Koji PDA gsm?

HTC ima odlicne modele,mogu se naci kod nas pod Qtek i MDA (sa mreze) oznakama pa ti vidi koji ti odgovara,distribuira ih Comtrade i skupi su ko djavo,mada ovde na oglasima videh neke polovne a imas i na Benchmark forumu u oglasima odlican Qtek 9100 i to povoljno,sa qwerty tastaturom koja se izvlaci sa strane pa uopste nije toliko glomazan uredjaj a odlican je!!
Pozdrav 8)
 
Da cena je 450e ali moze i po 440e ;)

Ako si zainteresovan javi na 065 366 3336

Pored Qtek S200 imam i S110 ali je S200 naravno bolji,

Inace u Pocket PC je u FULL PAKu potpuno nov (slusalice, futrola, cd, usb, punjac, 2 olovke...)
 
Jesi pogledao one Eten M600 i M600+ uredjaje koje sam ti preporucio,ljudi ovde imaju samo reci hvale za njih,iako se kod nas skoro nikako ne mogu naci ali u PP si pominjao inostranstvo pa sam zato rekao!?
Pozdrav 8)
 
Lomnica_city:
Jesi pogledao one Eten M600 i M600+ uredjaje koje sam ti preporucio,ljudi ovde imaju samo reci hvale za njih,iako se kod nas skoro nikako ne mogu naci ali u PP si pominjao inostranstvo pa sam zato rekao!?
Pozdrav 8)
E jeste munja, bas svi imaju reci hvale za njega! I to pogotovo poredeci ga sa Qtek modelima...
Jedino sto mi estetski ne ostavlja utisak nekog lepotana, tj deluje mi malo kabasto na slikama, ali je bez sumnje dobar! Trenutno mi je on #1
 

Prilozi

  • EtenM600+MiddleLow.jpg
    EtenM600+MiddleLow.jpg
    63,4 KB · Pregleda: 11
Ja sam cuo da OK... Dosta ih ljudi koristi... Mada je glupo reci da su popularni, kao sto je to glupo reci za bilo koji PPC... Zasto? Pa to su veoma retki ljudi koji bi pozeleli da imaju PPC i da im sluzi kao "igracka". + treba sebi priustiti uzivanje vredno 300-1000 eura :)
 

Back
Top