Kako iznenaditi decka???

NatasaNatasa:
Zato što u vezi nisi sam .... ima vas dvoje .... i obema stranama bi trebalo biti lepo. Ako ti devojka pokloni tih 512mb za pc - može biti sigurna da će njeno postojanje biti zaboravljeno kad god si za računarom. Šta znam, to je neko moje mišljenje.

haha, pa dobro neka moze i tako da rezonuje, ali ona pita kako da iznenadi decka, pokloncicem ili necim drugim, a ne kako da njih dvoje provedu zajedno vece, dan i bude im lepo... ako joj je to cilj, neka otvoreno pita...

a ovako kako si ti sagledala stvari ispada da je funkcija poklona da voljenu osobu jace vezemo za sebe... ja volim da poklonim nesto sto nece biti filovano sa mnom, jer moja devojka valjda treba postoji i izvan mene i nase veze...
 
maya..:
Ovu temu sam otvorila sa zeljom da dobijem ideje o tome kojim gestom, pokloncicem, sitnicom iznenaditi decka??? I sama volim iznenadjenja, a volim i da iznenadjujem..Zato mi pomozite...Pozz


kako ga iznenaditi? pa najbolje da mu kazesh da je dobio otkaz...ili da mu je izginula familija...to ce ga sigurno iznenaditi:)
 

Back
Top