredsednik SPO-a Srđan Srećković.

Prema njegovim rečima, sporazumom sa Narodnom seljačkom strankom SPO želi da omogući seoskom stanovništvu da dobije svoje predstavnike u organima vlasti u kojima se "kreira politika koja direktno utiče na njihov status u državi i koji je, nažalost, još uvek potcenjen".

"Ravnomerni privredni razvoj i izjednačavanje uslova života na selu i u gradu biće jedna od okosnica delovanja SPO", istakao je Srećković dodavši da će se ta stranka boriti da u budućoj vladi predloži kandidata za ministra poljoprivrede.
 
_Milanche_:
vi se samo zajebavajte ali jos na listi fali Milan Paroski pa da povuku neke koji su davno prestali glasati za SPO...
Izvini Milanče na upadicama, samo ti i ja imao različite koncepte. Ti glasaš za male, a ja se zalažem za ukrupnjavanje i maksimalno 3 stranke u skupštini. Da se zna ko je odgovoran i ko je zaslužan, dosta više :"bili smo manji kaolicioni partner..."
 
evo sta kaze covek za koaliciju SPO i NSS-a

Moj glas,i moje porodice ovoga puta dobice SPO.Zivim u najvecem selu u Srbiji koje se nalazi nadomak Sremske Mitrovice,Lacarak.Selo ima oko 15.000 stanovnika i gotovo svi oni koji se bave poljoprivredom imaju indenticne probleme.Zastarela mehanizacija,cene proizvoda koje su pred setvu primamljive,a pred zetvu ponizavajuce,nemogucnost kreditiranja i stimulacije od strane drzave...A sada su se pojavili i monopolisti koji su pokupovali pola Srema,ali i pola Vojvodine,pa su u mogucnosti da kreiraju cenu proizvoda.Plasim se da ce namerno "gusiti" manje proizvodjace i na taj nacin nas naterati da im prodajemo i ono malo zemlje sto posedujemo.Pozdrav iz ravnoga Srema!
 
filatelista:
Izvini Milanče na upadicama, samo ti i ja imao različite koncepte. Ti glasaš za male, a ja se zalažem za ukrupnjavanje i maksimalno 3 stranke u skupštini. Da se zna ko je odgovoran i ko je zaslužan, dosta više :"bili smo manji kaolicioni partner..."
naravno ja obozavam male i alternativne partije...voleo bi da ih bude sto vise u skupstini...to sto ti pricas da se nza ko je odgovor a ko zasluzan mislim da nema neku prakticnu vradnost...
 
_Milanche_:
evo sta kaze covek za koaliciju SPO i NSS-a

Moj glas,i moje porodice ovoga puta dobice SPO.Zivim u najvecem selu u Srbiji koje se nalazi nadomak Sremske Mitrovice,Lacarak.Selo ima oko 15.000 stanovnika i gotovo svi oni koji se bave poljoprivredom imaju indenticne probleme.Zastarela mehanizacija,cene proizvoda koje su pred setvu primamljive,a pred zetvu ponizavajuce,nemogucnost kreditiranja i stimulacije od strane drzave...A sada su se pojavili i monopolisti koji su pokupovali pola Srema,ali i pola Vojvodine,pa su u mogucnosti da kreiraju cenu proizvoda.Plasim se da ce namerno "gusiti" manje proizvodjace i na taj nacin nas naterati da im prodajemo i ono malo zemlje sto posedujemo.Pozdrav iz ravnoga Srema!
Siroma' čovek... Stvarno veruje da će mu biti bolje ako glasa za nekoga ko obećava i obećava... A niko do sada nije učinio ništa za selo... Nada umire poslednja, ako ikad i umire.
 
filatelista:
Jel ovaj put idu kombajnom pred skupštinu. Izgleda na prošlim onaj IMT bio neuverljiv :grin:
Овај пут ће доћи са Џон Дировим трактором...А,не сумњам биће ти и разних косилица,подривача,тањирача,дрљача и других прикључних машина... :lol:

Изгледа Вука(као и Динкића) нико више неће...
 
_Milanche_:
naravno ja obozavam male i alternativne partije...voleo bi da ih bude sto vise u skupstini...to sto ti pricas da se nza ko je odgovor a ko zasluzan mislim da nema neku prakticnu vradnost...
Kako nema, evo radikali se kunu da bi sačuvali Kosovo da nisu bili manji koalicioni partner sa SPS om. Bili preglasani.... Bla, bla, bla...Da li je to tačno?
 
filatelista:
Kako nema, evo radikali se kunu da bi sačuvali Kosovo da nisu bili manji koalicioni partner sa SPS om. Bili preglasani.... Bla, bla, bla...Da li je to tačno?
to je samo izgovor a da nije taj bio bi neki drugi zato ti kazem nema ama bas nikakvu prakticnu vrednost...italija je imala po 17 lista u parlamentu i po 7 u vladi u vreme svog najveceg prosperiteta...
 
A sada su se pojavili i monopolisti koji su pokupovali pola Srema,ali i pola Vojvodine,pa su u mogucnosti da kreiraju cenu proizvoda.
Баш занимљиво.Поготово је занимљиво што се удружује са човеком који је учествовао у процесима који су омогућили ту монополизацију.
 

Back
Top