PARTNERSTVO ZA MIR ? ! $

bluebox

Zainteresovan član
Poruka
184
Danas smo ponovo dokazali da smo tvrdoglaviji od njih !
Mi njima ništa, a oni, sve u iščekivanju da im mi konačno damo,popustili. Tako smo i mi, kao jedni od poslednjih, sa dva narcisoidna KOHABITATA na čelu, bar malčice zakoračili u svet.
Koliko će politička masturbacija ove dvojice trajati?
Da li su oni svesni kakve su im sada obaveze na grbači? Ja mislim da ne !

Šansa koja nam je ukazana pristupanjem u Partnerstvo za mir, veća je opomena nego priznanje. Svako naredno izigravanje dogovora može nas skupo koštati.
 
bluebox:
Danas smo ponovo dokazali da smo tvrdoglaviji od njih !
Mi njima ništa, a oni, sve u iščekivanju da im mi konačno damo,popustili. Tako smo i mi, kao jedni od poslednjih, sa dva narcisoidna KOHABITATA na čelu, bar malčice zakoračili u svet.
Koliko će politička masturbacija ove dvojice trajati?
Da li su oni svesni kakve su im sada obaveze na grbači? Ja mislim da ne !

Šansa koja nam je ukazana pristupanjem u Partnerstvo za mir, veća je opomena nego priznanje. Svako naredno izigravanje dogovora može nas skupo koštati.
Аха...Значи тако се објашњава Коштуничин успех у ЛДП-у? :D
 
Ма какво партнерство ово је неко предсобље где је јака ветрометина далеко смо од гостинске собе а камо ли од кухиње,спаваћу собу да и не помињем...
Какво партнерство такав и мир !
 
bluebox:
Mi njima ništa, a oni, sve u iščekivanju da im mi konačno damo,popustili.
Oni nama popuštaju !
Шта има они нама да попуштају. Ваљда, кад се прави неко партнерство, полази се од једнакости а не уцена. Баш ме чуди, како сад одједном, изненада попустише. :confused:
Заправо две муве једним ударцем.
Мува бр. 1 - подстрек "демократама" за изборе.
Мува бр. 2 - жури им се френетично, да направе што већу коалицију против Русије!

Један покојни је умео да каже :"Мало морген"
 

Back
Top