Kako izgleda vaš savršen dan???

probudim se....ups zajeb...dodjem sa zurke...pojedem supu..shrknem koji lajn pa na pivo...pijem pivo do 11-12 onda nesto na silu pojedem da ne kolabriram..onda ****** pa onda opet koji lajn pa kod cice na snoshku...posto budem utripan zaboravim se pa je kresnem jedno 5-6 puta i ona nachisto rikne i kaze mi ti stvarno nisi normalan...oko 7 sati tushiranje i opet u grad...i tako stalno

ladno je cenzurisano dzojinat
 
...vako...

df017.jpg
 
dajte,ljudi,nisam temu postavila da bi se na njoj chatovalo..............
moj savršen dan :rolleyes: -budim se sa osmehom jer je žurka od sinoć bila fenomenalna,zatim sa društvom u grad...u mekić :lol: ....zatim se vraćam kući,ležem u krevet zajedno sa omiljenom knjigom.....uz kaficu...kada završim sa čitanjem palim tv i gledam omiljenu seriju....zatim mi dolazi naj drugarica,zaje*avamo se par sati,zatim se spremam i palim sa svojim diiiivnim dečkom u bioskop(gledamo film sa al paćinom i bredom pitom)....posle bioskopa ugledam bivšeg,svog jadnog i raspalog pored nekog kontejnera kako pati za mnom :D ,zatim ostajem da se do beskonačnosti ljubim sa svojim dragim....i kad ta beskonačnost dođe(?!),ležem u krevet da slušam mjuzu....i polako mi se prispava.... :lol:
 
Moj savrshen dan nastaje kad ustanem na levu nogu ... uvek prdnem kao konj za dobro jutro .. nakon toga popijem jedno 2 rakijice od dunje , popijem 1 kafu sa 3 kashike secera , zapalim cigaru i purnjam dok se u medjuvremenu tushiram hladnom vodom ... kenjam na WC solji nekih 20minuta dok mi noge ne utrnu , a zatim ako nema toalet papira odem ponovo na tushiranje ali sada toplom vodom da sperem smrad sa sebe ... molim boga da ima sapuna , ako nema ukljucim klimu na minus -20 stepeni ...inace radi se o specijalnoj klimi marke TOSHIBAKOLUDO ....nakon toga obucem se za posao ... najceshce nosim shorc i crvenu duksericu ... jer to je znak da su moji roditelji bili clanovi SAVEZA KOMUNISTA ... nakon toga svercujem se GSPom do posla ... inace radim u gradskoj cistoci ... odsek vodovod i kanalizacija .... mada kad me pitaju gde radim ja kazem da radim u PTTu jer me sramota , a morash u danasnje vreme biti popularan .... naravno nisam vam rekao da mi je IQ iznad proseka .... radim najceshce 5h jer nemamo grejanja u firmi .... sedi nas po 20 u kancelariji i svi moramo da duvamo jer to nam je centralno grejanje .... ako bude plata super ,ako ne svi od kuce ponesemo po kilo hleba ..unutra hleba stavimo pastetu i parizer , ali mnogi jedu i prazan hleb ... taj deo tima drzi racuna o svojoj liniji .... zatim odem s posla u obliznji park da se poserem jer nemam kod kuce WC .... vratim se kuci , napijem se vode ili piva ako ima .... legnem da spavam do 5h ... i ponovo ide moj SAVRSHENI DAN !!!

:)))))))))))))))))
 
Prva varijanta: pre podne na poslu, rucak s deckom, kafica sa drugaricama posle podne, uvece da izadjem s njim negde u ludi provod i da se i probudim ujutru s njim....
Druga varijanta: neki godisnji odmor isto s njim, pa opusteno budjenje, dorucak, plaza, setanje, uvece provod....
Tako nekako....
 

Back
Top