uaaa za nescafe

## NeVeNa ##

Obećava
Poruka
55
ko salje kodove sa ambalaze nescafe sms porukama :?:
dali vam se vracaju smsovi uz komentar da kod nije tacan , a jeste tacan... :evil:
kakva je to prevara...
dokle vise prevare...
moja drugarica dobila telefonski racun od 4.000 dinarcica za UČESTVOVANJE, a nisu je ni jednom uključili u tupave kvizove (tv kvizovi) :evil:
kvizovi, nagradne igre ima li kraja... gde su inspekcije :?:
UAAAA LOPOVI
 
TI SI MALO NAIVNA.....JA BI POKUŠALA 2 PUTA A ONDA BI ODJEBALA I KODOVE I SVE......a i ta tvoja drugarica.....pa ne može na jedan poziv da se naplati toliko,zvala je puno puta...ona je kriva,kad je videla da od prvog puta neće da je uključe trebala je da prestane..................... :| a i,pobogu,pa jedan poziv podrazumeva P O T E N C I J A L N O učešće......a i košta maks.50 din bez pdv-a :wink: :? :?
 
Kad vec pomenuste nagradne igre i potencijalno ucesce....pa da pitam koja je sad ono nova fora sa kacenjem sova na prozore????Kod mene u gradu vec vise njih je okacilo....a na bilbordima nije bas najjasnije>>>?
 
Izvinite sto obnavljam temu,ali imam jedno pitanje?Videla sam reklamu za nagradnu igru neskafe.Ali adresu na koju se salju kesice nisam zapamtila jer mnogo brzo prolazi.Pliz neka neko nadje i napise mi.Ovde ili kao privatnu poruku.Potrebno mi je hitno.Hvala
 
:thumbdown:aaaaaaaaaaa ne volim kafu:!: a josh manje one sranje nagradne igre u kojima kao zovesh zovesh i na kraju tebi nishta...ovaj tebi rachun 4000:?::!::evil:.hvala bogu ja ne verujem u ta sranja!!!ljudi smirite se ko josh veruje da medju sto-1000 koverata moze da se osvoji neshto.....chast dobitnicima!
ili chak da pogodish neku rech ili pak da te ukljuche ajjjj.......:evil::evil:
shta josh reci,ja ne verujem u to
HVALA na paznji!8-)
 

Back
Top