ZNAŠ ŠTA.....E PA MUKA MI JE OD TEBE

povremeni zahir

Početnik
Poruka
18
I tvojih ofucanih fora, smrdis na kafu i cigare, imaš stomačinu, pivsku naravno, stenješ kada vodimo ljubav, nešto ti se oči sklapaju, kao na pola koplja, glupi su ti vicevi, i što je najcrnje, na nivou si petnaestogodišnjaka.....
MIsliš znaš sve o sexu, a poslednji orgazam sam doživela pre , pre.....samo ću to reći


Pa se pitam često, dokle ide ta tvoja glupost, i koliko možeš da me iznerviraš i izazoveš mizantropska osećanja.....

Šta vas nervira, kod tih savremenih???
 
povremeni zahir:
I tvojih ofucanih fora, smrdis na kafu i cigare, imaš stomačinu, pivsku naravno, stenješ kada vodimo ljubav, nešto ti se oči sklapaju, kao na pola koplja, glupi su ti vicevi, i što je najcrnje, na nivou si petnaestogodišnjaka.....
MIsliš znaš sve o sexu, a poslednji orgazam sam doživela pre , pre.....samo ću to reći


Pa se pitam često, dokle ide ta tvoja glupost, i koliko možeš da me iznerviraš i izazoveš mizantropska osećanja.....

Šta vas nervira, kod tih savremenih???
Bravo.
On je glup a ne ti shto si s takvim...
 
meni je sad muka... prejeo sam... palachinke u sopstvenoj rezhiji... kad dobijem stomak, govoricju svima da je pivski... chisto da ne razbijam predrasude...
a kod tih savremenih.... pa nervira me ono "tih"... a najverovatnije se misli na savremene koje si opisao/la... puuuuu kak'i su..... eto, solidarizovao sam se... i osecjam se bolje
 
nema prosipanja... zhiv sam...
a stomak tek treba da nabacim... mada to obichno teshko ide kada se hranish u sopstvenoj rezhiji...
treba mi savremena zhena.. da brine za mene... i da me hrani... preko potrebe... da ne bih sumljao u njenu brigu... mora da da dodatni napor, a ja to moram da razumem... i jedem preko granice... onda cje ljubav da cveta, a mi cjemo biti sretni i debeli... :D
 
nervira me sto ovi matorci od 38 godina ne znaju sta zele. Hteli bi da se hebu al da im ne udje...hoce da varaju ali ne smeju...voze mi tu jeepove i bmw a ustvari lece svoje komplekse i imaju krizu srednjih godina...e to me nervira....Ajd da zna pa da me uhavti za picku i da mi kaze da hoce da se hebemo..ili nesto...a ne da me tu drka pa se ne javlja mesecima pa posle zove da se vozimo kolima i pijemo kafe i da se ljubimo...ma caoooo..Budala...
 
ma sva su prebacivanja cista netrpeljivost. sve su reci otrovne ako nekoga ne trpite, a navodno -vi ste zajedno. tuki ste zajedno....stvarno treba biti mazohista, pa ostati sa nekim kome imas milion ruznih stvari da kazes..... ili te volim ili ne....retko ko se danas voli, neeeeeema ljubavi...smrt manipulantima....gnusam se takvih, a more ih je, okeani...
 
povremeni zahir:
I tvojih ofucanih fora, smrdis na kafu i cigare, imaš stomačinu, pivsku naravno, stenješ kada vodimo ljubav, nešto ti se oči sklapaju, kao na pola koplja, glupi su ti vicevi, i što je najcrnje, na nivou si petnaestogodišnjaka.....
MIsliš znaš sve o sexu, a poslednji orgazam sam doživela pre , pre.....samo ću to reći


Pa se pitam često, dokle ide ta tvoja glupost, i koliko možeš da me iznerviraš i izazoveš mizantropska osećanja.....

Šta vas nervira, kod tih savremenih???
ju cemu ovo??? :shock:
 

Back
Top