Kako iznenaditi decka???

ako zivite zajedno, onda znas njegov raspored tj kad dolazi kuci. kupi vino, obuci sexy donji ves, parfem obavezno stavi, ugasi svetla i upali 3-4 svece, pusti Barry White-a, i docekaj ga tako na krevetu spavace sobe.

uostalom, , atmosfera i ti na krevetu ste dovoljni, ves ne moras ni da imas na sebi.. meni je upalilo :)
 
pajamaca:
obuci haltere i kaput..
pojavi mu se na vratima sa šampanjcem i dve visoke čaše...
muškarce je lako iznenaditi;)

:lol:

Nemoj posle da bude ko kod jedne moje poznanice, riba ga za prvi sex docekala na vratima u halterima, bio dobar sex, al' se covek posle istraumirao u fazonu "*****, sa ko zna koliko se tipova kresala?" i taj rad. Ima i toga. :lol:
 
anavi0210:
ako zivite zajedno, onda znas njegov raspored tj kad dolazi kuci. kupi vino, obuci sexy donji ves, parfem obavezno stavi, ugasi svetla i upali 3-4 svece, pusti Barry White-a, i docekaj ga tako na krevetu spavace sobe.

uostalom, , atmosfera i ti na krevetu ste dovoljni, ves ne moras ni da imas na sebi.. meni je upalilo :)

To je i meni vec upalilo, ne bi bilo zanimljivo kad bi se ponovilo
 
maya..:
Zivimo zajedno, to je malo neizvodljivo
Sto bi bilo?
Izlazis valjda negde i bez njega. Uostalom slazes ga da ides u prodavnicu. Presvuces se kod prijateljice ili u toaletu u nekom kaficu. I onda se vratis i zvonis na vrata iako imas kljuc, on otvori, kad ono... :razz: :wink:
Ja sam nazalost hiljade kilometara daleko od mog dragog ali kada dodjem u Srbiju takodje "zivimo" zajedno. To me ne sprecava da ga iznenadim tako slatko. :razz: Odem u kupatilo sa sve sakrivenim sexy vesom ispod majice (ili u kesurdacama, mislim da me tada provali jer suskam :lol: ) pa izadjem i spopadnem ga. :D
Jednom smo bili na veceri u gradu, ja u suknji... Posle vecere otisla u toalet, smestila lepo gacice u torbu, vratila se i poslala mu sms da nemam gacice. Nikada necu zaboraviti tu facu. :lol: Mozes samo da zamislis kakva je frka i trka nastala, on bi da idemo a ja polako pijuckam moje picence. :lol:
Jednom sam mu poslala cvece kada je bio bolestan... :D Zamalo da ne uspe jer je taj sto je nosio cvece bio neki kreten taksista ali sve se dobro zavrsilo. :smile:
Potrebno ti je samo malo maste, sve je izvodljivo... :wink:
 
chokolada:
Sto bi bilo?
Izlazis valjda negde i bez njega. Uostalom slazes ga da ides u prodavnicu. Presvuces se kod prijateljice ili u toaletu u nekom kaficu. I onda se vratis i zvonis na vrata iako imas kljuc, on otvori, kad ono... :razz: :wink:
Ja sam nazalost hiljade kilometara daleko od mog dragog ali kada dodjem u Srbiju takodje "zivimo" zajedno. To me ne sprecava da ga iznenadim tako slatko. :razz: Odem u kupatilo sa sve sakrivenim sexy vesom ispod majice (ili u kesurdacama, mislim da me tada provali jer suskam :lol: ) pa izadjem i spopadnem ga. :D
Jednom smo bili na veceri u gradu, ja u suknji... Posle vecere otisla u toalet, smestila lepo gacice u torbu, vratila se i poslala mu sms da nemam gacice. Nikada necu zaboraviti tu facu. :lol: Mozes samo da zamislis kakva je frka i trka nastala, on bi da idemo a ja polako pijuckam moje picence. :lol:
Jednom sam mu poslala cvece kada je bio bolestan... :D Zamalo da ne uspe jer je taj sto je nosio cvece bio neki kreten taksista ali sve se dobro zavrsilo. :smile:
Potrebno ti je samo malo maste, sve je izvodljivo... :wink:

slazem se potpuno, masta je cudo.. ja sam mom dragom jednom donela buket cveca, a on sav zacudjen samo rekao - nikada mi niko nije poklonio cvece, ali znam da mu je bilo slatko jer je bilo blesavo i neocekivano, ej on muskarac sam zivi i ima vazu sa cvecem na stolu. ili kad sam mu za rodjendan napravila tortu, pa kao da ga iznenadim krisom palila svecice u kuhinji a on se istripovao da nesto gori, pa zamalo uleteo..koja komedija, ali zajedno smo zamislili zeljicu..
 
anavi0210:
a krila sam i donji ves pod majicom, i suskala kesama.. sve mi je poznato.. verovala ili ne, i ta situacija bez gacica, ali smo mi bili u kolima pa sam mu onako napomenula da sam "zaboravila da ih obucem" :) umalo nismo sudar napravili :)
Hihi! :razz: Masta radi svasta... :wink:

Ja sam prosle godine kupila kostim mrazice ali sam morala da mu kazem jer je gospodin hteo meni to isto da kupi. :roll: Nema veze, iznenadjenje je bilo pokvareno ali opet smo se lepo zabavljali. :razz: I ne dozivljavam tragicno ako nesto ni ne uspe, nama svejedno bude lepo, a mozemo zajedno i da se smejemo neuspelom pokusaju kasnije.
A sada cu njega malo da hvalim, prosle zime mi je okitio jelku (kupio je sve i jelku i nakit za tu priliku) i stavio poklone ispod. :razz: :D Zamislite moju facu posle dugog puta kada sam ugledala sarenu jelkicu kako svetluca. Bas nisam ocekivala... I kako onda da se ne zaljubim jos vise. :D
 
maya..:
Ovu temu sam otvorila sa zeljom da dobijem ideje o tome kojim gestom, pokloncicem, sitnicom iznenaditi decka??? I sama volim iznenadjenja, a volim i da iznenadjujem..Zato mi pomozite...Pozz


Poklončić: sat (to mi je prelep detalj na muškoj ruci)
Gest: Šampanjac na klupici na Zemunskom keju pored reke
Sitnica: Popaljene sveće u prostoriji gde ćete voditi ljubav

Šta znam ... meni je to skroz cool ... i reakcija je bila odlična
 
chokolada:
I ne dozivljavam tragicno ako nesto ni ne uspe, nama svejedno bude lepo, a mozemo zajedno i da se smejemo neuspelom pokusaju kasnije.
. :D

u vezi je najbitnije da se slazete, dogovarate i zabavljate! nema dana da se ne osmehnem zbog moje duse, uzivamo u vezi jer smo stalno raspolozeni i srecni, uvek nesto smisljamo zajedno i nikada nam nije dosadno. ne treba puno truda, samo treba volje i zelje.. :)
 
Gazdarica:
Priredi mu trojku... :mrgreen:
:lol: uopste nisam morala da gledam ko je ovo napisao:lol:
ja sam isto tako docekala muza pre neki dan u sexy spavacici,ofarbana u boju kose koju on obozava(a ja bas i ne toliko),uz mirisljave stapice,odgovarajucu muziku
a jednom sam mu ostavila poruku na brisacu od auta,a on nailazeci se ukakio mislio da je neka kazna:lol:
jednom sam na zelenom vencu pokupovala neke ruze u 18h po nizoj ceni:lol: pa prosula te latice po krevetu i tu ga cekala
a kad sam pocela da radim u parfimeriji uzela sam farenheit za njega i stavila u postansko sanduce
a staro dobro budjenje felaciom uvek i kod svakog pali:lol:
 

Back
Top