Ima li ovde neki roditelj investitor

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
c022.gif
c011.gif
c028.gif


Nisi ti glup , ti si lud!!!!
 
mayabgsr:
Samo naziv teme RODITELJ investitor dovoljno govori o njemu
i zavisno sti od roditelja u svakom smislu.
A sta ako investitor nije roditelj,a hoce da mu da 2000evrica?

Nisi ni procitala temu A JEDES GOVNA. Da izvines. Dakle :) ko zna ali mozda ovde ima neko ko se bavi gradnjom :) Zamisli i takvi ljudi su roditelji. A dakle pronadjem zgradu na dadgradnju, obezbedim dozvolu. Investitor meni 2000-3000 eura ja njemu dozvolu u ruke i zavrsen posao.
 
Znas, procitala sam par tvojih postova i ne mogu da verujem da si takav retard sa 25 godina. Moj savet nije ni da napustis fax, ni da ga zavrsis, ni da se resis roditelja, nego da jednostavno odes, nadjes zgradu sa ravnim krovom, popnes na nju, skocis i ucinis i sebi i svojim roditeljima i svima nama uslugu!
 
GeaGea:
Znas, procitala sam par tvojih postova i ne mogu da verujem da si takav retard sa 25 godina. Moj savet nije ni da napustis fax, ni da ga zavrsis, ni da se resis roditelja, nego da jednostavno odes, nadjes zgradu sa ravnim krovom, popnes na nju, skocis i ucinis i sebi i svojim roditeljima i svima nama uslugu!

ZNAS STA PRIJEBALO MI SE, STA MISLIS DA JA TI I TVOJA ZENSKA RODBINA NADAM SE DA IMAS CERKE ODEMO ZAJEDNO NA KROV, DA VAS NATAKNEM NA *****!!!!
 
Srce malo se razestilo :) O kako je to lepo, samo jos da je tako borben i u realnom zivotu :)
P.S.
Prelistaj vokabular, nadji objasnjenje reci mizantrop, a onda ipak idi i skoci sa ravnog krova (samo vodi racuna da zgrada bude dovoljno visoka, da bar nesto u zivotu uradis kako treba) ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top