operacija nosa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Suprug je operisao devijaciju.Sve je proslo ok.Vadjenje tampona takodje.Posle par dana pocela su krvarenja iz nosa.Tri razlicita lekara su pokusala da nadju razlog tim krvarenjima medjutim nisu uspeli.Uradjena mu je tamponada nosnice iz koje je krvarenje islo.Medjutim nakon toga krvarenje se nije zaustavilo tako da je zavrsio po drugi put u operacionoj sali gde mu je uradjena duboka tamponada.
Izuzetno bolan proces.Duboka tamponada je trebalo da ostane 3 dana i da se nakon toga ukloni,medjutim on je sama spala posle dan i po.Suprug i danas tvrdi da mu je nakon operacije sluzokoza nosa jako osetljiva iako vise nema problem sa devijacijom od rutinske operacije je ispao problem...
 
zelim da operisem svoj nos(pored toga sto je velki imam i devijaciju koja mi doduse ne smeta) pa bih htela da zamolil strucnjake ili neke ljude koji su se podvrgli ovoj operaciji da mi daju neke detalje u vezi toga,gde se radi,koliko kosta,koliko traje oporavak i sl.nisam sigurna da li je bitno ali imam 19 godina.hvala vam unapred
p.s zamolila bih ljude koji su protiv ovakvih operacija da ne ostavljaju neukusne ili bilo kakve komentare,hvala

Savetujem ti, da ako si u mogućnosti, uradiš u privatnoj klinici "Galathea" u Beogradu, kod dr. Miće Đuričića koji je, koliko ja znam, najbolji na ovim prostorima.Ništa te ne košta da zakažeš pregled i pitaš za cenu.
Oporavak (natečena faca, disanje "na škrge", ležanje na leđima) traje oko mesec dana, za to vreme bi trebalo da ispadnu konci iz nosa, a nakon toga nos će biti otečen još oko 6 meseci do godinu dana.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top