24 sata - novine

24 h vrlo uspešno regrutuje novu čitalačku publiku, one koji nikada naviku nisu imali da čitaju novine, meni je ti coooool.....:) Kako naterati ljude da čitaju? U Srbiji ( a i još ponegde :lol: ) samo ako je besplatno! Metro novine, da se ljudi sprijatelje sa slovima. Svima dobro, i ljudima i slovima :P
 
kao prvo, od tog podsticanja paparacizma nema nista!
niko ne daje nikakve pare i niko nece da se muci da ih slika!
drugo, srbi su cudo! gledam rasparve kako su novine skupe, kako bi trebale da pojeftine, i kad se pojave free novine odma' ide price ma to je neka prevara, uzas neki, ma to je radioaktivan papir pa da nam uvale! koliko znam u hrvatskoj postoje takve novine vec odredjeno vreme!
pre nekoliko nedelja je u nedeljnoj poltici izasao text kako besplatne novine u svetu unistavaju placene novine i kako je u zadnjih deset ili manje godina najtirazniji belgijski list 'dobio' prepolovljen tiraz upravo zbog pojave besplatnih novina!
 
ma te metro novine su svetski trend - svakom prija ono što je besplatno, a kad im poraste tiraž, onda prodaju oglasni prostor i lepo naplate sve to "besplatno" :) Ko se prvi dosetio, pokupio kajmak.
Nego, nije valjda "radioaktivan papir"??? :lol:
 
Meni su extra novine, kad sam cuo prvi put za njih i za 500 evra, bio sam siguran da je neka stranka umesala prste, ali extra su, vise ima zezalica nego politike...

Ali, u Srbiji davati nesto besplatno je propast... ono, prodje covek, daj da uzmem kad je besplatno, ma daj jos jedne za prijatelja, ma daj sve treba za potpalu :lol:
 
Ja sam im pisala da sklone moje fotografije koje su objavili. Rekose da se salju "fotoreporterske fotografije", znaci nesto interesantno, nesvakidasnje, uhvacen trenutak itd. a objavljuju slike decice u kucnom ambijentu, slike prirode, zivotinja i statijaznam. Drugo, ocenjivanje. Mozes za svoju sliku da glasas koliko god hoces puta, a ne samo jednom kako su napisali. Istovremeno mozes i drugima da obaras poene tako da svakoj slici das po 1 poen. Automatski obaras prosek. Jos jedna nefer nagradna igra, a u pocetku je delovala simpaticno.
 
Gde ih najcesce uzimate i kada? sta mislite o njima?
ja kod Politike kad idem u skolu ujutru... i onda kad se smaram na casu popunjavam ukrstene reci sa drugaricom i koja vise popuni do kraja casa ta je pobedila i mora da kupi nesto slatko za sledeci odmor :)
ali ...nesto mi se cini da ih uskoro nece biti?
 
ja ih mnogo volim, brate, mrzi me da kupujem novine, tako da mi valjaju sto su besplatne i sto ih ima svugde.
prvo naravno gledam zadnju stranu, pa otpozadi ka napred, i sledeci cas radim ukrstene pa sudoku
onda gledam sta ima u bioskopu i u klubovima, koje konecrte ima itd.

a kad se strasno smaram u skoli, citam politiku i ekonomiju sto nikad ne citam (sta li sve mozes da naucis! :D )

i meni se cini da ih nece biti uskoro...bas steta...
 
Pa dobro ima takvih novina svuda po svetu...nije loše da malo i te stvari kopiramo.
Početak nije loš, samo za par meseci od novina će ostati samo reklame...a to je i cilj takvih izdanja.
 
Uuu...ja to nikad ne pokupim, osim u PKS, tamo stoji i pola podneva....
Bila jednon na Nbgd kad su dostavljali na bus-stanicu...ijao, kao termiti. VRRRRRRR.....i nema! :lol:

Svakako prava informacija ima cenu, ovo su shortcuts, nije lose za onog kog nista posebno ne zanima, da prertci...
...a kao sto rekoh, mozda se Srbi privole citanju :)
Inace, 24 sata je pod krovom BLIC-a.
 

Back
Top