Zvezdasi, podignimo spomenik Jesicu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
http://www.kurir-info.co.yu/Arhiva/2006/oktobar/29/SP-01-29102006.shtml

Tuđman vatreni partizanovac

Pored vas, sigurno najpopularniji Hrvat u Partizanu bio je Franjo Tuđman. Kakav je bio vaš odnos?
- Tuđman mi je bio predsednik i dobro sam ga poznavao, mada nismo često kontaktirali jer smo u različito vreme bili u klubu. Bio je vatreni navijač Partizana i dolazio je na svaku utakmicu. Jeste bio živčan, ali je pod njegovim rukovodstvom Partizan pravio dobre rezultate, bio je veliki autoritet - ističe Stjepan Bobek.


ISTINA BOLI

BUUUUUUAAAAAAAAAAA
 
diabolo:
http://www.kurir-info.co.yu/Arhiva/2006/oktobar/29/SP-01-29102006.shtml

Tuđman vatreni partizanovac

Pored vas, sigurno najpopularniji Hrvat u Partizanu bio je Franjo Tuđman. Kakav je bio vaš odnos?
- Tuđman mi je bio predsednik i dobro sam ga poznavao, mada nismo često kontaktirali jer smo u različito vreme bili u klubu. Bio je vatreni navijač Partizana i dolazio je na svaku utakmicu. Jeste bio živčan, ali je pod njegovim rukovodstvom Partizan pravio dobre rezultate, bio je veliki autoritet - ističe Stjepan Bobek.


ISTINA BOLI

BUUUUUUAAAAAAAAAAA
A obratite pažnju na ovu IZMIŠLJOTINU, pa kaže, citiram: "... dobro sam ga poznavao..." pa onda kaže suštu suprotnost "... mada nismo često kontaktirali jer smo u različito vreme bili u klubu." da bi na kraju začinio najnebulozniju izjavu decenije sa "... dolazio je na svaku utakmicu."
Dakle, rezime ove NEBOLOZE je da su se dobro poznavali, a da nisu često kontaktirali jer su bili u različito vreme u klubu, da bi na kraju rekao da je ovaj dolazio na svaku utakmicu iako kao što reče nisu bili u isto vreme u klubu. :shock: :shock: :shock:

A šta očekivati od KURIRA? Sex, laži i IZMIŠLJOTINE!!!
 
Pa zašto ti onda ne promeniš nick u fluJid ?

Teška nebuloza, kakvu samo ti možeš da smisliš.
Da se ne kaže možda DiJabolik ?
Bljak, povraća mi se od tvojih gluposti.
Evo, malo da te naučim......


Speak of the Devil

The term devil comes from the Greek word diaballo (later diabolo), meaning to throw across. A secondary meaning of diaballo is to slander or to traduce, to talk ill about somebody. Hence the name diabolo has a connection with the Greek name for the devil.


I, drugo, što još VIŠE dokazuje tvoju glupost je što tvojom " STRUČNOM " analizom intervjua, tvrdiš da najveća legenda grobara Bobek laže. Sami sebe pljujete, bože sačuvaj.

Nisi ti sam u glavi. Ima tu još neko....
 
FLUID:
A obratite pažnju na ovu IZMIŠLJOTINU, pa kaže, citiram: "... dobro sam ga poznavao..." pa onda kaže suštu suprotnost "... mada nismo često kontaktirali jer smo u različito vreme bili u klubu." da bi na kraju začinio najnebulozniju izjavu decenije sa "... dolazio je na svaku utakmicu."
Dakle, rezime ove NEBOLOZE je da su se dobro poznavali, a da nisu često kontaktirali jer su bili u različito vreme u klubu, da bi na kraju rekao da je ovaj dolazio na svaku utakmicu iako kao što reče nisu bili u isto vreme u klubu. :shock: :shock: :shock:

A šta očekivati od KURIRA? Sex, laži i IZMIŠLJOTINE!!!
Sada mi stvarno nije jasno šta želiš da demantuješ? :? :shock: :?
 
v.v.ilic:
Sada mi stvarno nije jasno šta želiš da demantuješ? :? :shock: :?
Ni meni nije jasno šta je napisano u tom intervjuu. A ako nisi upoznat sa dnevnom novinom KURIR, ta novina važi u Srbiji za najtračarskiju dnevnu novinu gde se i intervjui izmišljaju. Tako da više nije potrebno ništa da ti kažem povodom toga. Ovo može da ti svako kaže, jer KURIR ne izlazi iz sudnice. ;-)
 
diabolo:
Pa zašto ti onda ne promeniš nick u fluJid ?

Teška nebuloza, kakvu samo ti možeš da smisliš.
Da se ne kaže možda DiJabolik ?
Bljak, povraća mi se od tvojih gluposti.
Evo, malo da te naučim......


Speak of the Devil

The term devil comes from the Greek word diaballo (later diabolo), meaning to throw across. A secondary meaning of diaballo is to slander or to traduce, to talk ill about somebody. Hence the name diabolo has a connection with the Greek name for the devil.


I, drugo, što još VIŠE dokazuje tvoju glupost je što tvojom " STRUČNOM " analizom intervjua, tvrdiš da najveća legenda grobara Bobek laže. Sami sebe pljujete, bože sačuvaj.

Nisi ti sam u glavi. Ima tu još neko....
Momak, zar ne vidiš koliko si bedan. Evo, i taj 17. post koji si jedva sklepao svojim pilećim mozgom sadrži gluposti, nepovezane rečenice i naravno pokušaj da budeš bar malo pametan. Ništa pametno nisi napisao već 17. postova, a ne verujem ni da znaš zašto si uopšte došao na forum niti čemu služi. Čuo si nešto i ovde dolaziš sa ciljem da provociraš, odmah u startu sa vređanjem i očekuješ da te neko ovde dočeka cvećem. Jadan si, što i svi drugi vide, i Grobari i Cigani. Ali neće niko od Cigana ništa da ti napiše jer neće protiv svojih. Ali takve gnjide kao ti treba zgaziti odmah da se nebi razmnožavale.

Sa tobom stvarno nemam šta da razgovaram. Nisi moj nivo. Ima ovde ljudi sa kojima se može razgovarati i kad se slažemo i kad ne. Pa čak i kad je žučna raspravka do granica vređanja. Sve to prođe. Sutra smo opet OK. "Znamo se". Međutim, ti si poseban slučaj. Svakako izgubljen. Ajde sad skupi svoje prnje i marš u kućicu bedno od čoveka. :evil:
 
Očigledno je da je uprava Partizana imala moćne zaštitnike u prošlom režimu, kao što su Mirko Marjanović, Radovan Stojičić Badža, general Vlastimir Đorđević, Mirjana Marković, Milorad Ulemek Legija, a novim ulizivanjem predstavnicima sadašnje vlasti pokušavaju da nađu sigurno utočište i zaštitu od pravde. Stoga, molimo da svojim autoriretom i funkcijom hitno reagujete i pomognete Partizanu i srpskom sportu uopšte - stoji u pismu Navijačke organizacije „Grobari jug“.

Stvarno, lepo društvo.....možete sastaviti ekipu od njih.......


ISTINA BOLI


BUUUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 
Ovo ste Vi
sport_30_partizan.jpg


A ovo smo MI

dres-cz02-m.jpg


A jel' znaš šta predstavljaju ove dve zvezdice iznad grba ?

NE ???

Pa, dobro, biće ti oprosteno, jer Vi N I K A D A nećete imati pravo da sebi to priuštite.
 
@diabolo
Sve je manje reči, a sve više slika. Yebi ga, treba smisliti nešto pa napisati. Nije to lako.
Nego si čuo da jedna slika govori više nego hiljade reči pa si krenuo tim putem. Ne, ne dečko silno grešiš. Tako se ne postaje pametan.
A to šta znače neke zvezdice iznad grba prosto me briga. Valjda ste nešto osvajali. Nemam ja kompleksa i frustracija kao ti jer pokušavaš svim silama da uzdigneš Zvezdu, a da omalovažavaš Partizan. Što lepo kao pravi Ciganin ne navijaš za svoj klub nego ovde prosipaš bisere tvoje imaginarne mudrosti? Ja jednostavno navijam za Partizan i ne želim da dozvolim takvima kao ti da na osnovu Partizana leče svoje komplekse i frustracije na jedan prizeman način. A uostalom i baš me briga, to je tvoj izbor kako da pokušaš da budeš "veliki" Zvezdin navijač. Jadan li je taj klub sa takvim navijačima!
 
FLUID:
@diabolo
Sve je manje reči, a sve više slika. Yebi ga, treba smisliti nešto pa napisati. Nije to lako.
Nego si čuo da jedna slika govori više nego hiljade reči pa si krenuo tim putem. Ne, ne dečko silno grešiš. Tako se ne postaje pametan.
A to šta znače neke zvezdice iznad grba prosto me briga. Valjda ste nešto osvajali. Nemam ja kompleksa i frustracija kao ti jer pokušavaš svim silama da uzdigneš Zvezdu, a da omalovažavaš Partizan. Što lepo kao pravi Ciganin ne navijaš za svoj klub nego ovde prosipaš bisere tvoje imaginarne mudrosti? Ja jednostavno navijam za Partizan i ne želim da dozvolim takvima kao ti da na osnovu Partizana leče svoje komplekse i frustracije na jedan prizeman način. A uostalom i baš me briga, to je tvoj izbor kako da pokušaš da budeš "veliki" Zvezdin navijač. Jadan li je taj klub sa takvim navijačima!

Neko ovde priča o nekom klubu i navijačima. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Juče čitam da neki tamo navijači marširaju ulicama protiv nekog tamo kluba. A ja mislio da se ide na stadion da se gleda fudbal a ne na ulice da se ruši klub.
36_12_6.gif
 
v.v.ilic:
Neko ovde priča o nekom klubu i navijačima. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Juče čitam da neki tamo navijači marširaju ulicama protiv nekog tamo kluba. A ja mislio da se ide na stadion da se gleda fudbal a ne na ulice da se ruši klub.
36_12_6.gif
Ne marsira se protiv kluba, nego protiv UPRAVE, i ne rusi se klub, nego UPRAVA. Razmisli pre nego sto napises nesto.


EDIT:
UPRAVA NAPOLJE!
Ne postoje reči kojima bi se opisala naša mržnja prema gamadi koja je uzurpirala NAŠ klub!
Stoko marš iz Partizana!
 
Sherlock:
Ne marsira se protiv kluba, nego protiv UPRAVE, i ne rusi se klub, nego UPRAVA. Razmisli pre nego sto napises nesto.
Ja sam dobro razmislio šta ću da napišem. Kada neko ne ide na utakmicu svog kluba, kada pljuje na upravu, trenera i igrače, ja to zovem klub A ti dobro razmisli kada bojkotuješ, i kada bojkotujete, kada pišeš i kada pišete ...koga prozivate. :evil:
 
Ustvari, kada malo bolje sagledamo, nije taj Jesic ni toliko kriv.

Treba ustvari isterati ove sto su zajasili klub i ne pustaju. ONI su vrsili selekciju igraca, Jesicu je ostalo samo da kaze...HM...dobro....kad bas nema bolje...

Mene licno Jesic nervira sto je STALNO nadrkan i sto okrivljuje UVEK druge za sve poraze.
Pa, valjda je barem JEDANPUT bio i on kriv, ali NE, nece on to priznati.
BIO BI IDEALAN LIK ZA PARTIZANSKE FILMOVE, i kad bi ga Nemci mucili, nikad NE BI priznao.
 
Veliki incidenti u "Pioniru"
05.12.06. 19:25

Uoči košarkaške utakmice Uleb Kupa izmedju Crvene Zvezde i PAOK-a došlo je do velikih incidenata u hali "Pionir" gde su uz brojne pristalice "crveno-belih" prisutni i navijači grčkog kluba koji su na meč došli zajedno sa nešto manjom grupom Partizanovih "grobara".

Zbog ovoga će utakmica umesto u 19:00h početi sa pola časa zakašnjenja.

Evo, došli su do poslednje faze...
Sada više ne navijaju za Partizan, nego protiv Zvezde.

Ma navijali bi oni i za FLJAMURTARI i VLAZNJIMI, samo im to još preostaje.

Tugo moja....
 
E yebiga! Ako je to tačno onda su se sami pos..li na ono svoje pismo koje su uputili vladi jer bi time dali argumenate onoj svojoj lopovskoj upravi da se i dalje ponaša kao i dosada. Time se samo ide u prilog onom pismu Uprave i njihovim iznesenim stavovima prema "takozvanim navijačima Partizana"!!! Baš žeće lutaju!
Mislim da takvo nešto može da odgovara samo upravi FK Partizana, a nikako grobarima.
Agonija se nastavlja...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top