Flert versus udaja

Cosmic babe

Zainteresovan član
Poruka
468
Mislim da nismo sigurne...Šta želimo, koga želimo, kada i da li to uopšte želimo….Taman shvatiš da je to možda to, dok ulaziš u Kuću za venčanja sa par preostalih slobodnih prijateljica. To je to! Tačka. Treba i to meni da se dogodi…Razneziš se skroz kada ona kaže ‘da’’ a naročito kada on kaže ‘’da’’ jer, zaboga danas muškarci, a naročito ne ‘’pravi muškarci’’, ne kažu ‘’da’’ tako lako.... Izlazak i ritual ‘gadja nas mlada bidermajerom jer misli da će nas tako usrećiti’. Zamišljeno, sa pogledom na drugu stranu, probaš da se setiš osnovnih pravila umetničkog pravca pod nazivom’bidermajer’’ i nervozno osluškuješ da li će neka jadnica da se baci medju svatove rečima’’ajde i ja jednom da ga uhvatim’. Sa olakšanjem shvatiš da je gotovo i naravno pomisliš da bi sve to izbegla da imaš i ti muža.
Razneziš se još više kada dodje prvi ples, a ti onako super sexi i slatka , kao za Cosmo cover, sediš i gledaš parove kako nespretno obigravaju oko tek venčanog para, da slučajno ne zgaze mladinu iznajmljenu venčanicu. E, onda, obično ide ono ’što sam bre glupa, mogla sam i ja sada igram sa nekim muškarcem, ja ovakve mogu da navatam kad želim’.
Ali, draga moja, onda dolazi naših pet minuta...Svečana sala, svečana svadbena večera i bar trojica slobodnih i zainteresovanih muškaraca, koji naravno nisu ni bili da ceremoniji venčanja, jer je to skroz retro, a ti nikad šarmantnija, pod uticajem pitkog vermuta i belog vina i dobrog latino zvuka….Haljina fenomenalna, :) ma kao za svadbu, I naravno dobra šminka za veče….Živeo flert! Pomisliš i šapneš svojoj still single prijateljici, kako je super što smo devojke, pogledaj ove ženice : `Mladje od nas, a izgledaju kao da su nam ujne…Bože kakav stajling..Ja nikada neću dozvoliti sebi te boje i tu frizuru...Takvog muža...Ma fuj!`
I tako, prodje i ta svadba, ode još jedna od nas, da postane ujna nekome, a ti se vratiš kući, sama i tako kao slobodna devojka, pogledaš kraj nekog filma na kablovskoj featuring Brad Pitt, odgledaš još jednom ‘prelepe slike sa svadbe, čitaj sve sam bolja i bolja riba’, 8-) napraviš solo kupkicu i odeš sama u krevet... Zaboravila sam da dodam da jastuk obično zameni virtualnog mladoženju... :wink:
 
.... i taj bidermajer sreću kvari, kad malo bolje razmislim. Taman misliš ''eto meni udaje u sledećoj godini'' - kad ono ne uhvatiš ni jedan ... i ode mas' u propas'
d050.gif
 
Neko hoce samo da se uda,a neko hoce samo da flertuje,pa kad mu to dosadi,onda se uda!Salim se!To je ipak individualno!Ja sam do pre godinu dana obozavala da flertujem,da imam udvarace,neobavezne veze.To me je tada ispunjavalo.Kasnije mi je sve to dojadilo,pa sam trazila normalnog decka za ozbiljnu vezu.I nasla sam ga!Tako da mi je sad u glavi udaja,jer mislim da sam nasla pravu osobu za sebe!
 
sve je vec zauzeto:
ti koji flertuju oni uvek flertuju...
neke se udaju neke ne...
ne razumem dilemu...?

Mislim da je dilema u tome kako ljudi razumeju rec flert :)
Ja ga razumem kao treptanje ocima i zavodjenje koje ne mora i najcesce i ne zavrsava seksom... ako ima to znacenje, ne znam zasto bi udaja morala da bude kraj flerta...
Ali cini mi se da autor prvog posta a i neki ljudi usput kapiraju flert kao samacki zivot gde imas razne partnere, one night stands i to, taj slobodni zivotni stil...
Ja nit volim nit umem da flertujem (u onom gornjem, "nevinijem" znacenju). Mislim, sto da se zezam i ceretam sa nekim kad vec znam da nista nece biti, tj. da se ne palim... ja sam, onako, konkretan tip zene 8) :lol:
 

Back
Top