Da li ste gledali repliku na TV B92?

Да л' је Дана гласала ?
c024.gif
 
На Б92 онај Биги како га зову још најозбиљнија емисија :lol:
Ипак, има добрих шоу програма, као рецимо онај Инсајдер, па рецимо јуче Полиграф... да се смејеш и уживаш... јуче узео вишњевачу, слабо је оно за апсинт.
А Реплика - па досаднију емисију скоро нисам видео.
 
Da bas je bila smor.Onaj Lalovic me standardno iznervirao.
Najbolje je kada je ubedjivao onu ribu da ostane u Srbiji zato sto je pametna vlada donela zakon o olaksicama za zaposljavanje mladjih od 30 i starijih od 50.
I onda izadje onaj covek i kaze da on ima 32 i zena mu isto i da obadvoje ne rade i sta oni da rade koji su izmedju 30 i 50 god.? Tu sam umirao od smeha.Koji je to degenerik taj Lalovic.
 
Milslim...nasi politicari nemaju pojma koliko su smesno jadna kada nagovaraju ljude da ostanu u Srbiji.
Pa tek onda te jos vise natera da odes preko. Da makar cute o tome,bolje bi bilo.
Inace,emisija mi je malo dosada sada kad nema SPSa,a radikali se nisu pojavljivali jer su svesni da su truba,posebno zbog onih gradjana koji znaju opsano da podyebavaju sa neugodnim pitanjima. :D
Emisija je ambiciozno osmisljena ali,sinoc nije bilo prave suprotne strane. Nisu mutavi ovi iz SPSa i SRSa...namerno vise ne dolaze da bi se demokratski blok svadjao izmedju sebe i tako ovi drugi ubirali poene.
 
A pazite ovo...u prosloj nekoj emisiji bila ona jedna starija zena ,ekonomista,koja je prozivala Dinkica da je ona uplacivala ceo zivot stambeno i da nije dobila stan.
I sad joj Dinkic odgovorio u fazonu da je i njegov otac ceo zivot uplacivao i na kraju morao da sagradi kucu na perfieriji Zemuna od svjih para.
Onda mu ova odbrusu u faonu da to nju ne zanima i da ona hoce svoj stan.
Dinkic kaze kako ima predlog. Posto zena ima sina koji radi i ona radi,da uzmu kredit i da kupe stan zajedno.
Ne secam se kako ejdalje tekla rasprava.
Uglavnom...aman covece,zar sin koji ima 20 i kusur godina i koji treba da se zeni i pravi porodicu treba zajedno sa kevom da kupuje stan? Gde ce zenu i decu,posle? :D Svi u stan od 50kvm?
I zasto da zena dize kredit,kada joj se vec 20 godina odbijalo za stambeno,koje je neko pokupio i natrpao usvoje dzepove.
Neka drzava odredi koliko je ko uplatio,pa neka makar sufunasira kredite...po pola.
ma mislim...prica bez kraja.
 
Дакле, дефинитивно сте подилејисали...Гледао сам ту емисију, иако ми Б92 није омиљена телевизија поздрављам овакав потез. Има мањкавости, али 'ајде сад, да не кудим превише...

Уместо да се посветите теми, ви упадате у расправу о процентима телефонске подршке и слично.

Као да нико од вас није запослен. Или заиста није?

Иначе, тип који је изашао за говорницу јесте запослен (што је и напоменуо), али је питање поставио због осталих (споменуо је своје пријатеље), а пре свега се позвао на кршење Устава због фаворизовања одређених група, што и ја мислим бај д веј.

И никог то не интересује?

Жалосно...
 

Back
Top