da li postoji srpska istorija???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zbog trenutne politicke konstalacije(odnosa snaga) i svestkog poretka,koji tezi ubijanju nacionalnog bica i topljenju nacionalne svesti,radi interesa.Srpska istorija,naravno postoji i postojace,dokle god nas bela kuga ne odnese!Zbog ubijanja sprskog,nacionalnog bica i sramote da u svojoj zemlji priznas da si SRBIN,zatire se i srpska istorija. U novom svetskom poretku,nema mesta za stare civilizacije i kulture.
Priznacete da je sve vise kosmopolita koji se plase i razgovora o tome?!!!
 
Dusica84:
Zbog trenutne politicke konstalacije(odnosa snaga) i svestkog poretka,koji tezi ubijanju nacionalnog bica i topljenju nacionalne svesti,radi interesa.Srpska istorija,naravno postoji i postojace,dokle god nas bela kuga ne odnese!Zbog ubijanja sprskog,nacionalnog bica i sramote da u svojoj zemlji priznas da si SRBIN,zatire se i srpska istorija. U novom svetskom poretku,nema mesta za stare civilizacije i kulture.
Priznacete da je sve vise kosmopolita koji se plase i razgovora o tome?!!!

politichki pamflet :roll:
malo paranoje i puno parola...
 
Politika je posebna tema.Ovde je rec o istoriji.Istorije nije samo proslost,nego i ono sto se sada desava,tako da temu nisam promasila. Uostalom,covek je pitao zasto se o tome ne prica!
Ne mozes poreci da je istorija tesno povezana sa politikom?!!!! Istorija je uciteljica zivota!
 
Dusica84:
Politika je posebna tema.Ovde je rec o istoriji.Istorije nije samo proslost,nego i ono sto se sada desava,tako da temu nisam promasila. Uostalom,covek je pitao zasto se o tome ne prica!
Ne mozes poreci da je istorija tesno povezana sa politikom?!!!! Istorija je uciteljica zivota!

shta se ne pominje?
gde se ne pominje?
pa jel si ti ishta listala na ovom forumu???

politika i istorija jesu povezane,
naravno,
al ja ne vidim kakve veze ima?
pojavi se par patrijota
koji kazu da zli NWO oce da izbrishe tekovine nina beloga
da britanska kraljica krije milion strana srpske nacionalne istorije,
vatikan takodje :roll:

da smo stariji od ameba,
da je isus srbin...
i josh milion bisera na ovom forumu...
to onda nije istorija vec nauchna fantastika!
milion plodova mashte 8)

kao shto rekoh,
istorija srednje zemlje po tolkinu je verovatnija istorija planete od svih onih patrijotsko-Sereticevskih naklapanja.

a kad se ta SF "istorija" provuche kroz politichki kontex... onda o tome ne treba govoriti na ovom podforumu.
za to imate knjizevnost i politiku 8)
 
politika i istorija jesu povezane,
naravno,
al ja ne vidim kakve veze ima?

Slep kod ociju,mili moj. Ti ne znas sta ces sam sa sobom,a kamoli sa svojim mislima.
Jbt Tolkin.

da smo stariji od ameba,
da je isus srbin...
i josh milion bisera na ovom forumu...
to onda nije istorija vec nauchna fantastika!
milion plodova mashte

Jel' ti to meni? Procitaj bolje sta sam napisala.

:-) haha
 
dusica84:
Slep kod ociju,mili moj. Ti ne znas sta ces sam sa sobom,a kamoli sa svojim mislima.
Jbt Tolkin.
8) tipichno patrijotsko vadjenje iz kontexta 8)
pa... nek ti bude

ceo citat
crow:
politika i istorija jesu povezane,
naravno,
al ja ne vidim kakve veze ima?
pojavi se par patrijota
koji kazu da zli NWO oce da izbrishe tekovine nina beloga
da britanska kraljica krije milion strana srpske nacionalne istorije,
vatikan takodje

dusica84:
Jel' ti to meni? Procitaj bolje sta sam napisala.

dusica84:
Zbog trenutne politicke konstalacije(odnosa snaga) i svestkog poretka,koji tezi ubijanju nacionalnog bica i topljenju nacionalne svesti,radi interesa.Srpska istorija,naravno postoji i postojace,dokle god nas bela kuga ne odnese!Zbog ubijanja sprskog,nacionalnog bica i sramote da u svojoj zemlji priznas da si SRBIN,zatire se i srpska istorija. U novom svetskom poretku,nema mesta za stare civilizacije i kulture.
Priznacete da je sve vise kosmopolita koji se plase i razgovora o tome?!!!

reci ti meni, gde sam ja pogreshio kad sam reko



crow:
politichki pamflet
malo paranoje i puno parola...




shta se ne pominje?
gde se ne pominje?
pa jel si ti ishta listala na ovom forumu???

politika i istorija jesu povezane,
naravno,
al ja ne vidim kakve veze ima?
pojavi se par patrijota
koji kazu da zli NWO oce da izbrishe tekovine nina beloga
da britanska kraljica krije milion strana srpske nacionalne istorije,
vatikan takodje

da smo stariji od ameba,
da je isus srbin...
i josh milion bisera na ovom forumu...
to onda nije istorija vec nauchna fantastika!
milion plodova mashte

kao shto rekoh,
istorija srednje zemlje po tolkinu je verovatnija istorija planete od svih onih patrijotsko-Sereticevskih naklapanja.

a kad se ta SF "istorija" provuche kroz politichki kontex... onda o tome ne treba govoriti na ovom podforumu.
za to imate knjizevnost i politiku

p.s. ako 2 puta poshaljesh isti post, ne znachi da su ti argumenti 2 puta jachi 8)
 
Dusica84:
To sto si ti zauzeo celu stranu,a nista nisi rekao,ne znaci da si pametan i elokventan,stavise
da si pun tastine i narcisoidnosti,a verovatno si i hedonista,a verovatno i glup,a o obrazovanju i da ne pricamo.

verovatno sam te iznerviro 8)
aj sad na Dveri da ti kazu shta da mi odgovorish.

p.s. auuuuuu toliko shtanih rechi i izraza. nije lepo :( prvo jer si potpala pod uticaj NWO, a drugo... ischashicesh vijugicu ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top