UBOD NOZEM ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

whitenicky

Buduća legenda
Poruka
39.520
Jel znate da koristite noz kao hladno oruzje u samoodbrani ....

?????????

Ja ga cesto koristim da secem hleb , ponekad da namazem neki krem sir ili eurokrem .... umeo sam ponekad da se posecem ali ja sam specijalac u dushi i ne dozvoljavam da me plac obeshrabri ... i odem do svinjca i pokoljem jedno 3-4 praseta za ziminu :lol: .

6 puta sam do sada uboden nozem .... 1 su me uboli drugi ,a 5 puta sam sebi naneo teske rane josh uvek se oporavljam .... sve su nastale za vreme SOLUNSKOG FRONTA ... nisam imao mac nego noz ... i posto je moj noz svega bio 20cm dok su me nabijali bajonetom sa puske i macevima ja sam njih napadao nozem .... radi se o nozu BOVIE :shock: :lol:

kad sam bio u vojsci ucili su nas da koristimo noz u samoodbrani na casovima DZUDA ... koristio sam tu tehniku par puta kad me komshinica htela da ubode jer sam prdnuo u liftu ....

KAKVA SU VASHA ISKUSTVA ???
 
whitenicky:
Jel znate da koristite noz kao hladno oruzje u samoodbrani ....

?????????


6 puta sam do sada uboden nozem .... 1 su me uboli drugi ,a 5 puta sam sebi naneo teske rane josh uvek se oporavljam .... sve su nastale za vreme SOLUNSKOG FRONTA ... nisam imao mac nego noz ... i posto je moj noz svega bio 20cm dok su me nabijali bajonetom sa puske i macevima ja sam njih napadao nozem .... radi se o nozu BOVIE :shock: :lol:



KAKVA SU VASHA ISKUSTVA ???

Brate, sta ti lupas ? 'Teo si mozda na topic o alkoholu ??????????????
Ajde lepo dodji sebi, kupi vezbanku i od 10 sastavljenih racenica izaberi najbolju pa prepisi ovde...ali ne zuri se...
 
A-man:
Brate, sta ti lupas ? 'Teo si mozda na topic o alkoholu ??????????????
Ajde lepo dodji sebi, kupi vezbanku i od 10 sastavljenih racenica izaberi najbolju pa prepisi ovde...ali ne zuri se...


pa mislio sam da vas malo oraspolozim na ovom mrtvom podforumu ......ili ne dolazite na krstaricu ili ne znate o cemu da pishete :wink:
 
whitenicky:
pa mislio sam da vas malo oraspolozim na ovom mrtvom podforumu ......ili ne dolazite na krstaricu ili ne znate o cemu da pishete :wink:
Ja nevolim noz.Svaki put kad mazem eurocream na lebac polizem noz i svaki put rasecem jezik.Posle nemogu da pricam nedelju dana.Posto cesto jedem leba sa eurocream ,cesto rasecem jezik pa dolazim ne krstaricu zato sto nisam u stanju da pricam.Kad budem seko lukac mozda necu dolaziti vise na krstaricu jer bo necu moci da kucam. ;)
Odlicna tema :D
 
sumnjivo lice:
Ja nevolim noz.Svaki put kad mazem eurocream na lebac polizem noz i svaki put rasecem jezik.Posle nemogu da pricam nedelju dana.Posto cesto jedem leba sa eurocream ,cesto rasecem jezik pa dolazim ne krstaricu zato sto nisam u stanju da pricam.Kad budem seko lukac mozda necu dolaziti vise na krstaricu jer bo necu moci da kucam. ;)
Odlicna tema :D
Pa mazi kasikom :lol:
 
sumnjivo lice:
Ja nevolim noz.Svaki put kad mazem eurocream na lebac polizem noz i svaki put rasecem jezik.Posle nemogu da pricam nedelju dana.Posto cesto jedem leba sa eurocream ,cesto rasecem jezik pa dolazim ne krstaricu zato sto nisam u stanju da pricam.Kad budem seko lukac mozda necu dolaziti vise na krstaricu jer bo necu moci da kucam. ;)
Odlicna tema :D


Brate ti si ...meni se cini iz LEGIJE STRANACA ...oni imaju obicaj kad jedu dzem od shipurka i eurokrem da lizu noz ..... izvini ako sam kojim slucajem otkrio tvoju specijalnu tehniku za neutralisanje neprijatelja na bojistu :wink:

Ako secesh lukac koristi antiteroristicku metodu sa zastitnom maskom za varenje ..... meni je uspelo par puta to u Avganistanu dok sam kuvao za specijalni tim ,ali pstttt :lol:
 
Deratizator:
Znam lebac da secem ... i to uvek ispadne nakaradno ... al' bar imam iskustva .

vidim da ti nedostaje iskustvo .... kidaj ga rukama ...videcesh kako ce imati prave linije ... u opkladu da si padobranac koji je izvrshio desant na Drvar :lol:

druzi se s nama ....videcesh da specijalci podforuma Avijacija i Vojska imaju razne metode i tehnike UBODA NOZEM ! :wink:
 
whitenicky:
Brate ti si ...meni se cini iz LEGIJE STRANACA ...oni imaju obicaj kad jedu dzem od shipurka i eurokrem da lizu noz ..... izvini ako sam kojim slucajem otkrio tvoju specijalnu tehniku za neutralisanje neprijatelja na bojistu :wink:

Ako secesh lukac koristi antiteroristicku metodu sa zastitnom maskom za varenje ..... meni je uspelo par puta to u Avganistanu dok sam kuvao za specijalni tim ,ali pstttt :lol:
Meni su drzali obuku za sataru.Zbog razlike u tezini jos uvek mi noz nelezi.Kao i u bilijaru potreban mi je tezi stap.Za sataru sam majstor :twisted: .Noz prepustam vama doktorima.
P.S.Nisam bio u Legiji.Ja sam reinkarnacija Leonide.Tako su me zvali pre vise od dvehiljade i kusur godina :D
 
whitenicky:
:evil: sta ti mislish da bombi ima koliko hocesh :lol: :lol: :lol: :lol:

znaci svaki put kad hoce da jede ...mora da baci bombu i po livadi da trazi gde je kashika i da maze eurokrem na lebac .....

Razmisli W.A.S.P. pre nego odgovorish .... :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Ne gresis.Meni se jednom desilo da sam hteo da izvucem osigurac iz kasikare kad se Vuk vozio Ibarskom.Medjutim osigigurac umazan eurocremom samo klizi.Dok sam ga izvuka Vuk prodje.Zato je fasovao jedan seljak na motokultivatoru.Mrzelo me da vracam umazan osigurac i hebiga,ode motokultivator :D A mozda je covek bio vrlo kultivisan :???:
 
whitenicky:
e pa KING ti si vec iskusniji specijalac ....ja sam nekoliko puta bacio noz ..ali pukne mi obicno drska , cak sam bacao i TANTTO odvalio sam ga ..... :lol:

oduvek sam bio smotan ....ali srecom pa imam ves kuvara pa gadjam viljuskom :lol: :lol: :lol:
Vezba, Nicky, vezba. Kako Kaze K. Golubovic kada su ga pitali od cega se toliko nabildovao: Rad, krvav rad. Milijoni i milijoni sklekova. Kupi negde noz za bacanje pa vezbaj.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top