24 sata - novine

forumas

Početnik
Poruka
13
Od juce izlazi besplatni dnevni list "24 sata".Ja, licno mislim da je posredi neka spletka, ili je cilj smanjiti tiraz drugim novinama, ili propagirati neke ideje ili stranke ili samo zele da navuku ljude pa da pocnu da ih prodaju.U jucerasnjem, prvom broju su obajavili pogresan sudoku.Sta vi mislite o ovim novinama?Da li ih ima i u unutrasnjosti ili samo u Beogrdu?
 
forumas:
Od juce izlazi besplatni dnevni list "24 sata".Ja, licno mislim da je posredi neka spletka, ili je cilj smanjiti tiraz drugim novinama, ili propagirati neke ideje ili stranke ili samo zele da navuku ljude pa da pocnu da ih prodaju.U jucerasnjem, prvom broju su obajavili pogresan sudoku.Sta vi mislite o ovim novinama?Da li ih ima i u unutrasnjosti ili samo u Beogrdu?

Za spletku nema razloga niti za smanjivanje ostalim novinama tiraz.Po meni je pametan covek ciji je list (nisam jos uvek videla), zivi tj. uzima parice od reklama a ne od prodaje novina.Ne znam da li se distribuira po unutrasnjosti.
 
"24 sata"-besplatne novine! Juce i jutros mi dade devojka u narandzastom...Nisu lose, onako od svega po malo...Sta mislite o tome, ko to finansira...ne pije vodu njihovo objasnjenje da si finasiraju iz oglasavanja plus ssvaki dan nagrada 500 evrica... :p
Vase misljenje o ovome je...
 
svaki "normalan list" živi pre svega od reklama ( :lol: ) jedino što stvarno nikome nije palo na pamet da ukine sebi prihode od prodaje novina...dobrovoljno, šmekerski, imidža radi.

u ime čitalaca - pozdravljam taj gest :)
 
pa to jeste malo problem...sve msiliš isteko rok trajanja....:roll: neka poturaljka već.

A novine sasvim solidne - bgd. hronika, ništa drugo, tek tu i tamo poneki txt na temu Srbije i NATO-a...će da uđemo, kažu, jerbo je to dobro za nas :lol:
 
Korektne novine, nepristrasne, ko bi rekao da su iz SPS šinjela.

Postoji još jedne besplatne dnevne novine, zovu se baš tako - Besplatne novine.
Za nešto više od mesec dana na kioscima će se pojaviti novi dnevni list, za pare : o )

Inače, pre 5.oktobra je postojalo istoimeno dnevno glasilo "24 časa", nije dugo opstalo...
 
'97 u zimu...pa je ondaK od nje postalo Glas Javnosti? Ili ne..čekaj...ili je otkupio Demokratiju Glas ili Blic...mah, nešto se bilo prelilo, ali ne znam šta, može biti ljuCki kapital samo, tj. novinari, ne znam više. Ili je prestala potreba da postoji Demokratija :D
 
HeBePoBaTaH_:
...
Za nešto više od mesec dana na kioscima će se pojaviti novi dnevni list, za pare : o )
...
pre neki dan u jutarnjem programu b92 gostovao je glodur koji je tvrdio da ce list ostati besplatan i da su sve sumnje da ce poceti da ga naplacuju neosnovane. milim i da je rekao da su novine namenjene samo beogradjanima.
inace, koliko sam ja cula besplatne novine koje "zive" od reklama su uobicajena stvar u svetu.

ali najjaca je ona nagradna igra-pre neki dan je gomila ljudi stajala na autobuskoj stanici kod starog merkatora i svi su citali sirom otvorene novine, ne bi li bas njih uslikali...kakav prizor...show...
 
čekaj, u čemu je fora - ukoliko VAŠA slika osvane u novinama a na njojk vičitate 24 h - dobićete nagradu? :)
yee.....:lol: sjajno!

Meni se nimalo nije dopalo to što podržavaju paparazzicam: slikajte svojim mob. telefonima javne ličnosti u kompromitujučim situacijama i onda nam pošaljite.
Eto, to mi nekako baš baš nije ok - podsticati narod da juri estradu po gradu a u cilju kršenja zakona o autorskim pravima - jerbo, ako će da objave tu sliku, moraju da imaju dozvolu lika koji na njoj, otherwise može ( i treba!) da ih tuži....

Ja imam blagi utisak da će divna praksa nepoštovanja svih živih zakona pa i ovog, ovim podstrekom na paparazzicam samo nastaviti da buja....ko epidemija su bwe te štrase novinčuge - poprostačiće nam ono što je ostalo od Beograđana, a za bednu cenu....bolje dajte 20 ili 30 dinara i spasite duše svoje ;)
 
S_K_V_O:
pre neki dan u jutarnjem programu b92 gostovao je glodur koji je tvrdio da ce list ostati besplatan i da su sve sumnje da ce poceti da ga naplacuju neosnovane.
Ne govorim o "24 sata", već o sasvim novom dnevnom listu, koji će se kupovati na kioscima. Znači - ide Ustav, pa za Sv. Nikolu izbori..kad bismo se zezali, a? : o )) Zasad, znam da je "opozicioni", i da je urađen koncept, startuje za nekih mesec i po dana..
 
aahaa, ok...vidim ja da ti pricas o vise listova, ali sam pomislila da se ta recenica odnosila na 24 h.

@betty
tako nekako. fotograf slika nekoga ko u ruci drzi 24h. ukoliko to objave istog dana treba da se javis u redakciju i da odgovoris na jednostavno pitanje. ukoliko tacno odgovoris dobijas 500 eura. kod mene u kraju ujutru svi zivi drze novine sirom otvorene, ne bi li bas njih uslikali...upish zivi... :lol:
 

Back
Top