Koga DA,a koga NE?

alya:
Osoba koju najvise volim? ..Hmmm...pa sebe...hehehe....sala...necu, da kazem, sta vas briga... :lol: :lol: ;-)

Nikoga ne mrzim...ne umem... :wink:


Pa naravno da najvise volimo sebe,kako kazu veliki mislioci,AKO NE VOLIS SEBE NE MOZES VOLETI NI DRUGE!
A da mrzim nekoga...zasto bih?!! Ko ti ne odgovara samo ga/je drzis na rastojanju
:)
Crazy malena mrzis li ti nekog ili ga neizmerno volis...kad si postavila ovu temu?
PS: Da se razumemo,ne kritikujem,ali me bas interesuje tvoj razlog za postavljanje ove teme..
Pozdrav :)
 
Najvishe volim moju tetku (ustvaari,baka mi je,ali je zovem kao i moj tata shto je zove) i ne mogu da zamislim zhivot bez nje. Bio bi mnooogo tuzhan i prazan.
Mrzim je prejaka rach.Nisam sigurna da mogu reci da nekog zaista mrzim.
 
crazy_malenaaa:
Osoba koju najvise volim......i zbog cega?
Osoba koju mrzim......Zbog cega?
Izmedju ljubavi i mrznje tanka je linija...Volim onog ko me postuje i ko uspeva da me zabavi, pomogne mi u teskim momentima, jednom recju uz mene je...onaj koga mrzim je uglavnom neko ko mi je povredio dusu i mrzim sebe sto to ne mogu lakse da prihvatim i ne patim toliko...mozda sam malo komplikovana ali kad bih uprostila bilo bi da volim svoje roditelje koji su i moji najveci prijatelji u zivotu...mrznja mi je kratkog veka dok traje bol u dusi...posle je ravnodusnost...
 

Back
Top