sta vam to znaci....

bebidoll

Primećen član
Poruka
905
sta vam znaci da kazete devojci koja vas ocigledno kulira zbog silnih uvreda -------> "j38i se"????????

ne vidim zasto se ignorisanje sa muske strane smatra kao "ok", dok kada cure kuliraju onda VI smete da kazete sta vam god padne na pamet. WHY WHY WHY
 
pa mogu da kazem sta god hocu, ali ne volim da se spustam na taj nivo....nekako mi je to previse prosto...

danas sam imala udes, telefon nije bio kod mene, i dodjem kuci sva nikakva da bih procitala takvu prk sto me nema ceo dan da se javim. zasto smo mi zene duzne da se javimo muskarcima na svakih 5 min? ljubomora? what's the deal? naravno, javila sam se i rekla u cemu je problem, i u tom trenutku mi nije bilo nidocega, da sam samo rekla - ne zovi me vise - ....i tad se on promenio za 200*....poceo tu nesto cile, mile....jbttttttttt grrrrrrrrr

ne znam ko ovde nije normalan? ja sto dopustam da ovakvi kreteni get to me, ili on sto je takav kakav je...dvolican
 
bebidoll:
sta vam znaci da kazete devojci koja vas ocigledno kulira zbog silnih uvreda -------> "j38i se"????????

ne vidim zasto se ignorisanje sa muske strane smatra kao "ok", dok kada cure kuliraju onda VI smete da kazete sta vam god padne na pamet. WHY WHY WHY
Jesi li razmisljala da prestanes da se izlazis sa muskarcima i pocnes da izlazis sa devojkama?
 

Back
Top