Johnny Depp,jedan od najboljih i najneobičnijih

mrs depp

Aktivan član
Poruka
1.138
8-) JOHNNY DEPP CLUB

ŠTA MISLITE O NJEMU KAO GLUMCU,MUŠKARCU,ČOVEKU...........???? 8-)
 
moonja:
gledao bas pre neki dan liberttine u kojem je depp odlican.....takva je uloga....nemogucnost tranformacije ili minimalne mu je drugo ime, sto znaci da i nije neki kapacitet........
Gde si gledao liberttine,jer nije bila u bioskopima a nema je u video klubu??Ja je nisam odgledala,što se transformacije njegove tiče odgledaj "ČARLI I FABRIKA ČOKOLADE" i videćeš,a Pirati nije li tu extremno transformisan :?: Edvard Makazoruki-nisam do skoro imala pojma da on glumi,što znači da je dobro transformisan
 
mrs depp:
Gde si gledao liberttine,jer nije bila u bioskopima a nema je u video klubu??Ja je nisam odgledala,što se transformacije njegove tiče odgledaj "ČARLI I FABRIKA ČOKOLADE" i videćeš,a Pirati nije li tu extremno transformisan :?: Edvard Makazoruki-nisam do skoro imala pojma da on glumi,što znači da je dobro transformisan

liberttine kod gusara :wink:
a transforamcija..pa jeste on u piratima skinuo kit richardsa gestikulacijom, govorom.... videces, kada budes gledala ovaj film da je isti... u piratima je tranformacija rezultat super kostimografije, sminke..............
 
Ja mislim da je Džoni super!!!
Imam kolekciju svih njegovih filmova i dopada mi se kako glumi.
Najviše me oduševljava to što u svakom filmu ima totalno drugačiju ulogu.
Na primer:
Don Juan de Marco - drama, ljubavni film, uloga zavodnika
Cry-Baby - tinjdžerski film, mjuzikl, pomalo parodija
Donnie Brasco - krimi
Edward Scissorhands - fantazija, dečiji film
From Hell - triler, krimi
Pirates Of The Caribbean - avantura, komedija, uloga ekcentričnog gusara
Platoon - ratni film, uloga vojnika-prevodilac

....i tako dalje...još mnogo različitih uloga u kojima je briljirao!!!
 
mrs depp:
ZNAŠ LI DA JE ON-DEPP OSMISLIO CEO IZGLED JACK SPARROW-A,tj. sebe :?:

@muvalo, ne slazem se.......i te kako je dobro odradio ulogu, a rochester nije uopste bio zanimljiv osim po tom incidentu sa francuskim amasadorom i svojim glupavim kraljem..pisac do...jaja

@gospoJice depp
ne znam da li je on sam dosao na ideju, ili mu je sugerisano da uzor za lik bude kit ricards.....


sad sam se setio
a u mrtav covek hoda je depp bio odlican uloga kao stvorena stvorena za njega....
 
moonja:
@muvalo, ne slazem se.......i te kako je dobro odradio ulogu, a rochester nije uopste bio zanimljiv osim po tom incidentu sa francuskim amasadorom i svojim glupavim kraljem..pisac do...jaja
.

pa, relativno je kome je sta zanimljivo - meni, kao ljubitelju engleske knjizevnosti :) smeta kada pesnika, poznatog po dosetkama, humoru, inteligenciji - genijalnosti, cak!- igra neko ciji engleski (dikcija) nije bas najbolji... imam osetljivo uvce pa sam zahtevna po tom pitanju i verujem da bi neka glumchina - a to nije Dep - dao filmu drugu dimenziju...
 

Back
Top