Лажов но.2

MAXIMUS !

Primećen član
Banovan
Poruka
962
Вук Драшковић тврди како он и његова странка никакве незе немају нити су имали са криминалцима,па ко је онда пратио СПО на митинге да нису Гишка и Бели,Кнеле и остали из вождовачког клана ?Наравно да јесу.
А ко је сада главни јатак црногорилцима у Србији и БГ,ко је управник спортско рекреативног ценра Таш,чиме се бави брат генералног инспектора Божовића шта је његов производ да ли је исти беле боје ...
Па коме несретни вук прича о тајкунима,ко је власник такова=свис лајон итд...итд
Ко нема везе за тајном службом и удбом па ко је све време забијао клипове демократској опозицији дос дан-у итд.Да није Вук Драшковић,ко је то забораван.
Ко жели да отме удбу и поцепа све документе сарадника "вук" и оперативне везе.
Коме је слоба достојанствени дао 15.000.000,00 еура и ко је после протеста од 100 дана отишао у шопинг у Париз,ко је покрао и грађевински наружио град Београд.
Ставрно смо земља чуда и није чудо што смо ту где смо када људи који немогу да добију потврду о стабилним психофизичким способностима престављају нас пред светом,па није чудо што кажу да смо ми Срби луд народ,ако је судити по министру спољних послова онда има ту истине.КО је лажов но.2
 
Klan Vuka i Danice Drašković, Borivoja Borovića i mnogih drugih Milovih klonova (čitaj kriminalaca) vršljaju i pljačkaju po Srbiji.
A mlohavi im to dozvoljava, jer ni on nije ništa gori a ni bolji.
Ma njih dvojica dele 1. mesto.
 
Рабин:
Klan Vuka i Danice Drašković, Borivoja Borovića i mnogih drugih Milovih klonova (čitaj kriminalaca) vršljaju i pljačkaju po Srbiji.
A mlohavi im to dozvoljava, jer ni on nije ništa gori a ni bolji.
Ma njih dvojica dele 1. mesto.

Мртва трка, у ствари много мртвих, само трка још траје радни назив :укради и бежи, има ира да им свира на увце ако их пре тога све не похапсе...
да добро си се сетио боре адвоката има их још много на пример :
Секретарица Вука драшковића је жена Зокија који је наследио послове "белог Матића" а њен муж је био возач вуков а сада је у Швици у амбасади као и сви остали црногорилци кримоси,итд...
 
To је тачно,али и уобичајено да свака странка има своје кримосе,лекаре,професоре итд.
Али овде је тема вук и спо.

"Вуче вуче бубо лења шта ће рећи поколења
водио си живот буран а остао некултуран"

спо и в.д но.2 најгори почетак ако се по јутру дан познаје
г 17 и лдп у предности?
 
Vuk i njegovi su verovatno bili sampioni u kriminalu, dok su drzali vlast u Beogradu. Sve gradske vlade koje ja pamtim su bile nikakve, ali vladavina SPOa ce verovatno jos jako dugo ostati neprevazidjena kad su lopovluk i prevare u pitanju.
 
SPO је оставио незабораван утисак - а некако од тада су почели рапидно да се "топе", и то дотле
да ће 21.јануара изгледа нестати. Можда Дана тако научи да кува ? А Вук домаћински да износи смеће до оближњег контејнера?
 
Salvantis:
Dana da kuva :shock:
Kolega, to sto bi ona skuvala, cak ni Vuk ne zasluzuje da jede :twisted:
Сироти Вук, шта ћу му ја кад није умео да нађе домаћицу како треба ?!!
Ал зато кад су у кафани, да видиш како Дана "потеже" флашу, што попије што коме главу да разбије ! :D :D :D
 
Па и елиот нес Божовић мало мало па суспендује неког полицајца што га мрко гледају у кафани,а чиме ли се то бави брат господина Божовића да ли неко зна,
шта је производ његове трговине,да није беле боје?Спо ко је лажов но.2,питам ја?
 
3. септембра ове године Милован Бркић је објавио текст под насловом "Удри банду".
Мислим да се тај текст на извесан начин уклапа у ову тему.


УДРИ БАНДУ

--------------------------------------------------------------------------------

У понедељак су "Вечерње новости", односно компанија "Новости", промениле власника. Ову вест примио сам као лични губитак. Осећао сам се постиђено, беспомоћно. Као да је Србија изгубила део територије.
Отимање ове највеће куће на Балкану одвија се пред очима премијера Коштунице, који је жмиркао. И болело га...
Организована криминална група Црногораца, у којој је, чини се, и његова супруга Зорица, попут роја скакаваца све пељеше, отимају узимају...Седамдесетогодишњи Манојло Вукотић, са Црногорцем из Бара Александром Никитовићем, премијеровим шефом кабинета, успео је да спречи регуларну продају најтиражнијег дневног листа и ове компаније. Никитовић је лично натерао да суд спречи да ова компанија оде у руке неком лудом Србину.
Иако су му истекли сви мандати, Манојло Вукотић је, потпомогнут Александром Никитовићем, успео да новинску кућу, која осим "Вечерњих новости" има још десетак издања, прода Црногорцима! Већински власник постао је Милан Беко, син Јанка Бека из Херцег Новог. Господин Беко је ојадио Србију док је био министар. За њега сада ради Љиљана Недељковић, некадашњи шеф кабинета Војислава Коштунице. Осим Милана Бека, акције је купио и Манојло Вукотић. Он је, пљачкајући "Новости", узео на провизијама десетину милиона долара. Има седамдесет година, син му живи у Италији, УДАО се за ЈЕДНОГ Италијана, и скоро да презире оца. Манојло му је у Риму оставио четворособан стан, који је отео од "Новости".
Коме ће Манојло оставити новац? Милан Беко је узео држављанство Савезне Републике Немачке, Манојло тврди да је Латин и да ће отићи у Црну Гору. Сву продајну мрежу "Борбе" пренео је у своје власништво. Некажњено. Ваљда се подразумева да Црногорци који дођу у Србију могу да узму колико им драго.
Министар унутрашњих послова Дрган Јочић, доскорашњи држављанин Црне Горе.
Група Црногораца која је окупирала Србију, да може - распродала би грађане Србије као теглећу марву. Поживинчене страсти Александра Никитовића, који управља Владом Србије, јер се премијер Коштуница не меша у свој посао и министра полиције Јочића, не могу се задовољити милионима евра и долара у кешу. Они воле да све отму, затру, згазе.
Хиљаде радника који су радили у овој компанији с неверицом посматрају како се група Црногораца слади отимањем свега по Србији. Премијер Србије жмирка, потпуно незаинтересовано.
Али када би неко од ових бандита, попут тајкуна у Бугарској, био изрешетан, ови бандити би, зечијег срца, покупили прње и утекли ко последње фукаре. Ништа без шмајсера.
Милован Бркић
 
nebojsastarcevicjatzt8.jpg


Nebojša Starčević vd generalnog direktora JAT-a, sa platom od 900.000 dinara inače kadar Dane i Vuka.


Članovi Upravnog odbora JAT-a među kojima ima najbližih Daninih rođaka.(Člansto u ovom upravnom odboru je minimum 1000 evra)

Nada Tomićević, zamenik predsednika Upravnog odbora
Dragoslav Macanković
Aleksandar Antić
Vojkan Tomić
Aleksandar Nikolić
dr Velimir Radosavljević
Nenad Kukoljac
Petar Simonović
Ljupčo Nikodinovski
 
Не чујем вас добро али биће и тога биће...
Ма ови данашњи клинци не је...те етно освајаче,где ће да однесу борбу и новости...
да је ставе у ону торбу са којом су дошли у бгд? Нема шансе исту су одавно одбацили,велики је проблем у Србији то шта црногорилци раде?
Не треба им више дозволити ово што им је до сада било дозвољено да силују овај град и ову земљу,е зато је Млађа експерт нема пререгистрације и Тома је то укапирао па је променио став СРС-а да по сваку цену треба са браћом црногорилцима,па докле бре више,цигарете,возила,дрога, директори ,приватизација,
универзитет,итд итд па све то црногорилци раде у Србији
Спо је тренутно највећи расадник црногорилаца у Србији,зато иду у минус 5%
 
Torrente-BG:
Ma sve stranke ,policija i sudstvo su leglo kriminala.To je barem i slepcu jasno.
Tu su najveci i najopasniji kriminalci.

Za Ustav sam izašao ali za dripce neću. Odluka je definitivna. Čisto zbog Srbije a ne iz nekog inata.Ako uvedu zakonsku regulativu da mora da se izadje na glasanje onda ću sve da ih precrtam.
 
E.. jbg... nije moje da pljujem po crnogorcima i srbima... neko bi rekao: gle ti ovog marsovca, rasista, šovinista... Ja javno i ovde izjavljujem da sam se odrekao svog srpskog identiteta jer mi se smučilo što 50 goidina gledam ovaj jad i bedu i bruku. Sada sam marsovac i tako se izjašnjavam, i na popisu i u obrascima: MARSOVAC. J.. mise više i za naciju, ma bilo koju. E, da neko oce da mu prodam te dve preostale katastarske parcele, mislim CG i SRB pa da idem u pi.... materinu! Al' niko nije dovoljno blesav da kupi!
A što se tiče te kriminalne organizacije koju predvode ili u kojoj učestvuju svi pobrojani i još mnogi drugi, ta go...na treba po Brkićevom receptu a i Voju-nisam-ja-odavde-i nemam-ja-pojma-ni-o-čemu skupa sa njima.
Inače, Borivoje Borović je jedan od vodećih bosova i organizatora kriminala u pravosudju. On je potkupio dobar deo istražnih sudija i javnih tužilaca u okružnom sudu u Beogradu, a boga mi i grde sudije.
 
MAXIMUS !:
Вук Драшковић тврди како он и његова странка никакве незе немају нити су имали са криминалцима,па ко је онда пратио СПО на митинге да нису Гишка и Бели,Кнеле и остали из вождовачког клана ?Наравно да јесу.
А ко је сада главни јатак црногорилцима у Србији и БГ,ко је управник спортско рекреативног ценра Таш,чиме се бави брат генералног инспектора Божовића шта је његов производ да ли је исти беле боје ...
Па коме несретни вук прича о тајкунима,ко је власник такова=свис лајон итд...итд
Ко нема везе за тајном службом и удбом па ко је све време забијао клипове демократској опозицији дос дан-у итд.Да није Вук Драшковић,ко је то забораван.
Ко жели да отме удбу и поцепа све документе сарадника "вук" и оперативне везе.
Коме је слоба достојанствени дао 15.000.000,00 еура и ко је после протеста од 100 дана отишао у шопинг у Париз,ко је покрао и грађевински наружио град Београд.
Ставрно смо земља чуда и није чудо што смо ту где смо када људи који немогу да добију потврду о стабилним психофизичким способностима престављају нас пред светом,па није чудо што кажу да смо ми Срби луд народ,ако је судити по министру спољних послова онда има ту истине.КО је лажов но.2
QUOTE]
Vuk je najveca sramota moderne Srbije,.
 
MAXIMUS !:
Не чујем вас добро али биће и тога биће...
Ма ови данашњи клинци не је...те етно освајаче,где ће да однесу борбу и новости...
да је ставе у ону торбу са којом су дошли у бгд? Нема шансе исту су одавно одбацили,велики је проблем у Србији то шта црногорилци раде?
Не треба им више дозволити ово што им је до сада било дозвољено да силују овај град и ову земљу,е зато је Млађа експерт нема пререгистрације и Тома је то укапирао па је променио став СРС-а да по сваку цену треба са браћом црногорилцима,па докле бре више,цигарете,возила,дрога, директори ,приватизација,
универзитет,итд итд па све то црногорилци раде у Србији
Спо је тренутно највећи расадник црногорилаца у Србији,зато иду у минус 5%
Nisu to crnogerilci to su "Srbi iz Crne Gore" i pogresno je za sve okrivljavati Mila i njegove kada su upravo oni koji se vikaju Srbima i CG najveci olos i paraziti sa dve drzave koje koriste prema potrebi.Tu treba dodati i njihove ideologe i bivse udbase poput cika Matije ,cika tate Tadica,Vaslilija Krestica ,Rista Tomovog koji se malo primirio verovatno ceka da zasedne na Pavlovo mesto,Luke Karadzica brata Radovanovog koji nekaznjeno ubija ljude svojim kolima po Srbiji gorepometnuti Manjo ,Vucela,Zorica Radovic rodjaka Ristova i cela ona ekipa iz drustva udbasa i olosa koji se nazivao " pokret za ocuvanje drzavne zajednice "iz Beograda
 
Ne razumem dve stvari:kako ovde neki veliki Srbi sa takvom mrznjom govore o Crnogorcima uopste ako je Crna Gora srpska zemlja;kako mesaju Milove Crnogorce sa Crnogorcima sa Severa,Vasojevice,koji svi kazu da su Srbi.Da nije Sumadincima kriv drugi svetski rat i partizanske brigade sa kojima je narod iz Krajine i Crne Gore dosao u Beograd?Draskovic je dosao sestdeset i neke da studira.Taj vd.direktora JAT-a sa navodnom platom od 900.000 dinara ima toliku platu zato sto je narod glasao na izborima,njegova stranka dobila mandate i on je doveden na tu funkciju.Kazete Mladja je dobro odlucio da zavrsi sa Crnogorcima i njihovim lopovlucima?Pa taj Mladja posle izbora ide u bajbok,samo tako,zajedno sa Jelasicem,koji je ko zna kako(lako) digao kredit od 300.000 za kucu na Dedinju i prodao je za 1.000.000 eura,Batic tvrdi suvih 1.500.000 eura.Jos dosta njih ce u kazamat.
Dakle,narod na izborima dovodi sve njih na vlast a onda se cudi njihovim lopovlucima.
Zbog toga ja ne izlazim na izbore 21.januara,jedino,sto rece Lord ako me ne nateraju,novcana kazna i sl. ali cu onda da napisem da glasam za Jominija i njegov Subaru.
 

Back
Top