Citaj i komentarisi...dve veze!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mala_nemoralna

Početnik
Poruka
7
Moja prica kaze sledece.
Imam decka 11 meseci. Pre 2 meseca sam morala da usporim zivot zbog zdravstvenih problema i onda sam upoznala NJEGA! Nikada pre nisam prevarila ni jednog svog decka, ali kada sam videla da kod ovog
momka imam sanse,nesto me je ponelo! Mislim da je povod bio to sto nisam zelela vise da
zivim taj novi "usporen" zivot. I tako sam prevarila svog decka. Sto se tice izgleda
obojica su visoki, zgodni, lepi i crni, tako da nije to bilo presudno. Psihicki su
prakticno isti. Vole iste stvari (mene :lol: ), imaju iste stavove, slicno se ponasaju...
Jasno je da me je ovaj drugi privukao...
Da nastavim...
I on ima devojku (vise od 1.5 godinu) i nije je varao...Poceli smo da se zezamo, igramo...
Ali vec sutradan smo spavali...Obican sex-nista vise od toga (i nije bilo bolje nego sa
mojim deckom...bilo je priblizno isto).
Nasa prica se, pretpostavljate, nastavila. To sada traje vec mesec dana. Sa obojicom se
vidjam svaki dan. Ovaj drugi se zaljubio, a ni ja nisam vise ravnodusna. I sada imam dve
veze, a ova druga je trebala da bude samo igra, medjutim, uplele su se emocije.
Ne znam kada ce to da se zavrsi niti dokle ce da traje. Ali, ja uopste nemam osecaj krivice
i sve mi to deluje skroz normalno.
Moj decko ne moze da sazna iz odredjenih razloga, koje necu navoditi, kako bi sve ostalo
privatno.
Eto morala sam ovo nekome da kazem...pa vi komentarisite, kritikujte, recite ako ste
bili u slicnoj situaciji, kako je tad sve to proslo...

Pozdravi

Mala_nemoralna

p.s. SRECNIJA SAM NO IKAD :D
 
Prvi :lol: e tek sad sam pročitao :razz: i promašio temu totalno :roll: nemam nameru da sve ovo komentarišem(ala bi to bilo dobro imati dve podjednako dobre cice i svaki ili svaki drugi dan ih menjati) for free naravno,eto i sad još samo neka se neka žali da ne može da nađe pravog a ova mala ima dva komada :wink: svaka čast
freefunfactory_com_animated_emoticons_super1_28.gif
 
gde ima za dvojicu ima i za trojicu... :grin: ?



Mala_nemoralna:
Moja prica kaze sledece.
Imam decka 11 meseci. Pre 2 meseca sam morala da usporim zivot zbog zdravstvenih problema i onda sam upoznala NJEGA! Nikada pre nisam prevarila ni jednog svog decka, ali kada sam videla da kod ovog
momka imam sanse,nesto me je ponelo! Mislim da je povod bio to sto nisam zelela vise da
zivim taj novi "usporen" zivot. I tako sam prevarila svog decka. Sto se tice izgleda
obojica su visoki, zgodni, lepi i crni, tako da nije to bilo presudno. Psihicki su
prakticno isti. Vole iste stvari (mene :lol: ), imaju iste stavove, slicno se ponasaju...
Jasno je da me je ovaj drugi privukao...
Da nastavim...
I on ima devojku (vise od 1.5 godinu) i nije je varao...Poceli smo da se zezamo, igramo...
Ali vec sutradan smo spavali...Obican sex-nista vise od toga (i nije bilo bolje nego sa
mojim deckom...bilo je priblizno isto).
Nasa prica se, pretpostavljate, nastavila. To sada traje vec mesec dana. Sa obojicom se
vidjam svaki dan. Ovaj drugi se zaljubio, a ni ja nisam vise ravnodusna. I sada imam dve
veze, a ova druga je trebala da bude samo igra, medjutim, uplele su se emocije.
Ne znam kada ce to da se zavrsi niti dokle ce da traje. Ali, ja uopste nemam osecaj krivice
i sve mi to deluje skroz normalno.
Moj decko ne moze da sazna iz odredjenih razloga, koje necu navoditi, kako bi sve ostalo
privatno.
Eto morala sam ovo nekome da kazem...pa vi komentarisite, kritikujte, recite ako ste
bili u slicnoj situaciji, kako je tad sve to proslo...

Pozdravi

Mala_nemoralna

p.s. SRECNIJA SAM NO IKAD :D
 
Била сам у истој ситуацији.:-?
После три ипо године везе и прича о браку, смувам се са колегом с факса....(и он имао везу од годину ипо).... Почне као шема...мало по мало...Он прекине са девојком .....ја још два месеца у недоумици....пуштала да се само од себе реши и мучила се...Нисам била најрећнија као ти, грозно сам се осећала... А онда је стара веза почела да се распада јер ја нисам више била иста....и тако прекинем и озваничим нову везу...и после 5 година удам се за њега! :D
 
moj predlog je da otkacis jednog podhitno!
neces dobro proci sa tim semama,ili ce te taj prvi zgaziti od batina ili ces sebi napraviti tesko s*anje!
mislim,zasto bi to sebi radila!
shvatam da je tebi sada mnooooogoooooo zadovoljena sujeta jer imas dvojicu super baja,koji te vole i zato si sada srecna kao nikada u zivotu,ali veruj mi da je to kratkog daha!
sje8ace te nesto!
 
И нисам имала никакве моралне дилеме, немој да се штрецаш због осуде која ће сад да падне.... Оно што ме је мучило била је емотивна конфузија!
 
sinmbad:
Pa to ste vi Hellen jedva vas prepoznah :shock: vidim novi stayling :wink:

Фала, отворише ми очи на једној теми да треба бити нежно беспомоћно женско чељаде...па реших да покажем форуму и ту своју страну: ем сам плавуша, ем сам крхка, а да сам неспособна то ћу се правити....:wink: :lol:
Треп, треп...
 
Mala_nemoralna:
Moja prica kaze sledece.
Imam decka 11 meseci. Pre 2 meseca sam morala da usporim zivot zbog zdravstvenih problema i onda sam upoznala NJEGA! Nikada pre nisam prevarila ni jednog svog decka, ali kada sam videla da kod ovog
momka imam sanse,nesto me je ponelo! Mislim da je povod bio to sto nisam zelela vise da
zivim taj novi "usporen" zivot. I tako sam prevarila svog decka. Sto se tice izgleda
obojica su visoki, zgodni, lepi i crni, tako da nije to bilo presudno. Psihicki su
prakticno isti. Vole iste stvari (mene :lol: ), imaju iste stavove, slicno se ponasaju...
Jasno je da me je ovaj drugi privukao...
Da nastavim...
I on ima devojku (vise od 1.5 godinu) i nije je varao...Poceli smo da se zezamo, igramo...
Ali vec sutradan smo spavali...Obican sex-nista vise od toga (i nije bilo bolje nego sa
mojim deckom...bilo je priblizno isto).
Nasa prica se, pretpostavljate, nastavila. To sada traje vec mesec dana. Sa obojicom se
vidjam svaki dan. Ovaj drugi se zaljubio, a ni ja nisam vise ravnodusna. I sada imam dve
veze, a ova druga je trebala da bude samo igra, medjutim, uplele su se emocije.
Ne znam kada ce to da se zavrsi niti dokle ce da traje. Ali, ja uopste nemam osecaj krivice
i sve mi to deluje skroz normalno.
Moj decko ne moze da sazna iz odredjenih razloga, koje necu navoditi, kako bi sve ostalo
privatno.
Eto morala sam ovo nekome da kazem...pa vi komentarisite, kritikujte, recite ako ste
bili u slicnoj situaciji, kako je tad sve to proslo...

Pozdravi

Mala_nemoralna

p.s. SRECNIJA SAM NO IKAD :D
Sta dati kazemo (komentarisemo)...postavi sebe na njihovo mesto, da li bi volela da to neko tebi uradi?
 
Прво: не мора никад да сазна! Друго, можда она и прекине са њим због новог....so what? Такве ствари су саставни део живота.....
Зар треба сад нешто на силу и на брзину да одлучује, ако још ни сама није сигурна којег жели...?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top