zene varaju emotivno,ko tu koga laze

I zene i muskarci varaju iz istih razloga , a gotovo sve se svodi na svesno ili nesvesno trazenje necega ... Ako neko pozeli da van veze dobije nesto onako sa strane (bilo sex , bilo emociju, bilo nesto trece) verovatno mu nesto u vezi fali.

Ja licno ne pomisljam na drugog dok mi je sve potaman.Ne mogu da zamislim da jednog volim a sa drugim spavam. Ne umem da se podelim , vezujem sve za jednog..Ako osetim potrebu da sa drugim nesto podelim , onda prekidam svoju vezu...Prevara je znak za uzbunu...Znak da je vezi dosao kraj ili da nesto debelo skripi.

A to ko iskrenije vara i sa kojim razlogom su generalizacije koje ne volim jer nemaju veze sa zivotom.
 
ni ja ne...ali su kod zena ipak ukljucena neka primitivna osecanja tipa npr ljubavi :"volim veci nego sto moj muz ima.." tuge :" zao mi je sto si danas mogao samo 3 puta,bice bolje sutra..." srece: "srecna sam zbog tvojih 20 cm ".. i sl.

a kod muskaraca je to samo pros` chin umakanja....
 
hanibal77:
evo i veceras procitah kako je mnogo strasnije kad zena vara jer ulaze i svoje emocije u tu prevaru.dok muskarci emotivne svinje samo umacu kitu:roll:
dokle bre?je l vi stvarno verujete u to?ja ne 8-)
Pa ako emotivna svinja sa strane samo umache, bez unosenja emocija, znachi da isto i u tebe umache bez emocija. Tako da ono... ako cemo tako, da jesmo prasici, evo priznajem =)

Nemojte pogresno da me razumete, ovo je znachilo: Da slazem se s tvojom konstatacijom da je ovo Булшит :)
 
Ма, да, не само што варају само ако су се заљубиле, него што се и сексају само са мушкарцима према којима гаје љубавна осећања, ништа физика, ништа страст...само чиста, невина љубав може жену да одвуче у кревет! (То је зато што у ће супротном бити третирана као *****, бар тако све лепо и паметно рече Парадизо!)
 
Да, и још: мушкарцу Бог није дао да буде мајка и да рађа децу јер би скинуо гаће свкој жени на коју наиђе и није способан да сноси одговорност за своје поступке!
 
hanibal77:
evo i veceras procitah kako je mnogo strasnije kad zena vara jer ulaze i svoje emocije u tu prevaru.dok muskarci emotivne svinje samo umacu kitu:roll:
dokle bre?je l vi stvarno verujete u to?ja ne 8-)

Знаш зашто је то тако, Хани?
Зато што поштене жене у ствари не воле секс, оне само пристају на секс да би учиниле свом вољеном мушкарцу. То се зове ''дати му''. Значи, оне ''дају'' мушкарцима ако он докаже да је достојан. Значи, оне раде све те гадости само ако заиста воле мушкарца, једино тако пристају да буду искориштене у сексуалне сврхе....али, на сваки помен секса, оне се благо згрозе и смерно поцрвене....

Е сад, кад таква жена превари мужа, логично је да је то опет урадила из љубави, љубав ју је опет мотивисала да пристане да се ''пода'' и другом мушкарцу.
Само ***** се сексају из задовољства, а без љубави!
 
Mirka šizika:
I zene i muskarci varaju iz istih razloga , a gotovo sve se svodi na svesno ili nesvesno trazenje necega ... Ako neko pozeli da van veze dobije nesto onako sa strane (bilo sex , bilo emociju, bilo nesto trece) verovatno mu nesto u vezi fali.

Ja licno ne pomisljam na drugog dok mi je sve potaman.Ne mogu da zamislim da jednog volim a sa drugim spavam. Ne umem da se podelim , vezujem sve za jednog..Ako osetim potrebu da sa drugim nesto podelim , onda prekidam svoju vezu...Prevara je znak za uzbunu...Znak da je vezi dosao kraj ili da nesto debelo skripi.

A to ko iskrenije vara i sa kojim razlogom su generalizacije koje ne volim jer nemaju veze sa zivotom.
Sto se tice toga vi ce te naci uvek izgovor za prevaru, za sad ti je ok, ali u buducnosti cemo te videti.
 
Hellen:
Знаш зашто је то тако, Хани?
Зато што поштене жене у ствари не воле секс, оне само пристају на секс да би учиниле свом вољеном мушкарцу. То се зове ''дати му''. Значи, оне ''дају'' мушкарцима ако он докаже да је достојан. Значи, оне раде све те гадости само ако заиста воле мушкарца, једино тако пристају да буду искориштене у сексуалне сврхе....али, на сваки помен секса, оне се благо згрозе и смерно поцрвене....

Е сад, кад таква жена превари мужа, логично је да је то опет урадила из љубави, љубав ју је опет мотивисала да пристане да се ''пода'' и другом мушкарцу.
Само ***** се сексају из задовољства, а без љубави!
Sta cu ja sve cuti veceras od ove HELEN covece!!! Zamisli, ako su vodile ljubav, bile su iskoristene, pa valjda uzivamo istodobno, pa nemoj mi reci da su sve ove zene sta su bile samnom bile iskoristavane, siguran sam da su mnoge od njih i uzivale bez obzira na stenjanje, jer ono moze da se izfolira, mora da znas da ne postoji u tom tvom smislu "postene zene", postoje zdrave i one koje nisu seksualno zdrave ili normalne, to jest zene pod manom, svrstaj se odmah, da bih znao sa kim kontaktiram.
 
Iskreno? Moze da mi bude sve potaman u vezi / braku, dobar frajer je dobar frajer i ladno mogu da se napalim :) Verovatno bih mogla i da konkretizujem celu pricu - da prevarim muza - ali to ne dolazi u obzir JER SAM TAKO RESILA. Zato sam se i udala - hocu da ostanem da ovim konkretnim covekom, a to pored zadovoljstva znaci i zrtvovanje :) : za-bo-ra-vi-ti na ostale frajere, bez obzira koliko im u drugim okolnostima "ne bih oprostila". Eto tako. Provalim da me neko privlaci - dovidjenja, odo kuci, ladan tus i pada izbegavanje tog lika dok me ne prodje...

uups, zaboravih da spomenem emocije! eh, kako to!? Izgleda da sam ja neka mnogo prizemna zena...
 
Hellen:
Ма, да, не само што варају само ако су се заљубиле, него што се и сексају само са мушкарцима према којима гаје љубавна осећања, ништа физика, ништа страст...само чиста, невина љубав може жену да одвуче у кревет! (То је зато што у ће супротном бити третирана као *****, бар тако све лепо и паметно рече Парадизо!)
AAAAA, znaci tako Helen, mozes da vodis ljubav i sa osobom koja ti ne znaci nesto, sto ne kazes odmah nego me maltretiras da pisem ovako duge tekstove.
 
Hellen:
Ма, да, не само што варају само ако су се заљубиле, него што се и сексају само са мушкарцима према којима гаје љубавна осећања, ништа физика, ништа страст...само чиста, невина љубав може жену да одвуче у кревет! (То је зато што у ће супротном бити третирана као *****, бар тако све лепо и паметно рече Парадизо!)

Ako je ovo napisano u ironiji..onda se slazem,...ali ako ne..onda se ne slazem.....ali mislim da je u ironiji :D:D:D:D:D:D :mrgreen:
 

Back
Top