Harry Potter

anchykaaa

Obećava
Poruka
74
:arrow: moze se uvrstiti u dechiju sc-fi, i jeste tema neozbiljna, ali me zivo zanima ( naravno od onih koji su prochitali bar 1 deo; filmovi se ne rachunaju :!: ), shta mislite o svemu tome? Kako vam se chini 6 deo? Ima li nekih ideja kako ce se zavrshiti,ko ce pobediti???
I shta mislite shta je toliko zasmetalo crkvi ( neshto su se bunili protiv ovih knjiga) :?: Mislim pogledajte Da Vinchija.(mislim na Da vinchijev kod)..

piskarajte ljudi..... :!: :p :p
 
Tako je. Ja sam jedan od najvecih fanova HP-a. Iako mislim da sam prvih 3 dela prerasla,6.deo je vec misterija...........ne mogu ni da pretpostavim kako ce se zavrsiti 7 deo,ali verujem da ce biti veeeeeeoma tragican.............a sto se tice crkve,njima smeta sve od Madonne do HP-a........... :roll:
 
Ma, mani crkvu. Postujem ja Boga i vjeru, ali oni ne i te ljude koji zive u dobrim kucama, voze dobra kola, koriste mobilne, a seru sta je dobro sta nije. Mislim, video igrice su ok jer ih voli njegov sin, ali HP ne valja...

Obozavam tu knjigu procitala sam svaki dio vise puta, a predlazem da se tema zatvori jer je vrlo opsirna na "Film i video", mada ni ovdje ne bi bilo pogresno da je postavljena.
 
MadonnaGirl:
Tako je. Ja sam jedan od najvecih fanova HP-a. Iako mislim da sam prvih 3 dela prerasla,6.deo je vec misterija...........ne mogu ni da pretpostavim kako ce se zavrsiti 7 deo,ali verujem da ce biti veeeeeeoma tragican.............a sto se tice crkve,njima smeta sve od Madonne do HP-a........... :roll:

meni se svidja hp,nekako me odvlaci od stvarnosti i 6 knjiga mi se posebno svidja,mada i dalje mislim da je snejp ustvari extra pozitivan lik sto ce se pokazati u 7 nastavku.
jbg mnogi kazu da sam prestario takve knjige,ali meni su sasvimok
 
ako si ti prerastao knjige sta ja da kazem :lol:
5 deo mi je najbolji a sesti mi je nekako zbrzan,cudan je...procitala sam ga tri puta i opet mislim da ima nesto sto nije tako ocigledno i sto ne mogu da primetim :(
i ja sam ubedjena da je snejp pozitivac,al videcemo :D
 
Mislim da ce u poslednjem delu Hari da se rokne...u fazonu da bi na taj nacin ubio Voldemora,jer nece moci drugacije da ga se resi...znate onaj trip sa prorocanstvom....."Dok jedan ne umre drugi nece moci da zivi"...a posto jos niko ne moze da prismrdi Voldemoru,Hari ce morati da se zrtvuje...bice to plemenita zrtva i milioni maloletnih sledbenika ce je slediti :lol:
 
umro je.... ustvari ocekuje se od citaoca da misli da je umro.
Procitao sam knjigu chim je izasla kod nas ( a to beshe davno ) i ne secjam se bash detalja ali imam svoju teoriju o toj Dumbovoj smrti.

Ja mislim da Snejp JESTE pozitivac. Pogledajte onu "scenu" kada Snejp treba da ubije Dumb-a e pa Dumb iz nekog razloga zaledjuje Harija i ne postoji nikakvo logicno objasnjenje za to.Zasto bi ga zaledio? Valjda je znao da onako povredjen nije u stanju da se sam bori protiv ikoga. Moja teorija je da ga je zaledio,da Harry ne bi zaustavio Snejpa da "ubije" Dumb-a. Iz nekog razloga,Dumb je to zheleo i ja mislim da su on i Snejp imali dogovor.I posto je ubio Dumb-a Snejp sada ima totalno poverenje kod Voldemora.I idalje mislim da je pozitivan lik.Mislim da su se on i Dumb dogovorili.E sad,da li ga je stvarno ubio? Da li im je bilo u dogovoru da ga zaista ubije.Ne znam. Mozda cje se Dumb nekako vratiti,uz pomocj horkruksa mozhda? Videcjemo.Sedma knjiga izlazi u julu.Paaaaaa treba da se strpimo do tad :razz:
 
Mislim da je Dambldor "zaledio" Harija kako Snejp ne bi i njega ubio.Bilo je tu jos smrtozdera,tesko da je sesnaestogodisnjak Hari mogao sam protiv njih.Ali,opet moguce da je to i deo Snejpovog i Dambldorovog dogovora...
 

Back
Top