SPO sa svojom listom na izbore

odgovor0

Zainteresovan član
Poruka
245
SPO neće "marketinške priče"
23. novembar 2006. | 20:30 | Izvor: Beta
Niš -Potpredsednik Srpskog pokreta obnove Srdjan Sreckovic izjavio je u Nišu da je priča o budućem premijeru marketinška je priča. "SPO je svestan da neće biti najjača stranka demokratskog bloka, ali naredne sedmice izaći ćemo sa rešenjima za sva ministarstva u vladi", rekao je Srećković na konferenciji za novinare.

On je uveren da će ta stranka biti nezaobilazan faktor u formiranju buduće vlade, kao i da će ta vlada za četiri godine Srbiju pretvoriti u lidera na zapadnom Balkanu.

Srećković je kazao da SPO neće voditi negativnu kampanju i da neće učestvovati u međusobnim optužbama stranaka demokratskog bloka.

"Građani koji se zalažu za kraljevinu Srbiju imaće prilike da na izborima glasaju za listu SPO-a", rekao je Srećković i dodao da će na sednici Glavnog odbora stranke, u nedelju 26. novembra, biti predstavljena izborna lista i izborna strategija te stranke.
 
misoni:
Очекујем да од СПО за пар година неће бити ништа,нити ће се знати ко им је био лидер!:lol:
ako sad ne precu ceznus za sta su sanse 99% jedina sansa da prezive im je da se Vuk skloni a da stranku preuzme Vlajko da vrati neku ekipu koja je otsila(pre svega Verka i SDPO) i da se uglavni sa ovima u narodnjacku koaliciju.
 
misoni:
Морам да видим у кладионици преко пута,које су квоте и на шта,односно кога!:p
nema jos meridijan ce imati sigurno ja sam ih ojadio 2003 kad sam igrao upravo na SPO-NS da prelaze cenzus i 2004 na predsednickim kad sam u prvom krugu igrao na Tomu a u drugom na Tadica.
Sad cu igrati na LDP da prelaze cenzus.
 
odgovor0:
SPO neće "marketinške priče"
23. novembar 2006. | 20:30 | Izvor: Beta
Niš -Potpredsednik Srpskog pokreta obnove Srdjan Sreckovic izjavio je u Nišu da je priča o budućem premijeru marketinška je priča. "SPO je svestan da neće biti najjača stranka demokratskog bloka, ali naredne sedmice izaći ćemo sa rešenjima za sva ministarstva u vladi", rekao je Srećković na konferenciji za novinare.

On je uveren da će ta stranka biti nezaobilazan faktor u formiranju buduće vlade, kao i da će ta vlada za četiri godine Srbiju pretvoriti u lidera na zapadnom Balkanu.
Srećković je kazao da SPO neće voditi negativnu kampanju i da neće učestvovati u međusobnim optužbama stranaka demokratskog bloka.

"Građani koji se zalažu za kraljevinu Srbiju imaće prilike da na izborima glasaju za listu SPO-a", rekao je Srećković i dodao da će na sednici Glavnog odbora stranke, u nedelju 26. novembra, biti predstavljena izborna lista i izborna strategija te stranke.


Zar Srbija nije VEC lider zapadnog Balkana? :shock:

To nam stalno govore (nama - boraniji) kada hoce da istaknu svoja "dostignuca" do sada... :lol: :-P
 
NA IZBORE SA LISTOM POD NAZIVOM 'SRPSKI POKRET OBNOVE'
POLITIKA - STRANKE - Nedelja, Novembar 26, 2006 15:07

Predsednik Srpskog pokreta obnove [SPO] Vuk Drašković predložio je Glavnom odboru stranke da na predstojeće parlementarne izbore ta partija izadje sa listom pod nazivom 'Srpski pokret obnove'.

'Na izborima 21. januara ne odlučuje se samo o tome kuda će i sa kim Srbija, nego se odlučuje i o smislu svih borbi i žrtava svakog od vas i svakog od nas za poslednjih 16 godina', poručio je Drašković na sednici Odbora kojoj prisustvuje i hiljadu šefova izbornih štabova iz cele Srbije.

Drašković je kazao da, radi napretka zemlje, treba da se uklone unutrašnje prepreke 'na koje upire prstom samo SPO, jer će jedino tako Srbija stići i prestići susedne države'.

On je naveo da bi građani Srbije trebalo da podrže SPO na predstojećim izborima iz nekoliko razloga, navodeći da su glasovi dati toj stranci glasovi za obnovu kraljevine, da je to jedina stranka koja nije uprljana bilo kakvim vezama sa organizovanim kriminalom i zato što 'SPO hoće da privede pravdi sve one koji Srbiji ne daju da ubrzanim koracima krene napred'.
 
_Milanche_:
Ministar nije bio nelegalan (ali to je komplikovana prica) ali sa njim je svakao zbogom SPO.
Jedina snasa da ipak nekako politicki prezive je da posle izbora Vuk ode a Vlajko prezume stranku vrati neke koji su otisli(pre svega SDPO) i ubudzi se sa "nardonjacima".
vlajko je jedan od onih zbog kojih je taj sadasnji sdpo se i odvojio.
barem mi je tako pricao jedan spo-ovac
 
Ko je na listi osim nesrećnog srećkovića?
Da li je na listi Rajo Božović upravnik sportsko rekreativnog centra Tašmajdan?
Da li je na listi brat generalnog inspektora eliota Božovića?
Da li je na listi tajkun vlasnik Takova=svis lajona ?Ma čiji ono on beze brat?
Kada smo kod Spo-a da li neko zna što se isti grčevito bore da otmu db to jest bia?
Moje mišljenje je zato što tamo ima mnogo saradničkih kartona,koji bi bacili svetlo na to kako je propadao svaki pokušaj deposa,pokreta za promene itd i ko je glavni taster!
Zamislite ovu opciju ili najveću glupost, pošto sam ja čuveni pijanac i brljavim puno, kada gospodin Drašković ima svoj karton i kada se sazna da je isti svesno sabotirao Dos i opoziciju da sruše predhodnu vlast?Može li to da se desi?Ne znam samo spekulišem!?
 
Smor mi je da komentarisem puno..Vuk je legenda....
0309vuk.jpg

0309150000.jpg
0309tenkovi.jpg

0309osvajac.jpg

0309suzavac.jpg
 
MAXIMUS !:
Ko je na listi osim nesrećnog srećkovića?
Da li je na listi Rajo Božović upravnik sportsko rekreativnog centra Tašmajdan?
Da li je na listi brat generalnog inspektora eliota Božovića?
Da li je na listi tajkun vlasnik Takova=svis lajona ?Ma čiji ono on beze brat?
Kada smo kod Spo-a da li neko zna što se isti grčevito bore da otmu db to jest bia?
Moje mišljenje je zato što tamo ima mnogo saradničkih kartona,koji bi bacili svetlo na to kako je propadao svaki pokušaj deposa,pokreta za promene itd i ko je glavni taster!
Zamislite ovu opciju ili najveću glupost, pošto sam ja čuveni pijanac i brljavim puno, kada gospodin Drašković ima svoj karton i kada se sazna da je isti svesno sabotirao Dos i opoziciju da sruše predhodnu vlast?Može li to da se desi?Ne znam samo spekulišem!?

Многе ствари измишљаш и "комбинујеш" са фантазијом, али ово што си написао је истина. Па који би новинар за време Броза могао бити у Танјугу а пре тога у кабинету Мике Шпиљка а да није сарадник ДБ-а ???
 
Pa jasna stvar .
Taj čovek je jedna obična vetrenjča koja se okreće kako vetar duva.
Mnogo je njemu stalo da reformiše naše bezbednosne službe radi se o ličnom interesu.
Pa zamisli da udbu preuzmu radikali kako bi onda napravio dogovor sa njima da se arhiva
ili ono što je mikrofilmovano i na cd-u o vuku ne objavljuje za njegovog života?
Najočigledniji primer je jovica stanišić svugde bivši šef takve službe uživa zaštitu svakog režima jer ima sve o svakom mnoge je on i stvorio kao šatro opozicuju.
Znam da mi je jedan čovek rekao jednom da nije problem sa vukom i danom da su oni "njihovi",šta god to značilo.
A da ja malo po nekad fantaziram to je mislim iz mog ugla ok,zamisli da je drugačije..?
 
MAXIMUS !:
Pa jasna stvar .
Taj čovek je jedna obična vetrenjča koja se okreće kako vetar duva.
Mnogo je njemu stalo da reformiše naše bezbednosne službe radi se o ličnom interesu.
Pa zamisli da udbu preuzmu radikali kako bi onda napravio dogovor sa njima da se arhiva
ili ono što je mikrofilmovano i na cd-u o vuku ne objavljuje za njegovog života?
Najočigledniji primer je jovica stanišić svugde bivši šef takve službe uživa zaštitu svakog režima jer ima sve o svakom mnoge je on i stvorio kao šatro opozicuju.
Znam da mi je jedan čovek rekao jednom da nije problem sa vukom i danom da su oni "njihovi",šta god to značilo.
A da ja malo po nekad fantaziram to je mislim iz mog ugla ok,zamisli da je drugačije..?

До данас у Србији не постоји отклон према диктаторском комунистичком режиму Броза - постоје само разна агрегатна стања и мимикрија бивших чланова СКЈ. Постоје појединци који нису били припадници те секте - али све је то једно те исто коло у коме ђускају бивше комуњаре које покушавају да се прилагоде и да пливају даље. Када је СМ. као отворио "вишепартијски систем" - истог тренутка су ДБ и остали доушници формирали све тзв."опозиционе партије" у којима су на чело истих инсталирали своје људе. Касније су се мало умешале и стране обавештајне службе са својим циљевима - тако да је политичка сцена код нас обичан бувљак у сужби интереса против Срба и Србије. 8-)
 
Slažem se.Da li to onda znači da ste pročitali moje pisanije o tome koga je udba obrađivala u toku bombardovanja a po potratku iz beča i ko je to posle 5.oktobra platio glavom,a podmetnuto krimosima koji su u saradnji sa političkim protivnicama istog.
NIje važno ovo važno da je jasno da treba napraviti taj otklon inače će nam crveni i iz groba komandovati.Spo je tipičan primer toga,vuk prvo piše o zlodelima četnika a malo posle kada se situacija izmenila veliča ih i pravi sabore itd,kakav licemer .
 
MAXIMUS !:
Slažem se.Da li to onda znači da ste pročitali moje pisanije o tome koga je udba obrađivala u toku bombardovanja a po potratku iz beča i ko je to posle 5.oktobra platio glavom,a podmetnuto krimosima koji su u saradnji sa političkim protivnicama istog.
NIje važno ovo važno da je jasno da treba napraviti taj otklon inače će nam crveni i iz groba komandovati.Spo je tipičan primer toga,vuk prvo piše o zlodelima četnika a malo posle kada se situacija izmenila veliča ih i pravi sabore itd,kakav licemer .

Не нисам читао, дај ми линк.

Отклон не може да се направи јер не постоји ни група ни странка људи који нису упрљани црвеном бандом. Само постоје добри пливачи и добри прелетачи. Па зар није чудно да канцеларија престолонаследника Александра уопште ни у сну НЕ КОНСТАТУЈЕ странку СПО која се као залаже за монархију. Исто тако их прави Равногорци не могу очима да виде. Па погледај само "подмладак" СПО-а, ове као шатро младе политичре - сваком се види да је полицајац.
 
odgovor0:
NA IZBORE SA LISTOM POD NAZIVOM 'SRPSKI POKRET OBNOVE'
POLITIKA - STRANKE - Nedelja, Novembar 26, 2006 15:07

Predsednik Srpskog pokreta obnove [SPO] Vuk Drašković predložio je Glavnom odboru stranke da na predstojeće parlementarne izbore ta partija izadje sa listom pod nazivom 'Srpski pokret obnove'.

'Na izborima 21. januara ne odlučuje se samo o tome kuda će i sa kim Srbija, nego se odlučuje i o smislu svih borbi i žrtava svakog od vas i svakog od nas za poslednjih 16 godina', poručio je Drašković na sednici Odbora kojoj prisustvuje i hiljadu šefova izbornih štabova iz cele Srbije.

Drašković je kazao da, radi napretka zemlje, treba da se uklone unutrašnje prepreke 'na koje upire prstom samo SPO, jer će jedino tako Srbija stići i prestići susedne države'.

On je naveo da bi građani Srbije trebalo da podrže SPO na predstojećim izborima iz nekoliko razloga, navodeći da su glasovi dati toj stranci glasovi za obnovu kraljevine, da je to jedina stranka koja nije uprljana bilo kakvim vezama sa organizovanim kriminalom i zato što 'SPO hoće da privede pravdi sve one koji Srbiji ne daju da ubrzanim koracima krene napred'.

samoubistvo..
 

Back
Top