SEKS SEKTA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Članovi šamanističkog udruženja "Drevni koreni" u planinskoj kući na Goliji organizuju orgije u kojima često učestvuju i maloletnici!

BEOGRAD - Takozvani duhovno prosvetiteljski seminari, koje na planini Goliji organizuje šamanistička sekta "Drevni koreni", u stvari su pokriće za orgijaške seanse njenih članova, saznaje Kurir! "Drevni koreni" zvanično se predstavljaju kao nestranačko, nevladino i neprofitno udruženje građana koje, kako se navodi na njihovom internet sajtu, "okuplja entuzijaste svih profila i godina starosti, koji šire ljubav prema majci prirodi i poštovanje prirodnog poretka stvari".

Prema rečima sagovornika Kurira, bivšeg člana "Drevnih korena" koji je prisustvovao seansama, "kursevi" u organizaciji ovog udruženja samo su maska za pedofiliju, prostituciju i druge vidove seksualnog iskorišćavanja ljudi!

- Za "Drevne korene" sam saznao preko svoje prijateljice koja je bila njihov član. Kod njih sam otišao iz radoznalosti. Prema meni su svi bili ljubazni. Dali su mi brošure i predložili neke od kurseva. Bio sam malo začuđen vrstom kurseva koje u svojoj ponudi ima udruženje: šamanizam, nehipnotička regresija, kreativna vizuelizacija, kristali, astrologija, tumačenje snova, seanse i obuka pre porođaja - priča naš sagovornik, koji je iz straha za svoj život insistirao na tome da mu ne navodimo ime.

On kaže da se zatim zainteresovao i iz znatiželje prijavio za jedan od kurseva na Goliji.
- Tamo smo bili smešteni u planinskoj kući, na Debelom brdu, nedaleko od mesta Devići, gde je i Bog rekao do viđenja. Polaznici kurseva bili su porodični ljudi sa decom, samci, a bilo je i nekoliko maloletnih lica. Sve je izgledalo idilično, ljubav cveta na sve strane, ma totalna harmonija.

- Bilo nas je oko 20 u grupi. Međutim, ono što me je začudilo bila je činjenica da su kuću dnevno posećivale devojke i neki ljudi koji nisu bili polaznici kursa. To me je vrlo zainteresovalo, pa sam krišom zavirio u jednu od prostorija kuće. Imao sam šta da vidim! Orgije na delu! - kaže sagovornik Kurira.

Prema njegovim rečima, jedan od starijih muškaraca imao je perverzni seksualni odnos sa dve devojke duplo mlađe od njega.
- Kada sam stigao u Beograd odlučio sam da se ponovo prijavim na novi kurs sa planom da pokušam tajno da snimim bar neku od ovih perverzija da bih ih raskrinkao u javnosti - priča sagovornik Kurira, koji je našoj redakciji dao na uvid neke od snimaka.

Insajder iz "Drevnih korena" uspeo je da snimi jednu scenu u kojoj su akteri i neki od vođa ove sekte.
- Prvi čovek sekte je izvesni Ratomir Vučković, koji sebe naziva šaman doktor Vuk, a tu je još jedan mlađi čovek čije mi ime nije poznato, a koji decu obučava veštini kung-fua. Kada sam se malo raspitao o ovoj sekti, saznao sam da su tu orgije uobičajena pojava, pa i to da neki roditelji učlanjuju svoju decu i da ih podvode radi duhovnog uzdizanja - tvrdi on.

"Drevni koreni": Nema perverzija

Kurir je pozvao i udruženje "Drevni koreni", gde nam se javila izvesna žena koja se predstavila kao Saška. Ona je najpre izričito tvrdila da članovi udruženja ne upražnjavaju perverzije, da bi zatim rekla da ne isključuje mogućnost da neko radi i takve stvari!
- Odgovorno tvrdim da nema nikakvih perverzija. Polaznici naših kurseva su ljudi od 18 do 70 godina i dva-tri srednjoškolca - rekla nam je ona.
Kada smo joj rekli da posedujemo snimke eksplicitnog seksa, gospođa je odgovorila da bi to "volela da vidi".
- Ako je to neko uradio, taj nema mozga. Ovde sam već četiri godine i za tako nešto ne znam. Masa naših članova su porodični ljudi koji dolaze sa decom. Nije isključeno da je to neko radio, ali, kao i u svim sferama života, ima raznih ljudi - rekla je Saška.
Има и слика :)

http://www.kurir-info.co.yu/dnevne-vesti/V-07-26112006.shtml

Али пошто је експлицитна, идите на линк.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:





(R. K.)
 
najperverzniji je zapravo taj lik koji krishom snima starijeg chikicu i dve cice. i odmah kaze- sektashenje :)
chovek je bio u svojoj sobi ne ochekujuci psiha koji sve snima i kasnije nosi redakciji kurira
 
Свега тога не би било да мушкарци служе војску и напаљени се врате на одсуство. Овако седе у соби и д****у к***ц.
 
Sentimentalna budala:
Dve cice a?Gde se mogu da se uclanim,i ja volim majcicu prirodu...

Мени се плаћа чланарина, а ја те упућујем даље.
Зграда за даљи контакт ти се налази у центру града, има испред војник са пушком. и пише "војни одсек", ту предај папире које ти ја дам, и они мени провизију, а ти месеце секса.
 
Alekasandar2:
Свега тога не би било да мушкарци служе војску и напаљени се врате на одсуство. Овако седе у соби и д****у к***ц.
aco,ako je vec tako,yebesh vojsku i nedelje chekanja. pravac golija. tamo necesh vishe morati da sedish u sobi i ......
a siguran sam da tamo ima i radikala;)
 
Alekasandar2:
Мени се плаћа чланарина, а ја те упућујем даље.
Зграда за даљи контакт ти се налази у центру града, има испред војник са пушком. и пише "војни одсек", ту предај папире које ти ја дам, и они мени провизију, а ти месеце секса.

Meni se cini da cu tamo umesto meseci seksa dobiti mesece drkanja ***** u rovu...
 
~Petar~:
aco,ako je vec tako,yebesh vojsku i nedelje chekanja. pravac golija. tamo necesh vishe morati da sedish u sobi i ......
a siguran sam da tamo ima i radikala;)

неби ме чудило да је овај текст навлакача да одеш у камп, када оно поделе ти маскирне униформе, пушку и мапу Косова:)
 
misoni:
Какве везе ово има с политиком?Да неће та секта да учествује на изборима?:shock:
Јдино ако приђе листи ЛДП, али они пропагирају секс између различитих полова, па их н би примили.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top