САД (холивудске продукциске куће) одговорне за глобални развој криминала на планети

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MAXIMUS !

Primećen član
Banovan
Poruka
962
Бројна убиства силовања туче отмице крађе итд су последица дејства холивуских продукциских кућа који кроз свој филмове промовишу и позивају људе широм планете да чине ова кривична дела против имовинске и друге сигурности грађана.
Јасно је да за то никада неће одговарати јер не одговарају за оствајачке ратове широм света,у којим асу чинили плачке ,силовања и убиства итд...
али барем да осудимо то,па када они пред својим марионетским судовима суде другима за то да су својим деловањем и запаљивим говором произвели нешто што није ни мало слично а ни тачно !?
 
Obersturmfuehrer:
e jes malo sutra :):)
mislim, sta sve necu cuti...
hocemo li isto tako da osudimo i evropske filmske kuce? ruske?
ne samo holivudske?

Да али колики они чине проценат у том проценту их треба и осудити за ширење неморала и позивање и давање примера и едукацију за вршење кривичних дела,
па када је мучени чеда учио кримосе како да бришу броје (што је невиђена глупост)
шта су онда радили холивудски продукценти који дају значајан приход америчкој индустрији и стандарду тог развијеног друштва.
Промовишу рат,насиље,пљачке,силовања депортације,етничке сукобе итд...
 
MAXIMUS !:
Бројна убиства силовања туче отмице крађе итд су последица дејства холивуских продукциских кућа који кроз свој филмове промовишу и позивају људе широм планете да чине ова кривична дела против имовинске и друге сигурности грађана.
Јасно је да за то никада неће одговарати јер не одговарају за оствајачке ратове широм света,у којим асу чинили плачке ,силовања и убиства итд...
али барем да осудимо то,па када они пред својим марионетским судовима суде другима за то да су својим деловањем и запаљивим говором произвели нешто што није ни мало слично а ни тачно !?
Predpostavljam da su "Rane" Universalovo delo.Duleee Savicccc :D
 
sumnjivo lice:
Predpostavljam da su "Rane" Universalovo delo.Duleee Savicccc :D

Дуле Савић,Дуле Савић е а куре је члан ДС или не,мислим глумац?
Ето колико смо ми криви 0.0000000000000000000000000000000001 %
 
MAXIMUS !:
Да али колики они чине проценат у том проценту их треба и осудити за ширење неморала и позивање и давање примера и едукацију за вршење кривичних дела,
па када је мучени чеда учио кримосе како да бришу броје (што је невиђена глупост)
шта су онда радили холивудски продукценти који дају значајан приход америчкој индустрији и стандарду тог развијеног друштва.
Промовишу рат,насиље,пљачке,силовања депортације,етничке сукобе итд...

kao prvo broj evropskih filmova je mnogo manji u odnosu na ameriku. samim tim je nasilja nogo manje, ALI procentualno je isto...
ti prvo...
drugo, naopaka ti je postavka. ne promovisu filmovi nasilje, vec se takvi filmovi snimaju zato sto to ljudi vole da gledaju.
 
inagadadavida:
Daj, bre, minimaks, sta ti bi , odjednom da postavis ovako blentavu temu, brate??
Skroz si syebao imidz majstora.........:)

Па неправим ја каријеру мајстора.
тема је разлог да отворимо очи слоган Буди будан,
значи ако је Србин који је пред Хашком инквизицијом оптужен за такво бесмислено
дело онда шта би требало рећи за холивудске мајсторе значи да је оптужница бесмислена.Ако је то закључак онда се слажем. Ништа више нисмо криви ми Срби од осталих у СФРЈ само су нас највише ложили ови кајбоји да смо кул,а ми се примили.
 
MAXIMUS !:
Дуле Савић,Дуле Савић е а куре је члан ДС или не,мислим глумац?
Ето колико смо ми криви 0.0000000000000000000000000000000001 %
DS,DSS,SPO,SRS,SPS,LDP,FRD,JKLO,FDVBF.Razne skracenice za udruzenja u kojima se okupljaju fekalije od ljudi
 
Obersturmfuehrer:
kao prvo broj evropskih filmova je mnogo manji u odnosu na ameriku. samim tim je nasilja nogo manje, ALI procentualno je isto...
ti prvo...
drugo, naopaka ti je postavka. ne promovisu filmovi nasilje, vec se takvi filmovi snimaju zato sto to ljudi vole da gledaju.

Е адје мање труда да се одбрани немогуће.

Скроз су криви то и њихови социолози јавно признају,то ти је као са пушењем!
 
MAXIMUS !:
Е адје мање труда да се одбрани немогуће.

Скроз су криви то и њихови социолози јавно признају,то ти је као са пушењем!

sta priznaju?
konkretno?
da je holivud kriv zbog porasta nasilja? i CIJI to sociolozi.
hocu precizne odgovore...
 
sumnjivo lice:
DS,DSS,SPO,SRS,SPS,LDP,FRD,JKLO,FDVBF.Razne skracenice za udruzenja u kojima se okupljaju fekalije od ljudi

E, ovo je najtacnija analiza srpskog politickog cirkusa , koju sam procitao na ovom forumu......nadam se da nisi nekoga ispustio, jer su svi do jednog klosarcine i lopurde, samo takve.........
 
Obersturmfuehrer:
sta priznaju?
konkretno?
da je holivud kriv zbog porasta nasilja? i CIJI to sociolozi.
hocu precizne odgovore...

Да се емитовањем таквих филмова утиче на формирање погрешне слике о животу,
доказ за то је што постоје термини за одређене теметске филмове и време у коме могу бити емитовани и године старости оних који могу да из конзумирају.
Социолози из целог света па и њихови ,што се нервираш то је опште позната ствар.
Знаш да су у почетку и музику сматрали за штетну,а то шта ти хоћеш... ја то знам.
А да ли нешто можеш,на пример да кажеш једном своје искрено мишљење па не радиш ти ваљда на норму па да сваку полемику на рачун сад-а мораш да пратиш
и да их стално мораш бранити ако нису криви чему таква одбрана?
 
Ма ок,али то је за тему Дом и породица,овде се ради о политичком аспекту ове теме.Сад-е и Холивудска филмска индустрија постичу цео свет и шаљу поруке, и подстичу гледаоце широм света на криминал,убиства,силовање крађе насиље итд ?
 
MAXIMUS !:
Бројна убиства силовања туче отмице крађе итд су последица дејства холивуских продукциских кућа који кроз свој филмове промовишу и позивају људе широм планете да чине ова кривична дела против имовинске и друге сигурности грађана.
Јасно је да за то никада неће одговарати јер не одговарају за оствајачке ратове широм света,у којим асу чинили плачке ,силовања и убиства итд...
али барем да осудимо то,па када они пред својим марионетским судовима суде другима за то да су својим деловањем и запаљивим говором произвели нешто што није ни мало слично а ни тачно !?
Šta sve neću čuti...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top