OLIVER DRAGOJEVIC

anna_85:
Za one koji istinski vole muziku Olivera Dragojevica,javite se!!!! :D :D :D
Kako vam se dopada novi OLIVEROV album Vridilo je?Da li ste bili na koncertu u Parizu? ;) Pisite o utiscima!!!! :razz: :razz: :razz:
ja njega stvarno gotivim i ima jako dobre peame i kvalitetan je pevac..................kad sam znala sa 5 godina njegove pesme napamet! Ali onda je nesto poceo da me nervira! p.s-moja omiljena pesma DZENI!!!!!!!!
 
ok!Svako ima svoje misljenje!!!Ko zna zasto nece da dodje u Srbiju,jednostavno su to verovatno razlozi licne prirode,jer se nikad nista ruzno nije culo iz njegovih usta o SRBIMA!!!!
Ne verujem u ono sto novinari pisu,to samo rade da bi ga prikazali unajgorem svetlu,ali nece im uspeti,jer je on veliki pevac i covek!!!!!!!!!Pisite fanovi koja vam je Oliverova omiljena pesma????Pozdrav svima!!!!
 
Super!!!!Nikad nisam bila na njegovom koncertu,ali se nadam da cu uskoro!!!Za sad sam samo gledala njegov DVD iz Olympije,FENOMENALNO je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Super sto se javljaju Oliverovi pravi obozavaoci!!!!Pisite!!!!!!!!!!Pozdrav!!!!
 
dje ces,najjaci pjevac sa ovih prostora,orden mu treba dodjelit,sinoc sam gledao koncertu gradu svijetlosti,emotivno pogadja njegova muzika,za zivot me vezes samo ti,jeka od ljubavi,mislim sta reci,pozz za sve one koji ga slusaju kao ja,everyday
 
moja omiljena pesme jsu moj galeb i tko sam ja da ti sudim,
ali mislim da on nikada nece doci kod nas da odrzi koncert, ali ja bih bez sumnje otisla na njegov koncert bilo gde da se odrzava, a da imam mogucnosti
 
Listan svoja sjecanja
Stakla lipih boja
Slikan dobra lica
A slika je uvik tvoja

Zivin u svon svitu
U skrovistu od pakla
Gledan ‘jude di trce
A nijedan se nije maka

I pisma pisen cesto
A nikad ih ne saljen
Jer u njima pisen uvik isto
Da je kasno, i da se kajen

I svaku svoju grubu ric
Vragu sada dajen

Tvoje suze mi sude
Sta san cili zivot kra’
Jer san cuva srce svoje
A tebi ga nisan da’
Tvoje suze mi sude
Jer san to zasluzija
A kapja kad potece
U dusu me zapece
Ka i otrov ubija
Jer san te izgubija
 
Heh vidis nikad nisan razmisljala o tome koliki san Oliverov fan. Nekako, imas “listu” pjevaca i grupa koje volis, tebi najdrazih pisama ili koncerata ostalih u najlipsem sjecanju…
Ali Olivera nikad nisan nigdi svrstavala. To je jednostavno bija – Oliver – s njim san odrasla, znala mu pisme bez da san ikad kupila njegovu kasetu ili cd, moga si ga cut (i vidit) na svakom koraku i tako to izgleda pocinjes uzimat zdravo za gotovo.

Njegovu san diskografiju nabavila (i to ovako priko neta :? ) tek po odlasku iz splita, i to ne odmah nego kad san, nakon nekog vrimena, osjetila da mi nesto fali.. nekakvi zvuci na koje se nesvjesno naviknes prilikom ispijanja popodnevnih kava u gradu..
Sad ga slusan cesto, al mislin da je tu glavni ‘krivac’ faktor nostalgije koji me zna uvatit i tada je Oliver pravi, prvi i jedini izbor.

Pjesnik i veliki glazbenik, tu nema dilema i diskutiranje o tome je suvisno ; nema ih puno na podrucju ex yu koji su ‘prezivili’ cili ovaj nesretni period nastavljajuci nam darivat stihove i muziku. Oni su se time digli iznad nacionalnosti i politike, i svako, ko je imalo Covik, imat ce (uz ljubav) i nekakav respekt prema Muzici jer ista ne dolazi s nijedne ‘strane’.
 
A sta se koncerata tice, uh na Oliverovom nisan bila (u prilici) vec godinama..
Iako ja njega vise dozivljavan u nekoj classy atmosferi, tipa u kazalistu (Bozicni koncert npr.) ; ono, nije mi djir za nalit se pivom pa skakutat ispod stagea ;)
Bar je to moj feeling, i cak ne zbog njegovih pismama, vec zbog dozivljaja njegove osobe.

Meni Balasevic daje jednake emocije ka i Oliver. I jednako cu ugasit svitlo, zavuc se u postelju i pustit Djoleta da mi piva kad god me drmne melankolija. A opet, njegov koncert zamisljan skroz drugacije. Jer on ima svoj osebujan stil, jao njegovi komentari, zaebancije i pricice koji sami za sebe cine pola dozivljaja :lol:

E samo jos nesto.. od nijednog od tih ‘velikana’ nisan u stanju odvojit jednu (ma ni dvi ma ni top pet) pisama koje bi mi bile naj.. to je nesto sta je, pored tolikog opusa i takve kvalitete, nemoguce pa se prema tome necu ni trudit s nabrajanjem.
Ona pisma postana gori je – jedna od divnih ;) – ona koja mi se danas nesto puno vrti na wmp.u :-(

Lip pozz
 
Moja omiljena pesma - Trag u beskraju :-D

Ka i uvik gledan more
ovu tajnu koja diše
ovu mrežu što me vuče
u tamne dubine
sve kroz pismu u daljine
I da oću i da smin
Ne bi moga skupit
svu lipotu života
niti suze ovog svita

Sve bi da da si tu
barem jedan tren da vičnost bude
Da ti pratim trag u beskraju
Sve bi da da si tu

Ka i nekad gledan nebo
tražim gradove u noću
di smo podno zvizda
zori krali grumen sjaja,
jutro moje di si sad

Pismo di li je kraj
ovo more bez dna
ženo razmakni sve
sive koprene sna
budi opet moj dom
što sad pust je i sam
jer sad puna je luna
što nad morem sja...
 
Ninocka_ST:
A sta se koncerata tice, uh na Oliverovom nisan bila (u prilici) vec godinama..
Iako ja njega vise dozivljavan u nekoj classy atmosferi, tipa u kazalistu (Bozicni koncert npr.) ; ono, nije mi djir za nalit se pivom pa skakutat ispod stagea ;)
Bar je to moj feeling, i cak ne zbog njegovih pismama, vec zbog dozivljaja njegove osobe.

Meni Balasevic daje jednake emocije ka i Oliver. I jednako cu ugasit svitlo, zavuc se u postelju i pustit Djoleta da mi piva kad god me drmne melankolija. A opet, njegov koncert zamisljan skroz drugacije. Jer on ima svoj osebujan stil, jao njegovi komentari, zaebancije i pricice koji sami za sebe cine pola dozivljaja :lol:

E samo jos nesto.. od nijednog od tih ‘velikana’ nisan u stanju odvojit jednu (ma ni dvi ma ni top pet) pisama koje bi mi bile naj.. to je nesto sta je, pored tolikog opusa i takve kvalitete, nemoguce pa se prema tome necu ni trudit s nabrajanjem.
Ona pisma postana gori je – jedna od divnih ;) – ona koja mi se danas nesto puno vrti na wmp.u :-(

Lip pozz
ne znam zasto,ali tvoj post mi je ubedljivo ostavio najjaci utisak(na ovu temu),ma veci i od svih njegovih velikih fanova
 
MOLIM ZA TEBE :D :-P :lol:

Kao sunce sto zalazi
kada trazi svoj mir
tako u njenim ocima
ja vidim ceznju ljubavi

U dusi tragovi proslosti
poneko sjecanje
dok moje sudbine koraci
sad me vode do nje

I sreca meni tu prestala
da nema stvarnosti
koja trazi odricanja
u ime ljubavi

Refren
Ja mislim na tebe
na tvoje uzdahe
a od ljubavi strahujem
da li to naslucujes
i molim za tebe
za tvoje osmjehe
dok ceznem i strepim
ja stalno mislim samo na tebe
i pitam se cesto
dal’ pomislis nekad na mene

Na dlanu putevi sudbine
ne znas im ni ti broj
tek suza na licu nestane
kad smjesak poklanjas njoj

Refren

I molim za tebe
za tvoje osmjehe
dok ceznem i strepim
ja stalno mislim samo na tebe
i pitam se cesto
dal’ pomislis nekad na mene
dok ja mislim na tebe
 
da li ste bili na koncertu u parizu?!

a045.gif
 

Back
Top