Da li me VOLI???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
WOW:
Da li me on voli ako ne zeli da bude sa mnom da me ne bi povredio?!(i voli me kao nesto najrodjenije) :(

da, ali nedovoljno...

jopet, da te ne voli, bio bi s tobom iskoristio te i shutnuo, a to je 1000 puta gore, znash onu foru "imao pa nemao"... dovoljno te poshtuje da te ne povredi, a koliko te voli to je pod znakom pitanja....

jesam li ti pomogla???

smajl i trazi nekog ko te voli i ko moze da bude sa tobom a da mu nije cim da ce te "eventualno" povrediti... uzhivaj u svojim godinama, imash ih premalo da bi se cimala zbog takvih persona...!
 
MinM_4Life:

jos samo da si objasnila kako si dosla do tog zakljucka na osnovu datih informacija
s401.gif
 
DevouredSoul:
Bleak WinterFullMoon:
MinM_4Life:

jos samo da si objasnila kako si dosla do tog zakljucka na osnovu datih informacija
s401.gif

Stefane, znash li ti uopshte shta je ljubav??
Ako je sa njom samo da ne bi bila povredjena, to je onda sazhaljenje... Zaboga, ne budi glup... :roll:

Naravno da znam...Al ne znam kako vi na osnovu jedne recenice dobijete uvid u celu situaciju pa ste merodavni da dajete takve odgovore.Ko zna sta je stvarno u pitanju i ko zna kako ce ovo uticati na tu devojku. :roll:
 
Bleak WinterFullMoon:
MinM_4Life:

jos samo da si objasnila kako si dosla do tog zakljucka na osnovu datih informacija
s401.gif

Pa i nisam bas mogla, posto je recenica toliko nejasna... Ali ".. ne zeli da bude sa mnom da me ne povredi..." Pa gluplji razlog nisam cula, a imala sam iskustva (Sad ce Bleak pogresno ovo da shvati, al neka...) + "... Voli me kao najrodjenije..."? Rekla sam ono sto sam mogla da zakljucim iz te recenice, da je bolje pojasnila bolje bi joj rekla...
 
DevouredSoul:
Bleak WinterFullMoon:
MinM_4Life:

jos samo da si objasnila kako si dosla do tog zakljucka na osnovu datih informacija
s401.gif

Stefane, znash li ti uopshte shta je ljubav??
Ako je sa njom samo da ne bi bila povredjena, to je onda sazhaljenje... Zaboga, ne budi glup... :roll:

A ti bi mogla da pocnes da postujes druge i njihova misljenja...
 
Sasha85:
DevouredSoul:
Bleak WinterFullMoon:
MinM_4Life:

jos samo da si objasnila kako si dosla do tog zakljucka na osnovu datih informacija
s401.gif

Stefane, znash li ti uopshte shta je ljubav??
Ako je sa njom samo da ne bi bila povredjena, to je onda sazhaljenje... Zaboga, ne budi glup... :roll:

A ti bi mogla da pocnes da postujes druge i njihova misljenja...

Poshtujem ja njega dovoljno. Hvala shto se brinesh.

Prema onome shto je napisala, situacija je jasna. Ko joj je kriv shto trazhi savet na netu, i to josh uz tako malo informacija...
 
DevouredSoul:
Sasha85:
DevouredSoul:
Bleak WinterFullMoon:
MinM_4Life:

jos samo da si objasnila kako si dosla do tog zakljucka na osnovu datih informacija
s401.gif

Stefane, znash li ti uopshte shta je ljubav??
Ako je sa njom samo da ne bi bila povredjena, to je onda sazhaljenje... Zaboga, ne budi glup... :roll:

A ti bi mogla da pocnes da postujes druge i njihova misljenja...

Poshtujem ja njega dovoljno. Hvala shto se brinesh.

Prema onome shto je napisala, situacija je jasna. Ko joj je kriv shto trazhi savet na netu, i to josh uz tako malo informacija...

Drago mi je da se razumemo... :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top