KUGUARSI

  • Začetnik teme snezanaaaa
  • Datum pokretanja
S

snezanaaaa

Gost
IMAM PITANJE ZA SVE LJUDE KOJI VOLE KUGUARSE.PRIJE PAR GODINA JE ZA DOCEK NOVE GODINE NA RTV PINKU BILA EMITOVANA EMISIJA SA NJIMA ZVALA SE BAJKA ZA VELIKU DECU :D :D STRAVA PA ME INTERESUJE KAKO DA DODJEM DO TOGA. FENOMENALNO JE.
 
Hah,Snezana ne znam kako da ti pomognem i ja sam to isto gledala svarno je strava!!a sad nesto malo od njihovih po meni najvecih hitova..

CIKIKITA PORASLA
JUCE JOS JE BILA MALA
KAO RUZA JE CIKIKITA PROCVETALA...
VIDELA JE DEVOJKA
NEHAJNO JE UPITALA
DA LI BI SE MALO SA NJOM POIGRALA...

BIJUTIFUL A ZIMBABVE
BIJUTIFUL A ZIMBABVE
WIL SUR NEVR FORGEEET
BIJUTIFUL A ZIMABABVE

JA VERUJEM DA LETIM
JA VERUJEM DA MOGU DOTAI NEBO
MISLIM O TOME PO CELI DAN
SAMO O TOME I RAZMISLJAM

I NARAVNO CUVENI DEJA...ALI TO VEC I SAMI ZNATE!!!
 
hvala za stihove strava su ako zivis u jugi mogla bi da se raspitas dali neko zna ima li kakav video zapis o toj bajci i gde bi mogao da se kupi bila bih ti stvarno zzahvalna. Ja zivim u CH a stvarno bih volela da to nabavim. CAO. :lol: :D :lol:
 
Heeejjj ti si u ch??
Ja sam u nemackoj na bodenskom jezeru!Stvarno ne znam gde bih mogla da nadjem tu kasetu jedino ako je neko od mojih to snimio.Uzgred gledala sam tu bajku tri godine uzastopce i nije mi uopste dosadila!Strava je!!
A za onu zagrepcanku..hmm...no coment zena ili devojka sta je vec me je stvarno iznervirala!!
Gledala sam da si otvorila bas cool teme i na sve sam odgovorila tacno je da se razumemo u mnogo tema hehe!!Gledacu da nadjem maratonce!Pozdrav!
 

Back
Top