da li na izbore mogu da idu crtani likovi?

Ево га:


Pink%20panther.gif
 
DeteSunca:
Ne valja, svira saksofon, daj da vidimo kako svira gusle. Samo zu tom slučaju dobija moj potpis... :lol:

У реду су гусле. Штавише. Али, шта фали и џезу, музици насталој међу потлаченим, Црнцима од стране робовласника? Није ли то управо неки заједнички елеменат?
 
Norma Kampl:
У реду су гусле. Штавише. Али, шта фали и џезу, музици насталој међу потлаченим, Црнцима од стране робовласника? Није ли то управо неки заједнички елеменат?
Ma jes to sto kazes al podseca na onog KlinKtona sa tim saksom sunce mu imperijalisticko :twisted:
 
al bundy:
Ma jes to sto kazes al podseca na onog KlinKtona sa tim saksom sunce mu imperijalisticko :twisted:

Ма, брига ме за "КlinKtona", ја кад видим или чујем саксофон увек помислим на нормалне, кул ликове, попут Паркера, Колтрејна, Декстера Гордона, Џоа Хендерсона... и многе друге.
 
Norma Kampl:
У реду су гусле. Штавише. Али, шта фали и џезу, музици насталој међу потлаченим, Црнцима од стране робовласника? Није ли то управо неки заједнички елеменат?
Jasno da su u redu. Kao naš nacionalni instrument treba da ih štitimo. Šta misliš kako bi zvučile gusle u nekoj modernijoj, pa zašto ne i džez interpretaciji?

Kad smo kod izbora ja predlažem prof. dr Homera Simpsona za predsednika.
 

Back
Top