Ажурирање бирачког списка?

Ажурирање бирачког списка

  • Да потребно је ажурирати бирачки списак

  • Не није потребно ажурирати бирачки списак

  • Не знам

  • Не интересујеме


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

MAXIMUS !

Primećen član
Banovan
Poruka
962
Па није чудо што их пореде Слободана и воју.к,па овај други је клон користи исте
трикове.Опет ће да гласају и живи и мртви ко зна све још,па докле бе људи?
Да ли сте за ажурирање бирачког списка,јер свака власт одбија да то учини?
 
Ниједна наша власт неће да ажурира бирачке спискове.Ако неки политичар и буде ''хтео'' да то учини,биће то због тога да би набацио тезгу или посао пријатељима,рођацима или фантомској фирми коју незаконито поседује!:roll:
 
misoni:
Ниједна наша власт неће да ажурира бирачке спискове.Ако неки политичар и буде ''хтео'' да то учини,биће то због тога да би набацио тезгу или посао пријатељима,рођацима или фантомској фирми коју незаконито поседује!:roll:

Што јасно значи да се власт не добија демократским путем него силом и на превару?
 
Наравно.Не постоји механизам да би се странке које су у једном мандату покрале грађане онемогућиле да учествују у следећем изборном циклусу,а функционери који су криви за то пошаљу у затвор!8-)
 
Корисно би било увођење таквих неких правила да не кажем закона,
али овде се нико не придржава закона а камоли правила и добрих пословних обичаја,свака наредна власт мисли да ће јој то користити и онда када оде са власти онда шта.
 
Не знам како али знам да је неопходно извршити притисак да се ти бирачки спискови
ажурирају и уреде.

Где су сада ЛДП-ованци да се буне што избори нису организовани и на КИМ ???
 
Обзиром да би тај посао био јако великих размера, мора се радити константно. Не знам да ли постоји нека институција која се бави искључиво тиме. Ако не, под хитно је треба направити.
Што мање могућности за манипулацију то ћемо имати "поштенију" власт.
 
no_problem:
Па знаш како Еремита? ЛДП-овце је готово немогуће задржати у борби за "истину" када је у питању КиМ

Ако ме сећање не вара та недоношчад Латинке Перовић бојкотовали су референдум за Устав Србије из разлога што исти није обухватио и Шиптаре
на КиМ - а сада исти ти људи 'ладно учествују на парламентарним изборима,
сада их Шиптари не интересују ! :roll: :roll: :roll: Зар није логично да из истих
разлога БОЈКОТУЈУ И ПАРЛАМЕНТАРНЕ ИЗБОРЕ .
 
eremita:
Ако ме сећање не вара та недоношчад Латинке Перовић бојкотовали су референдум за Устав Србије из разлога што исти није обухватио и Шиптаре
на КиМ - а сада исти ти људи 'ладно учествују на парламентарним изборима,
сада их Шиптари не интересују ! :roll: :roll: :roll: Зар није логично да из истих
разлога БОЈКОТУЈУ И ПАРЛАМЕНТАРНЕ ИЗБОРЕ .

I to, a i kako sad izlaze na izbore kad je ovo Legijin ustav :confused: :p
 
eremita:
Хах.....максимусе, нешто ниси спреман да их опљунеш.....аааааааааа ???????

Немој тако нисам их покривао до овог из специјалног суда,
после тога сам прекинуо зато што изгледа да имамо истог противника,
а искрено мислим да су они сада јако корисни јер ово што раде причао сам већ.Уситњавање итд...
 
MAXIMUS !:
Немој тако нисам их покривао до овог из специјалног суда,
после тога сам прекинуо зато што изгледа да имамо истог противника,
а искрено мислим да су они сада јако корисни јер ово што раде причао сам већ.Уситњавање итд...

Добро "уситњавање" ту можеш да се вадиш, али ово "имамо истог противника", е то ипак захтева да онако стручно елаборираш....... :razz: :razz: :razz:
 
eremita:
Добро "уситњавање" ту можеш да се вадиш, али ово "имамо истог противника", е то ипак захтева да онако стручно елаборираш....... :razz: :razz: :razz:

Неспособни инертни људи на власти!
Упомоћ слон у стакларској радњи,ловокрадица као ловочувар,да ли треба још?
 
Ažuriranje biračkih spiskova je dugotrajan posao i ne može se završiti za kratko vreme a da se može reći da je tad potpuno ispravan. To je bilo mnogo lakše kada se vršio popis građana , nekad u vreme komunista , i to su tad zaista dobro radili a sad ovi na vlasti ne znaju kako to da urade jer su preglupi.
 
drvasic:
Ažuriranje biračkih spiskova je dugotrajan posao i ne može se završiti za kratko vreme a da se može reći da je tad potpuno ispravan. To je bilo mnogo lakše kada se vršio popis građana , nekad u vreme komunista , i to su tad zaista dobro radili a sad ovi na vlasti ne znaju kako to da urade jer su preglupi.

Па био је попис грађана пре 2 године......... :roll:
 
Слабо смо заинтересовани за ажурност,изгледа да нам је свима ближе решење :
нека узме коме треба, или ко је јачи?
Боље не, опет исто, дајте нам ахуран бирачки списак,ало домаћине имали кога ?
или сте сви на црти како рече преседник?
Хоћемо ажуран бирачки списак и то да се одмах крене да не буде опет нисмо стигли!
 
MAXIMUS !:
Па није чудо што их пореде Слободана и воју.к,па овај други је клон користи исте
трикове.Опет ће да гласају и живи и мртви ко зна све још,па докле бе људи?
Да ли сте за ажурирање бирачког списка,јер свака власт одбија да то учини?
Iste biracke spiskove je bogato iskoristio i pokojni Zoran Djindjic. Sta cemo sa tim?
 
Ништа,променимо праксу и ажурирајмо исте да и ови избори не буду као и они предходни.А о одговорностима након тога слажем се да је Ђинђић отео власт на превару,само млохави му је саучесник и остали који су били ДОСтупани у томе.
 
MAXIMUS !:
Па наравно ,а зна се ко има прецизам списак који без грешке може да послужи као основа за ажурирање ?

Па дај откриј нам тајну КО то има ПРЕЦИЗАН БИРАЧКИ СПИСАК ??? Или онако пишеш тек да ти прође време. Мислим да би то било корисно, па хајде да направимо овде неку петицију и да ПОШАЉЕМО ОНОМ КО ИМА ТАЈ *ЕБЕНИ ПРЕЦИЗНИ БИРАЧКИ СПИСАК.

Мислим да је већ 12 и пет минута.
 

Back
Top