Prof.Dr Mila Jancetovic-BPS(KORUPCIJA)

ima li ovde moderatora ... urednika ........ admina ...... kako god ??????
ja mislim da je jedna eventulano dve teme dovoljno ..... ali vi ste otvorili 1000000....... to sam pokazuje da ste neozbiljni i da vam je cilj smaranje a ne konstruktivni razgovor..... ne mozes na 100000 teme voditi normalan razgovor o istoj temi.!!!!!!
ne sumnjam ja da ima korupcije tamo ... ne sumnjam i da ste sve u pravu sto pricate.... ali imajte malo razumevanja i za ostale na forumu, imajte osnovnu kulturu u vezi sa forumom.....
elem .... kazem .... verujem vam 90% .... sve sto ste napisali..... a onih 10% je mozda razlog sto neko od vas hoce da dodje na to isto mesto i da radi to isto..... ne nemav eze.......
samo trazim malo kulture i normlanog koriscenja foruma
 
liberal82:
ne sumnjam ja da ima korupcije tamo ... ne sumnjam i da ste sve u pravu sto pricate.... ali imajte malo razumevanja i za ostale na forumu, imajte osnovnu kulturu u vezi sa forumom.....
elem .... kazem .... verujem vam 90% .... sve sto ste napisali..... a onih 10% je mozda razlog sto neko od vas hoce da dodje na to isto mesto i da radi to isto..... ne nemav eze.......
samo trazim malo kulture i normlanog koriscenja foruma


I ostali fakulteti ili VŠ imaju više tema, nisam primetila da su ti zasmetale.
E sada kada bi hteo da odgovoriš da li si crnogorski liberal, bilo bi mi sve jasno?
 
nisam crnogorski...... i ovo liberal nema veze sa politikom !

Imaju vise tema ???? da ali otvorenih na po 2 do 3 meseca......a vi ste otvorili boga tema za nedelju dana... mada priznajem da je bilo pauze pa je otvorena ova.... ali sve to se je moglo nastaviti na one desetak od "ranije"......

dakle nemam ja nista protiv tog napada..... nemojte traziti pozadinu.... studiram prava u nishu tako da nemam dodirnih tacaka sa tom skolom, samo sam rekao ono sto iritira mene a slobodno mogu reci i sve ostale na ovom forumu ... prva tema je bila ok... druga ajde nekak i da prodje.... ali preterali ste, imali ste moju podrsku u pocetku i razumeo sam o cemu se radi ali sada vec ide u nerviranje i razmisljanje da li je to zaista tako ili vi imate neke "tajne namere" sa ovim postovima... mada ponavanjam.... verujem 90% da je sve istina kako ste rekli.... ipak studiram prava i ne verujem da bps ima vecu korupciju od pravnog fakulteta.....
poz.......
 

Back
Top