Ватикан подржао кољача Срба Чекуа и независно Косово.

Srpsko Sarajevo

Početnik
Poruka
34
Vatikan podrzao teroristu Cekua.

PRISSTINA/RIM, 20. novembra 2006. (Beta) - Državni sekretar Vatikana, kardinal Tarccizio Bertone (Tarcisio) rekao je danas u da che Sveta stolica nastaviti da podrzzava Kosovo u sadassnoj, znaccajnoj fazi utvrdjivanja statusa, ali i kasnije, saopssteno je vecceras iz kabineta premijera Kosova.

Bertone je, nakon razgovora sa premijerom Kosova Agimom CCekuom, koji danas boravi u poseti Rimu, rekao da se Kosovo izgradjuje u saradnji sa međunarodnom zajednicom i da ima njenu opsstu pazznju, ssto je, kako je ocenio, posledica rata na Kosovu.

„Kosovo je bilo izlozzeno opasnostima iz vana, nikada ih samo nije izazvalo”, rekao je kardinal Bertone, prenela je sluzzba za odnose s javnosschu kosovskog premijera.

Ceku je izrazio zahvalnost vlade i naroda Kosova za pomoćh koju je Vatikan pruzzio Kosovu. On je posebno istakao angazzovanje pape Jovana Pavla Drugog u najkriticcnijim trenucima za Kosovo, napominje se u saopsstenju.

Kosovski premijer je rekao da je Kosovo demokratska, funkcionalna i laiccka drzzava, koja garantuje ljudska prava. Ceku je posebno istakao, kako se navodi u saopsstenju, visok nivoverske tolerancije na Kosovu.

Tokom posete Vatikanu, CCeku je obissao grob pape Jovana Pavla Drugogi Pape Klimenta Jedanaestog, koji je, kako se istocce u saopsstenju,bio albanskog porekla.
 
Ето, на делу се потврђује оно што сам ја, и не само ја, месецима уназад писао.
Али ни ја, нити било ко други, ко добро разуме начин рада и лукавост Ватикана
нема ниша од тога што је схватио о чему се ради - када то не схватају, не разумеју и не прихватају они који могу да нам помогну, или они који нас представљају.

п.с. Вечерас је на тв-мост био гост Милан Видојевић, писац књиге "Четврти Рајх",
у разговору са водитељем нагласио је да је Ватикан главни мутивода на
овим просторима и да Ватикан стоји иза свих "акција" шиптара, те да се све
то налази у документима и архивама, да многи шиптари крију да су католици
да би добијали финансијску помоћ од муслиманских земаља, а навео је и
Ругову који је на самртној постељи признао да је католик и позвао бискупа.
Какво је тек лицемерје и цинизам посета Папе Васељенском Патријарху.
 
ХЕРЦ:
Neznam ja nista i mene to ne interesuje, ja samo znam da su nas rusi izdali i da ti rusi nas ne vole itd. I jos jedanput, rusi su krivi za sve, a mi treba da se okrenemo zapadu i da ih lepo zamolimo da nas prikljuce na infuziju :D

Не интересује те што ватикан је благосиљао масовно клање Срба и покатоличавање Срба. Коме се суди у калифорнији, и ватикан је на сућењу рекао да је то сасвим у реду. нити те интересује да ватикан благосиља клање Срба, етничко чишчење и уништавање Српских гробља, цркава и манастира на Косову. Нити ти је битно да је запад извршио геноцид над Србима. Нити ти је битно да запад подржава усташу месића, шиптарске терористе и зелене беретке. 1500 Русих добровољаца се борило на Српској страни на ратиштима 90тих. Доккле су западњаци извршавали геноцид над Србима. Смрт западу, а не Русији.
 
Шиптари су неверници и само корист их окреће одређеној религији.Једина светиња им је њихова фамилија.Ако у сваком моменту будемо свесни да су њихови најпрофитабилнији послови:наркотици,шверц,киднаповања и отимачина и препродаја жена,можда и опстанемо.:)
 
Srpsko Sarajevo:
Не интересује те што ватикан је благосиљао масовно клање Срба и покатоличавање Срба. Коме се суди у калифорнији, и ватикан је на сућењу рекао да је то сасвим у реду. нити те интересује да ватикан благосиља клање Срба, етничко чишчење и уништавање Српских гробља, цркава и манастира на Косову. Нити ти је битно да је запад извршио геноцид над Србима. Нити ти је битно да запад подржава усташу месића, шиптарске терористе и зелене беретке. 1500 Русих добровољаца се борило на Српској страни на ратиштима 90тих. Доккле су западњаци извршавали геноцид над Србима. Смрт западу, а не Русији.


Nemoj brate da se palis, to je bila zayebancija na racun "demokrata" :P nisi valjda pomislio da sam lud od zalje na infuziju da me spoje :P hahaha

Prodali bi dusu za Coca-Cola/u i BigMac :D koji slepci hehehe
 
Ех...Имао сам добре и ретко виђене слике на рачунару које показују како је Католичка Црква(тачније Ватикан) подржавао усташки режим у ХР.Много високо рангираних ''свећеника'' из ХР и самог Ватикана(највише Италијана,Шпанаца,Немаца,па чак и шиптара,сви поименце) како заједно седе,ждеру,диве се делима јасеновачког логора у обиласцима по Градини,састанци са усташким руководством и прославе,....ма свашта...Само избрисах то пре пар дана,а сада не могу да нађем тај сајт где се оне налазе.
На тим сликама се види да ово сад није први пут да Ватикан и Католичка Црква подржавају деструкцију Срба и српске државе.Што би се рекло ''на западу ништа ново''...
 
jedite_kod_Joa:
Ех...Имао сам добре и ретко виђене слике на рачунару које показују како је Католичка Црква(тачније Ватикан) подржавао усташки режим у ХР.Много високо рангираних ''свећеника'' из ХР и самог Ватикана(највише Италијана,Шпанаца,Немаца,па чак и шиптара,сви поименце) како заједно седе,ждеру,диве се делима јасеновачког логора у обиласцима по Градини,састанци са усташким руководством и прославе,....ма свашта...Само избрисах то пре пар дана,а сада не могу да нађем тај сајт где се оне налазе.
На тим сликама се види да ово сад није први пут да Ватикан и Католичка Црква подржавају деструкцију Срба и српске државе.Што би се рекло ''на западу ништа ново''...

Хајде покушај да нађеш тај сајт и да нам постујеш фотке, плиз......... 8-)
 
eremita:
Хајде покушај да нађеш тај сајт и да нам постујеш фотке, плиз......... 8-)
Ево тражим га већ сатима,ал` давно беше кад сам скинуо те слике...Мислим да сам до сајта дошао преко ''сербиане'',али сад не могу никако да га нађем,ко за инат. :?
Уопште се не сећам назива,па ми сад тешко да га нађем јер не знам шта да тражим.Иначе,сајт није био посвећен Јасеновцу...Мислим да је аутор био неки избегли Србин из Хрватске...
 
Mislim da je ovo dezinformacija, i da je malo modifikovana izjava drzavnog sekretara Vatikana, da bi se malo vi vise popalili.................iako je tacno da je Ceku dobio podrsku u Vatikanu , kao i u Italiji, od ministra vlade.............

Jos jedan dokaz nesposobnosti nase vlade, koja ne moze da blokira diplomatsku ofanzivu siptara, jer dok Ceku obilazi evropske prestolnice, ukljucujuci i Moskvu, Kostunica se seta po poljima oko svoje vikendice u Kostunicima, i seta mace i sove........
 
inagadadavida:
Mislim da je ovo dezinformacija, i da je malo modifikovana izjava drzavnog sekretara Vatikana, da bi se malo vi vise popalili.................iako je tacno da je Ceku dobio podrsku u Vatikanu , kao i u Italiji, od ministra vlade.............

Jos jedan dokaz nesposobnosti nase vlade, koja ne moze da blokira diplomatsku ofanzivu siptara, jer dok Ceku obilazi evropske prestolnice, ukljucujuci i Moskvu, Kostunica se seta po poljima oko svoje vikendice u Kostunicima, i seta mace i sove........

Патетична жалба. Ватикан је одувек био непријатељ Срба. Није по теби ватикан свесан шта се дешава на Косову, и чије је. Па су наивно подржали кољача Срба. Ватикан благосиља усташе и све друге кољаче Срба. Или ти можда није позната подршка масовном покатоличавању Срба, клање и силовање током другог светског рата. На које се и данас поносе.
 
_Milanche_:
****** nekad pomislim da mi Srbi licimo na nekog coveka koji onako nista nije uradio u zivotu i onda pronalazi hiljadu krivaca koji su krivi sto eto on nista nije uradio jer su ga svi ovi sjebali...pa onda krene kriv mu otac kriv mu ucitelj kriv mu pera kriv mu zika kriv mu laza...aman ljudi ne pada nista nikome sa neba.

Све ово је подржао запад. Клање, силовање, етничко чишчење Срба. Подршка усташама, зеленим береткама, потуричким терористима. То није битно за манијачке смрдократе.

Хрвати снимљени 1990 како планирају геноцид над Србима:
 
sumadinac5:
Katolici i muslimani su protiv nas pravoslavaca.Saveznike treba da trazimo u Americi-najbrojnijoj protestantskoj zemlji,jer su i oni protiv katolika i muslimana,i u Rusiji.
moze to da se uzme u obzir,ali generalno Amerika je zemlja bez zvanice crkve i vere. Tamo mozes da osnujes sopstvenu crkvu bez problema.
Mada vecina stanovnistva jesu protestanti.Sad koliko to moze da pomogne nama ne znam,mozda i ne moze uopste. I britanija je vecinom protestanska,pa su nas opet yebali kad god su stigli.
Ne bih ja mnogo mesao veru i politiku,posebno kada su Ameri u pitanju.
 
Srpsko Sarajevo:
Све ово је подржао запад. Клање, силовање, етничко чишчење Срба. Подршка усташама, зеленим береткама, потуричким терористима. То није битно за манијачке смрдократе.
Podrzavao je jer srpski politicari nisu znali da vode spoljnu politiku i da izgleda pozicije za Srbiju.
Zato smo i prisli kako smo prosli.
Upravo to sam ja i napisao samo slikovito.
 
sumadinac5:
Katolici i muslimani su protiv nas pravoslavaca.Saveznike treba da trazimo u Americi-najbrojnijoj protestantskoj zemlji,jer su i oni protiv katolika i muslimana,i u Rusiji.
Fala bogu da treba da budemo saveznici sa SAD.
Takodje i sa Rusijom ali ona objektivno nema toliki znacaj u medjunarodnoj politivci koliki ima SAD.
Naravno ne treba zanemarivati ni ostrale jake zemlje.
 
Katolici i muslimani su protiv nas pravoslavaca.Saveznike treba da trazimo u Americi-najbrojnijoj protestantskoj zemlji,jer su i oni protiv katolika i muslimana,i u Rusiji.

Neki ljudi lupe pa ostanu zivi... za tvoj informaciju, pravoslavnio vernici mogu imati saveznike samo u drugim pravoslavnim vernicima. A ne u sektasima i otpadnicima, gde spadaju i protestanti, koji su otpali od rimokatolika.

Osim toga, gde ti bre zivis, u Uzbekistanu ili Mao Mao ostrvima... zar nas nije Amerika bombardovala, bogami lep saveznik, nekom kao tebi treba da pogine neki clan porodice ili neko voljeni pa da dodjes pameti...
 

Back
Top