Kako iznenaditi decka???

chokolada:
Sto bi bilo?
Izlazis valjda negde i bez njega. Uostalom slazes ga da ides u prodavnicu. Presvuces se kod prijateljice ili u toaletu u nekom kaficu. I onda se vratis i zvonis na vrata iako imas kljuc, on otvori, kad ono... :razz: :wink:
Ja sam nazalost hiljade kilometara daleko od mog dragog ali kada dodjem u Srbiju takodje "zivimo" zajedno. To me ne sprecava da ga iznenadim tako slatko. :razz: Odem u kupatilo sa sve sakrivenim sexy vesom ispod majice (ili u kesurdacama, mislim da me tada provali jer suskam :lol: ) pa izadjem i spopadnem ga. :D
Jednom smo bili na veceri u gradu, ja u suknji... Posle vecere otisla u toalet, smestila lepo gacice u torbu, vratila se i poslala mu sms da nemam gacice. Nikada necu zaboraviti tu facu. :lol: Mozes samo da zamislis kakva je frka i trka nastala, on bi da idemo a ja polako pijuckam moje picence. :lol:
Jednom sam mu poslala cvece kada je bio bolestan... :D Zamalo da ne uspe jer je taj sto je nosio cvece bio neki kreten taksista ali sve se dobro zavrsilo. :smile:
Potrebno ti je samo malo maste, sve je izvodljivo... :wink:


To sa vecerom si super smislila...Svaka cast...Ja mislim da kada hoces da iznenadis decka ne mora sve da bude u onim stvarima, meni je lepo i to sa cvecem sto si uradila.Zao mi je sto ste razdvojeni,verovatno bas to vasu ljubav cini jos snaznijom...
 
NatasaNatasa:
Poklončić: sat (to mi je prelep detalj na muškoj ruci)
Gest: Šampanjac na klupici na Zemunskom keju pored reke
Sitnica: Popaljene sveće u prostoriji gde ćete voditi ljubav

Šta znam ... meni je to skroz cool ... i reakcija je bila odlična



Ovaj predlog mi se najvise svidja,sve sto predlazu tice se sexa, kao da je sve u tome.Taj sampanjac mi deluje toliko romanticno sigurno cu ga isprobati...bas sam sat planirala kao poklon za Novu, a svecice sam vec isprobala i to nekoliko puta.Obozavam svece, tako da kad god nadjem neke zanimljive kupim ih,neka se nadju...
 
maya..:
Ovaj predlog mi se najvise svidja,sve sto predlazu tice se sexa, kao da je sve u tome.Taj sampanjac mi deluje toliko romanticno sigurno cu ga isprobati...bas sam sat planirala kao poklon za Novu, a svecice sam vec isprobala i to nekoliko puta.Obozavam svece, tako da kad god nadjem neke zanimljive kupim ih,neka se nadju...

čekaj, a zar pomenuti predlozi nisu u krajnjoj vezi sa seksom:mrgreen:
mislim, svi znamo šta ide posle romantike sa šampanjcem ili popaljenim svećama:lol:
 
NatasaNatasa:
Gest: Šampanjac na klupici na Zemunskom keju pored reke
te nove godine, ne pitajte koje, ne seća se baka:lol:zabavljala sam se sa jednim tipom, piscem, odlepljnim, ma manijakalnim 100%:lol:
i kao neće da se vidimo za doček, doščo mu..da piše, valjda...
taman se ja picnula, da izađem , kad evo njega:roll:
i onda me ubacio u svog juga u kojem inače grejanje ne radi, i idemo da "ozbiljno" razgovaramo jbt u 23h na ušće...ajde, kao izdržaću ja..
kad on izvadi dve kristalne čaše i šampanj...
sa kališa se video vatromet, mi sami, sedimo pored reke i pijemo šampanjac...
ma gaće su mi same spale:lol:
 
alo, anybody home? ona pita kako da IZNENADI decka a vi joj preporucujte da izvestaceno rezira stare ofucane klishee...

mene bi recimo obradovalo i iznenadilo da mi moja devojka pokloni 512mb memorije za pc, ili neku knjigu iz oblasti koja me zanima... i ne vidim sto iznenadjenje mora biti vezano za romantiku i sex... najbolje je kad se oni spontano dese kao propratni efekti neke druge aktivnosti zaljubljenog para....
 
dragojIo:
alo, anybody home? ona pita kako da IZNENADI decka a vi joj preporucujte da izvestaceno rezira stare ofucane klishee...

mene bi recimo obradovalo i iznenadilo da mi moja devojka pokloni 512mb memorije za pc, ili neku knjigu iz oblasti koja me zanima... i ne vidim sto iznenadjenje mora biti vezano za romantiku i sex... najbolje je kad se oni spontano dese kao propratni efekti neke druge aktivnosti zaljubljenog para....


Zato što u vezi nisi sam .... ima vas dvoje .... i obema stranama bi trebalo biti lepo. Ako ti devojka pokloni tih 512mb za pc - može biti sigurna da će njeno postojanje biti zaboravljeno kad god si za računarom. Šta znam, to je neko moje mišljenje.
 

Back
Top