osecanja...

kakva su kravina osecanja u tom trenutku?

  • zeli samo da se sto pre vrati u stali...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dzaba ti sve to, majstore... ne vidi batka mija te slicice... staros'... obnevideo sam... nego... ta tehnoligija je stvarno mnogo uznapredovala... video sam na nekoj televiziji da moze da pomuze i preko nekoliko hiljada litara mleka... a pre, kad se setim, mama me ostavi da pazim da ne iskipi mleko.. i ja gledam crtani... i posle radi pirajka... a ja: nemoj, mama... necu nikad vise... sad kaze da joj je zao sto me nije vise tukla... kaze da je bolje da je rodila kamen, svinje da ceshu... nesto... bar neka korist da ima... al' neka... voli me ona... daje mi da jedem...
 
znaci, topmodelsice... a zasto? moras da obrazlozis? feelgood... jel bi mogla strucno da objasnis razliku izmedju cvrste ruke farmera i masina? pa... ja mislim da je razlika u tome sto masina ne moze da uputi topli, prijateljski pogled koji kaze: "bez brige, znam sta radim... opusti se... "
 
batka_mija:
znaci, topmodelsice... a zasto? moras da obrazlozis? feelgood... jel bi mogla strucno da objasnis razliku izmedju cvrste ruke farmera i masina? pa... ja mislim da je razlika u tome sto masina ne moze da uputi topli, prijateljski pogled koji kaze: "bez brige, znam sta radim... opusti se... "

Uzmi primer psa, pas je pametnija zivotinja nego krava, valjda. I zamisli kakav je osecaj psu kad ga pomazi masina a kakav mu je osecaj kad ga pomazi covek, tako je isto i sa kravom koju muzu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top