24 sata - novine

Uzmem ih povremeno, tj. kad imam predavanja u cik zore, vidim svi se grabe, pa što ne bih i ja :) Čisto onako, radi reda... Desi se tu i tamo da ima nešto zanimljivo, al uglavnom je sve u skraćenoj verziji... Al kako su džab-džabe nije tako loše... Ionako danas nema ništa besplatno :)
 
da..Blic je "izdavac" ovih dnevnih novina, koje ne kostaju mnogo, a mogu mnogo da zarade...nekoliko strana agencijskih vesti(pretplata na Tanjug je 40.000 RSD), ukrstene reci, program...malo reklama i sooper stvar :)
 
Da li neko moze da me prosvetli :

Kako to da su "24 sata" jedine besplatne novine, ako se finansiraju samo od reklama. Kako to da niko drugi nije dosao na ideju da osnuje novine koje ce biti za dz i da se izdrzava od reklama?

Zasto SAMO "24 sata"?
 
u al su novine od 12 strana, od čega je 6 strana reklama, relno to ni nisu novine, već ono za usput, tako da verovatno kad se sračunaju troškovi i zarada ne treba ni da čudi... al nije loša ideja... mislim da ne izlaze samo kod nas, stoga teorija zavere otpada... nisam pimetio da imaju baš neku ozbiljnu političku pisanost niti orijentisanost.... i kurir je ranije bio smešnih 10 dinara, tako da ni tu nema govora o zaradi od prodaje...
 

Back
Top