Којег лидера ДС-а финансира Шабачка ауто-мафија

MAXIMUS !

Primećen član
Banovan
Poruka
962
Ево да се Мита не љути ставићу акценат сада на ДС
Који лидер ДС пореклом из Шабца прима "донације"од Шабачке ауто-мафије.
Колико је бројчано јак одбор ДС из Шабца и чијим деловањем је то тако.
Шта су контра услуге ДС-а шабачкој мафији?
Ко је власник ауто италије из Шабца и у каквом је односу брадати лидер ДС са истим?
 
Ja mislim da je to sabacki mafijas i trgovac ukradenim kolima i delovima - Dusan Petrovic

Cela Srbija zna da ako oces da neki auto nestane, samo ga oteras na neki otpad u Sabac. Za cas ga razbiju Petrovicevi mafijasi u delove.

Sabacka automafija je inace bila najjaca za vreme vladavine Djindjica i Zivkovica. Tada ste mogli videti sirom Srbije a pogotovo u Beogradu , hiljade automobila ukradenih na zapadu legalno registrovanih na RUMA registracije i SABAC. Pogotovo su skinute Audi A4 i A6-tice sa RU tablicama bile popularne.
 
smileybrbljrq9.gif
 
Chedo Kokardic:
Ja mislim da je to sabacki mafijas i trgovac ukradenim kolima i delovima - Dusan Petrovic

Cela Srbija zna da ako oces da neki auto nestane, samo ga oteras na neki otpad u Sabac. Za cas ga razbiju Petrovicevi mafijasi u delove.

Sabacka automafija je inace bila najjaca za vreme vladavine Djindjica i Zivkovica. Tada ste mogli videti sirom Srbije a pogotovo u Beogradu , hiljade automobila ukradenih na zapadu legalno registrovanih na RUMA registracije i SABAC. Pogotovo su skinute Audi A4 i A6-tice sa RU tablicama bile popularne.

Да да Душан Петровић препоштени је наш Дућа 2.
Зло нас гледа из прикрајка, део колача је мало већи да би био парче више бих рекао колачина.Воли Д.П брадоња у редовима ДС слатко ,само када ће да га ухвате са прстима у тегли са медом видећемо...
 
opanak:
Имаш ли неко теже питање.........о томе и врапци певају......................

Имам која београдска крим. удовица и њен садашњи вотерполо хазбент поклањају поглавици који седи на црти скупе поклоне и Италије?
Није у питању брадоња из ДС.
 
MAXIMUS !:
Да да Душан Петровић препоштени је наш Дућа 2.
Зло нас гледа из прикрајка, део колача је мало већи да би био парче више бих рекао колачина.Воли Д.П брадоња у редовима ДС слатко ,само када ће да га ухвате са прстима у тегли са медом видећемо...

Ма не.......такви се хватају са бананом на дну ћупа,са отвором тек да рука прође........па кад ухвати банану не мож руку да извуче.....а банану не испушта...........тако се лове......ма знаш већ ко..................
 
MAXIMUS !:
Имам која београдска крим. удовица и њен садашњи вотерполо хазбент поклањају поглавици који седи на црти скупе поклоне и Италије?
Није у питању брадоња из ДС.

Е.....ову информацију "немам".......де нам мало то опширније и детаљније...
 
opanak:
Е.....ову информацију "немам".......де нам мало то опширније и детаљније...

млада свежа удовица а и лепа,
А кућа без дозволе,ватерполиста свеже печен муж,добар са преседником ОК Србије
онај који је на црти који је код свог колеге Н.Б градоначелника Београда решио проблем,легализагије.
ко прича о криминалу па ДС је најгора по том питању ?
 
MAXIMUS !:
Имам која београдска крим. удовица и њен садашњи вотерполо хазбент поклањају поглавици који седи на црти скупе поклоне и Италије?
Није у питању брадоња из ДС.


Evo znam ja - bivsa zena Sredoja Sljukica a sadasnja Aleksandra Sapica.
 
Chedo Kokardic:
Evo znam ja - bivsa zena Sredoja Sljukica a sadasnja Aleksandra Sapica.

Браво чедо мајсторе,све удовице кримоса трзају на оног на црти,зашто је то тако?
Значи ли то да ДС и појединци из те странке имају баш,баш добре контакте са криминалном средином у нашем друштву!
Да ли је ДС странка удовица кримоса и странка брадатог ДС ауто мафијаша?
Ко зна какве још дс има маб контакте?
 
Нека онда објасни неко шта је радио Душан Петровић на ручку са познатим шабачким аутомафијашима.Да ли Душан Петровић узима новац од Шабачке аутомафије.Ако не узима шта се договорио са истима да није наручио неко....?
 
MAXIMUS !:
Нека онда објасни неко шта је радио Душан Петровић на ручку са познатим шабачким аутомафијашима.Да ли Душан Петровић узима новац од Шабачке аутомафије.Ако не узима шта се договорио са истима да није наручио неко....?
Ne postoji nekakva sabacka auto-mafija ili tako nesto to ti pricam.U Sapcu se svaka susa bavi kolima svercuje ih uvozi ili ima nekakav otpad.To bi bilo isto kao kad bi recimo rekli da su Leskovcani paprikarska-mafija.
Sto se tice ruka i uzimanja para pa sigurno je da mnogi sabacki ovakvi i onakvi biznismeni finansiraju Dula Petorivica.
Da ne pricam o stranackim DS/DSS firmama.
Mafija u Sapcu je na nivou "Monti Pajtona" ali su "tajkuni" brojni i mocni a oni se bave nekim ozbiljnijim poslovima nego sverckom "polovnjaka".
 
_Milanche_:
Ne postoji nekakva sabacka auto-mafija ili tako nesto to ti pricam.U Sapcu se svaka susa bavi kolima svercuje ih uvozi ili ima nekakav otpad.To bi bilo isto kao kad bi recimo rekli da su Leskovcani paprikarska-mafija.
Sto se tice ruka i uzimanja para pa sigurno je da mnogi sabacki ovakvi i onakvi biznismeni finansiraju Dula Petorivica.
Da ne pricam o stranackim DS/DSS firmama.
Mafija u Sapcu je na nivou "Monti Pajtona" ali su "tajkuni" brojni i mocni a oni se bave nekim ozbiljnijim poslovima nego sverckom "polovnjaka".

Милалче ја сам увек поштовао твоју обавештеност, али овде небих могао да се закунем,зар ти сумљаш у памет ове униформе ?(дом.филм Мала,жика Ајкула)
И да прихватим да је то тако и да си скроз упућен јер си из тога краја, реци ми ко је
онда најјача ауто мафија која угрожава домаће тржиште аутомобила(значи акценат стави на оне који одавде краду,секу у кобасице или праве близанце)
А друго ко је власник дон кафе и сада власник ц производа а у којој је он странци и коме је највише близак,значи ко му је преко Шапера меккур..ериксона како већ
постао добар пријатељ и ко му је средио да испадне са листе за стечајну мафију ,силовање које је починио његов брат итд...Да није неко од лидера из ДС
 
Korner zastavica:
Mom komsiji ukrali kola i posle ih nasli u nekom kanalu tamo prema Mladenovcu.
To je verovatno mladenovacka auto-mafija koja je najjaca u Srbiji,a i sire.

Па да данас ловокрадица Јоца и мали перица извели бријантну акцију,
откривена шверцерско увозничка мафија,колико ми то имамо мафија,
Ма мафијашка држава...
Ма лако је вама сви имате неког у ДС да вас вади шта ће обичан свет?
Ево брадоња из ДС лагано вари ручак са шабачким "бизнисменима" шта ли су се договарали мора да је брадоња из ДС-а наручио да неко учитељици из 3 основне
позајми ауто па да јој га он врати али да не каже за оцене које је имао нарочито из познавања природе и друштва?
 

Back
Top