Потврђено Чедомир Јовановић није налогодавац убистава у Београду

MAXIMUS !

Primećen član
Banovan
Poruka
962
Велибор Ћировић преживели из возила у коме су стрељана браћа Шљукић потврдио
да чедо љубави није налогодавац убиства браће Шљукић,тачно је да је то убиство имало везе са политичким налогодавцем али није то био чеда нити су Шљукићи убијени због чланства у странкама бившег решима Спс-а и Јул-а.
Ћировић додаје да тих дана Шљукић је преко Бошка Радоњића( са златибора бившег повратника из САД-а и мафијаша из Гамбино краим фемили ,Готијевог сарадника и првог уз Кавају Српског терористе и ловца на Тита)упознао Вељу Илића који га је касније упознао са млохавим (како га марко вожд крсти).Шљукић је на неколико митинга покушао да се наметне млохавом као тутор, вукао га је за руку кроз масу итд.
Пошто се млохави уплашио покојног Шљукића који је са собом водио стално 100
жестоких момака,млохави се пожалио током једне вожње р.б и а.т да му скину са врата Шљукића а они су то рекли дући или легији који су то једва и чекали јер је дућа био љубоморан на име које је Шљукић имао а и на то што га је он неко време прозивао да је сељак из медвеђе.
Тако да је обична лаж да је Чедомир Јовановић наручиоц,чеда је по убиству питао некога ко је из зашто убио браћу Шљукић .
Ћировић још додаје да је пошто је преживео стрељање иститиван у полицији и да му је после недељу дана одређен притвор и да је након тога експресно осуђен да је отео неки мотор који је он капарисао а није исплатио до краја а да је власник мотора сарадник полиције и да су му сместили да му затворе уста.Сада му нуде амнестију да подржи аутостоперову причу пред специјалном судом,што је он одбио.
Значи аутостопер лаже мали периоца и ловокрадица Јоца нису добри режисери!
Небојша Павковић упозори Шљуку преко генерала Грујице Давидовића комаданта Ужичког корпуса коме је Шљука у току бомбардовања био пратиоц,шта му се спрема али Шљукић остао при својој трвдњи то су све мишеви,
дућа је сељак из медвеђе а легија је обијач бутика,Мишеви појели мачку!
 
Нисам рекао све Ћировић каже да је недељу дана пред убиство Шљуку неко звао телефоном и да је овај питао који Душан а када је са друге стране неко рекао Спасојевић,Шљука му је рекао ко си сад па ти,да ли се ми познајемо,не ? па што ме онда зовеш и спустио слушалицу.Да је након тога легија преко ових прашинара из јавне наредио константно претресање Шљукића,возила куће,локала итд,
зато је Шљука наредио својим људима да више не носе оружије.
Такође Ћировић додаје да је Шљука имао много боље обезбеђење али да су их отерали ови из службе да су им покупили дозволе за оружије итд,све је то организовао инспектор са трећег оделења укп-а Слободан Пажин.
Онда је све већ било лако,треба рећи да дсс и млохави покушавају да своје грехе подметну другима и то Срс-у и Лдп у,а и осталим колатералним онима који су дупљаци као Човић.
 
MAXIMUS !:
Нисам рекао све Ћировић каже да је недељу дана пред убиство Шљуку неко звао телефоном и да је овај питао који Душан а када је са друге стране неко рекао Спасојевић,Шљука му је рекао ко си сад па ти,да ли се ми познајемо,не ? па што ме онда зовеш и спустио слушалицу.Да је након тога легија преко ових прашинара из јавне наредио константно претресање Шљукића,возила куће,локала итд,
зато је Шљука наредио својим људима да више не носе оружије.
Такође Ћировић додаје да је Шљука имао много боље обезбеђење али да су их отерали ови из службе да су им покупили дозволе за оружије итд,све је то организовао инспектор са трећег оделења укп-а Слободан Пажин.
Онда је све већ било лако,треба рећи да дсс и млохави покушавају да своје грехе подметну другима и то Срс-у и Лдп у,а и осталим колатералним онима који су дупљаци као Човић.
Значи,СРС-у и ЛДП-у не преостаје ништа друго,већ да формирају заједничку коалицију... :lol:
 
На сахрани браће Шљукић је адвокат породице у опроштајном говору рекао:
Нису браћа били криви да тако буду убијени они који су им судили биће кажњени
по божијим а и по људским законима.Како смо видели све је тако и било.
Кажу да су се кумови Матовићи,братство Шљукић и фамилија Пејовић (шљука по мајци )и остали бројни пријатељи заклелели да неће се смирити док све који су знали извршили,учествовали или помогли у убиству Шљукића небуди кажњени,по људским или божијим законима.У прилог томе ти његови ујаци су довели неке тзв."железничаре" профи из Русије да пензионишу легију и остатак банде али да су ови то сазнали и да су их протерали из Србије....знајући за то колико су они крвно сви везани колико им крвана освета дуго постоји као обичај истичем сумљу да ће ова подметачина проћи осим ако се не праве блесави да се Власи не би досетили?
 
jedite_kod_Joa:
Него,Максимусе,где си ти то све прочитао или чуо?

Из средстава јавног информисања,телеграф са краја септембра 2002 године итд.
Него Јое што то тебе интересује?Ваљда је битно да се истина сазна?
Или је битно да се неком затворе уста?Па небоји се више нико мачака а ни сова,
шта смо све прошли,ратове беду криминалце бомбардовање дос итд па чега има просечан човек у Србији да се плаши? Смрти,Затвора?Па то је ништа у односу на живот који водимо и смо Срби жирафе са кратким вратом само нисмо диносауруси!
 
jedite_kod_Joa:
Значи,СРС-у и ЛДП-у не преостаје ништа друго,већ да формирају заједничку коалицију... :lol:

Искрено сумљам да ће до тог доћи,али сада је лдп мање зло од дс и дсс.
 
MAXIMUS !:
Из средстава јавног информисања,телеграф са краја септембра 2002 године итд.
Него Јое што то тебе интересује?Ваљда је битно да се истина сазна?
Или је битно да се неком затворе уста?Па небоји се више нико мачака а ни сова,
шта смо све прошли,ратове беду криминалце бомбардовање дос итд па чега има просечан човек у Србији да се плаши? Смрти,Затвора?Па то је ништа у односу на живот који водимо и смо Срби жирафе са кратким вратом само нисмо диносауруси!
Зато те и питам.
 
MAXIMUS !:
На сахрани браће Шљукић је адвокат породице у опроштајном говору рекао:
Нису браћа били криви да тако буду убијени они који су им судили биће кажњени
по божијим а и по људским законима.Како смо видели све је тако и било.
Кажу да су се кумови Матовићи,братство Шљукић и фамилија Пејовић (шљука по мајци )и остали бројни пријатељи заклелели да неће се смирити док све који су знали извршили,учествовали или помогли у убиству Шљукића небуди кажњени,по људским или божијим законима.У прилог томе ти његови ујаци су довели неке тзв."железничаре" профи из Русије да пензионишу легију и остатак банде али да су ови то сазнали и да су их протерали из Србије....знајући за то колико су они крвно сви везани колико им крвана освета дуго постоји као обичај истичем сумљу да ће ова подметачина проћи осим ако се не праве блесави да се Власи не би досетили?


Tačno, neki su od njih bili obučeni u "belo"..., zna se zbog čega....
 
У емисији инсајдер на Б92 Б.Кајганић потврдила да Багзи није направио добар "дил"
тиме што је постао сведок сарадник,имајући у виду шта се десило заштићеном сведоку Вукојевићу а нарочито имајући у виду да је Б.Кајганић повезана са ловокрадицом Јоцом и Р.Б па ваљда жена зна.Она каже да је 40 година била боља понуда за аутостопера са ишчашеним ногама, него:
Дед мен вок он д јелов лаин ,сада када је то јавно речено видећемо да ли су мали перица,млоха итд толико безобзирни да истог ...или ће смислити неки перфидан начин да га се реше?
 
Ок да смањим мало ово са дсс и млохавим,ловокрадицом јоцом,р.б а.т јер далеко је јануар?Или ко их... мислим пита за мишљење нека се они мало сада прже?
Ипак сам ја кувар а и да ми не прегоре пре времена а и ја да пазим да не изгорим прсте,стигла нека опрема ,Данке дојчланд!
 
Хвала администраторима што су ми дозволили да кажем шта мислим,ако неком још то буде од користи супер ако не ништа "то је била моја дужност ако ме се сете за дан безбедности сете ако не то је била моја грађанска дужност"(Балкански шпијун) .Можда то и није истина ко зна али сам бар слободно изнео своје спекулације, предпоставке и мишљење.
 
Коме су битни побијени криминалци?Па,наши ментори Амери имају у великим градовима посебне полицијске јединице којима је једини посао да пококају окореле криминалце-повратнике,ухваћене на делу!И ником ништа!8)
 
marlon:
nemo bre' da smanjujes nista, volim konstruktivnu prichu. a za ono ko ih... u pravu si, politika je jalova rabota za normalne ljude.

Па јасна ствар ово је добровољан готово хуматитаран рад на едукацији нашег омладине,будућности ове земље.Мене је тетка заклела да се не бавим политиком.
А нарочито теча,ха-ха-ха,ко зна разумеће!
 

Back
Top