Šta najčešće sanjate?

Otkad znam za sebe sanjam samo dva sna :?
1.medvedi,crna cizma i livada
2.devojcica,covek,cvet i fabrika
Nikad mi nije bilo jasno sta znace i stvarno sam se cudila mojim snovima,ali desi mi se ponekad i da sanjam nesto iz zivota,sa svojim drustvom ili tako nesto... 8)
 
bolje da neznas...eto naprimer..sinoc sam sanjala kako sjedim na livadi i pored mene prolaze dvije vjeverice i vuku neka kolica a treca sjedi u njima i kad me vide,naljute se i pocnu da me gadjaju...ili cesto sanjam snove tipa kako zivim u Egiptu,putujem u Japan....
 
ala ti brzo menjas raspolozenjaaaaa
s723.gif
 
Bleak WinterFullMoon:
U poslednje vreme sam u snovima opterecen ruznim stvarima.Pre neko vece sam sanjao kako repetiram hekler a neki glas mi kaze 'Ne mozes da pucas,to je genitiv mnozine' :lol:
Obicno su u pitanju takvi nebulozni snovi.
Konacno da ova Milica postavi neku valjanu temu,svaka cast :wink:

A da se nisi nesto zamerio sa profesorkom srpskog oko Genitiva mnozine glagola pucati? :D

Ja se,inace,slabo kad secam sta sam sanjao.
 
Peruzzi:
Bleak WinterFullMoon:
U poslednje vreme sam u snovima opterecen ruznim stvarima.Pre neko vece sam sanjao kako repetiram hekler a neki glas mi kaze 'Ne mozes da pucas,to je genitiv mnozine' :lol:
Obicno su u pitanju takvi nebulozni snovi.
Konacno da ova Milica postavi neku valjanu temu,svaka cast :wink:

A da se nisi nesto zamerio sa profesorkom srpskog oko Genitiva mnozine glagola pucati? :D

Ja se,inace,slabo kad secam sta sam sanjao.

Otkad se glagoli menjaju po padezima?
s394.gif
 
Bleak WinterFullMoon:
Peruzzi:
Bleak WinterFullMoon:
U poslednje vreme sam u snovima opterecen ruznim stvarima.Pre neko vece sam sanjao kako repetiram hekler a neki glas mi kaze 'Ne mozes da pucas,to je genitiv mnozine' :lol:
Obicno su u pitanju takvi nebulozni snovi.
Konacno da ova Milica postavi neku valjanu temu,svaka cast :wink:

A da se nisi nesto zamerio sa profesorkom srpskog oko Genitiva mnozine glagola pucati? :D

Ja se,inace,slabo kad secam sta sam sanjao.

Otkad se glagoli menjaju po padezima?
s394.gif

Nikad se nije menjao,niti ce se ikada menjati.
Ali probaj da se prisetis da nisi mozda ti nekada u skoli,ili neko od tvojih drugova lupio da je neki glagol u genitivu mnozine. Mozda je taj san neki upecatljiv dogadjaj iz osnovne ili srednje,ili odnekle drugde. Znas vec na sta mislim...
 
Meni se vec dosta dugo ne dogadja da isti ili slican san sanjam vise puta... tako da ne mogu da odgovorim na pitanje ,,sta NAJCESCE sanjate''... Ipak, kao mala sam i precesto sanjala vestice :oops:
A nocas sam sanjala da sam bila na matematici i skontam da nisam uradila domaci.. i jos nesto, da su se moji drug i drugarica iz prvog pet smuvali za docek a ja nisam mogla da verujem... ma uglavnom sanjam gluposti
 
Sanjam samo par stvari..

Uglavnom da letim. To mi je san i kada sam budna... Prelecjem ljude, gledam ih kroz maglu...

Ili da padam. Neverovatna brzina, smeh, ljudi...

Ponekad sanjam da plivam ili da se davim...

Sve se vrti oko te 4 stvari...


Desi se da sanjam i neke stvari koje su mi se davno dogodile pa me proganjaju. Uglavnom ruzhni dogadjaji.

Pochela am da se plashim sna, pa se trudim da spavam shto manje. 5-6 sati, dovoljno.
 
ja uglavnom u snovima,radim nemoguce stvari,npr.nalazim se na odredjenom mestu sa ljudima,za koje sigurno znam da se nece naliziti tu,cesto sanjam da nalazim neka vrata koja me vode u proslost,ali tada ucestvujuem u dogadjaima koje sam vec dozivela!
:lol: :) :( :shock: 8) :roll: :wink: :o :idea:
 
Sanjam svaki put kad spavam. Cak i kad preko dana odspavam sat-dva, bukvalno uvek. Cesto i po vise snova za noc. Zato sanjam razlicite stvari. Ali samo mi se jedno ponavlja bar jednom mesecno......ja u liftu koji propada.....sta li to znaci :?:
A, inace, cesce imam kosmare, nego neke lepe snove. Cesto se budim sa zescim lupanjem srca ili uplakana. Uvek sanjam nebuloze, ne secam se kad sam poslednji put sanjala nesto normalno.
A kad (jako retko) sanjam nesto lepo, onda se izbedacim nikad gore kad shvatim da je to NAZALOST bio samo san..... :(
 

Back
Top