Zvezdasi, podignimo spomenik Jesicu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ΓΑΛΙΝΙ

Primećen član
Banovan
Poruka
526
Pa dok je taj tip kod njih, mi mozemo da igramo i sa drugim timom.
Sarlatan na kvadrat, pa kad se udruzi sa onim lopinama iz uprave.....
A samo se ljuti , verovatno mu je kriv i Kenedi sto nije preziveo atentat, i ledeno doba, i nestanak dinosaura.....N E V E R O V A T N O

Ne kazem,......ima i kod nas dosta problema, ali ova kreatura je za Diznilend.
 
Pa ne treba se radovati tudjoj nesreci....nije fraza,ali stavrno nema jake zvezde bez jakog partizana....a sad kad su oni u qurcu ni mi nismo mnogo bolji.A ko ce u nashoj seljachkoj-beton ligi biti prvak ne nosi vishe nikakvu tezinu od oooodavno.Ove godine shamaraju nijh u Evropi,sledece ce nas...i tako u krug.
 
Dobra vam je ideja, ali PARTIZAN iako je pao dosta nisko nije ispod vas i nikada i nece biti. Kad je zvezda zadnji put igrala ligu sampiona? Pre 15 godina ej! Zadovoljavate se igrama protiv Banata i
Vozdovca?! Kad ste zadnji put prezimili u evropi? Ne mogu da se setim zato sto tada nisam bio ni rodjen. Jeste da su nam uprava i trener sranje, a igraci(vecina) ne sazluzuju da nose ovaj dres, ali samo ime PARTIZANA u Evropi znaci vise nego zvezdino. Dosta vise sa tim kupom evropskih sampiona koji ste davno osvojili, okrenite se ka buducnosti ili bar sadasnjosti. Pogledajte gde ste sada. Jedno veliko NISTA.
 
Vladazl:
Dobra vam je ideja, ali PARTIZAN iako je pao dosta nisko nije ispod vas i nikada i nece biti. Kad je zvezda zadnji put igrala ligu sampiona? Pre 15 godina ej! Zadovoljavate se igrama protiv Banata i
Vozdovca?! Kad ste zadnji put prezimili u evropi? Ne mogu da se setim zato sto tada nisam bio ni rodjen. Jeste da su nam uprava i trener sranje, a igraci(vecina) ne sazluzuju da nose ovaj dres, ali samo ime PARTIZANA u Evropi znaci vise nego zvezdino. Dosta vise sa tim kupom evropskih sampiona koji ste davno osvojili, okrenite se ka buducnosti ili bar sadasnjosti. Pogledajte gde ste sada. Jedno veliko NISTA.
Ti pored toga što si balavac, još si i nepismen. Mi smo gore. Prvi u selu. Vi ste ti trenutno četvrti ali ovakvim kakvi ste sada lako može da se desi da sledeće godine igrate u nekoj salaš ligi. Što se tiče Evrope još smeš nešto da kažeš. Puni vas ko stigne. I služite tamo za punjenje. Mani se Evrope, pogledaj sebi pred prag i videćeš gde ste.
k014.gif
Briši odavde, smrdiš
 
diabolo:
Jedini nacin da se GROBARI oporave je da iskopaju Tudjmana. ( oni su bar vicni tim vestinama ). Jedino im je islo dok im je on bio predsednik kluba. I dok je UDBA naredjivala protivnickim timovima da MORAJU da izgube od njih.

'Ebi ga, BOLI, al' ziva istina.


a ti si izgleda gluplji nego sto ti ime govori
udba naredjivala,a vi osvajali titule.. :shock:
razmisli,pre nego pocnes da lupetas..
a vi ste kao veliki cetnici.... sa petokrakom :shock:
e romi,nikad da se obrazujete :roll:
 
Vladazl:
Dobra vam je ideja, ali PARTIZAN iako je pao dosta nisko nije ispod vas i nikada i nece biti. Kad je zvezda zadnji put igrala ligu sampiona? Pre 15 godina ej! Zadovoljavate se igrama protiv Banata i
Vozdovca?! Kad ste zadnji put prezimili u evropi? Ne mogu da se setim zato sto tada nisam bio ni rodjen. Jeste da su nam uprava i trener sranje, a igraci(vecina) ne sazluzuju da nose ovaj dres, ali samo ime PARTIZANA u Evropi znaci vise nego zvezdino. Dosta vise sa tim kupom evropskih sampiona koji ste davno osvojili, okrenite se ka buducnosti ili bar sadasnjosti. Pogledajte gde ste sada. Jedno veliko NISTA.

Brate,daj ne seri... Kad ste vi igrali ono vase cuveno finale kupa sampiona 1957 pola veka ste se kurcili s tim..a gledaj sad ovo...i tim sam kao i 99% grobara se i dalje dice da ste bili u ligi sampiona,a i siguran sam da necete zacepiti jos sto godina o tome,jer ce vam i tada to biti jedino ucesce... A sto se tice Vozdovca i Banata(Mislim da si zaboravio Apatinsku Mladost,Bezaniju,Vojvodinu i OFK od koga niste izgubili kako vam vas trener i dan danas prica,a i pricace dok bude trenirao fudbal u Tadzikistanu posto cujem da tamo odlazi) vidim da s Partizan s njima na terenu nikad nije mucio...


Mamlaze jedan,bolje cuti ako se ne razumes
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top