Sta mislite o ciganima?

HELENA33:
:confused: :confused: :confused:
sad kapiram sta je tankian hteo da mi kaze skoro... :???:

Hocu da kazem da se svi stide da ponove moje reci ili da bilo na koji nacin razgovaraju o temi koja moze da bude zabavna za razgovor a tice se recimo 2 kilograma belog pudera koji stavlja zena tog mog rodjaka na lice, dok joj vrat ostane crn, i ruke i telo, to je tabu tema, nego zinu tako da lako moze da im uleti musica u usta,a onda razmatraju u poverenju o tome sa clanovima porodice a javno o tome pricaju u vicevima.
 
topmodelsica:
Hocu da kazem da se svi stide da ponove moje reci ili da bilo na koji nacin razgovaraju o temi koja moze da bude zabavna za razgovor a tice se recimo 2 kilograma belog pudera koji stavlja zena tog mog rodjaka na lice, dok joj vrat ostane crn, i ruke i telo, to je tabu tema, nego zinu tako da lako moze da im uleti musica u usta,a onda razmatraju u poverenju o tome sa clanovima porodice a javno o tome pricaju u vicevima.
jel ti jeca u nekom srodstvu? :shock:
 
Midium:
Globalno gledano Cigani su rasisti - durže se većinom medjusobno, žene i udaju medjusobno ... ja mislim da ih treba sve varikinom (ili aće-om) isprati pa nek se onda qrobecaju kad su beli ;-)


Tu samo može "Domestos" da odradi svoje, jer su svi generalno baš kao one bakterije iz wc šolje u reklami pomenutog sredstva za "čišćenje"............
 

Back
Top