Зашто је г-дин Тадић отишао у Немачку

opanak

Domaćin
Poruka
3.447
Ако се не дај Боже ШЕШЕЉУ живот заврши у Хагу, г-дин Тадић, зна да ће за већину српског народа то бити мученички нестанак и корак у српски еп......................да ће инат у народу коме Шешељ припада, бити инат НЕПРАВДИ и инат домаћим заблудама..........................
Отишао је да прими упуства у случају.............НЕ ДАЈ БОЖЕ............
БОЖЕ ПОМОЗИ.......................СРБИЈА...............
 
opanak:
Ако се не дај Боже ШЕШЕЉУ живот заврши у Хагу, г-дин Тадић, зна да ће за већину српског народа то бити мученички нестанак и корак у српски еп......................да ће инат у народу коме Шешељ припада, бити инат НЕПРАВДИ и инат домаћим заблудама..........................
Отишао је да прими упуства у случају.............НЕ ДАЈ БОЖЕ............
БОЖЕ ПОМОЗИ.......................СРБИЈА...............


Zasto je Seselja yeb'o djavo da ide u Hag. :lol:
kako si srocio ovo gore...dodje mi da zaplacem,pa makar i za Sekijem.
 
srbija do grcke:
otisao je da kaze da nemacka mora podrzati srbiju na njenom evropskom putu, jer ce u suprotnom pobediti nacionalisticke stranke koje ce srbiju upropastiti brze od njega. :)

Националне странке..........демократски оријентисане на темељу употребе сопственог мозга....а не да читају оно што им је написано......................
 
Seven of Nine +:
Čovek je održao reč. Možda je trebalo da pristane da ga štite mafijaši ?
Kad bi ostali političari imali poštenja koliko i on, gde bi nam bio kraj.

He hehe...te fore da su mu se Duca i ekipa nudili da mu pruze zastitu mozete da pricate izmedju sebe u strancim prostorijama SRSa. Inace,kad sam cuo tu nebulozu od Vucica,nisam znao da li da se smejem ili da se pravim da nisam cuo.
Sekije je kao i uvek do sa da pokazao svoju hrabrost i POBEGAO.
:D

Ne znam gde bi nam bio kraj,ali znam da bi bio dug i bolan.


Covece,koliko klonova! Eno u listi clanova na svakoj strani 80% sa NULA postova. A ovih SRS klonova koliko volis. Tako je to kad je Admin radikal,koliko sam cuo. Ha ha ha ha!
 
opanak:
Ако се не дај Боже ШЕШЕЉУ живот заврши у Хагу, г-дин Тадић, зна да ће за већину српског народа то бити мученички нестанак и корак у српски еп......................да ће инат у народу коме Шешељ припада, бити инат НЕПРАВДИ и инат домаћим заблудама..........................
Отишао је да прими упуства у случају.............НЕ ДАЈ БОЖЕ............
БОЖЕ ПОМОЗИ.......................СРБИЈА...............

Na čemu si?:shock: :lol:
 
opanak:
Националне странке..........демократски оријентисане на темељу употребе сопственог мозга....а не да читају оно што им је написано......................

Da samo citaju ne bi bilo opasno :roll:


p.s. kad cete vi sa krstarice da sredite ovaj server vec jednom
 

Back
Top